Okan Kurt, Eski Eşi Demet Akalın'ın Organizatörünü Darp etti

Okan Kurt, Eski Eşi Demet Akalın'ın Organizatörünü Darp etti

10.10.2018 15:42 | Son Güncelleme: 10.10.2018 15:49

Şarkıcı Demet Akalın'la boşandıktan sonra haciz işlerini yavaş yavaş yoluna koymaya çalışan Okan Kurt, eski eşi Akalın'ın organizatörlüğünü yapan Halil Yıldırım'ı sebebi bilinmeyen bir nedenden olayı darp etti.

Demet Akalın'ın organizatörlüğünü yapan Halil Yıldırım'ın, boşanma sürecinin ardından Okan Kurt'la arası bozulmuştu. Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programı sunucusu Bircan Bali, bir dönem Okan Kurt'un da işlerini yapan Halil Yıldırım'ın, geçtiğimiz hafta sonu bir mekanda Okan Kurt'un saldırısına uğradığı iddia etti.

"OKAN, DEMET'İN ORGANİZATÖRÜNÜ DÖVDÜ"

Program sunucusu Bircan Bali, kendisini Okan Kurt'la aynı mekanda bulunduğu bir arkadaşının aradığını ve ünlüler tarafından tanınan bir isim olan Halil Yıldırım'ın, Okan Kurt tarafından dövüldüğünü anlattı. Programda ikilinin ağza alınmayacak küfürlerle kavga ettiğini anlatılırken, Okan Kurt'un, 'Siz benim paramı mı yiyeceksiniz?' cümlesini kurduğu söylendi.

Halil Yıldırım ve Demet Akalın
Okan Kurt, Eski Eşi Demet Akalın'ın Organizatörünü Darp etti
Haber Yorumları (8)
KİNG ARTHUR: allah aşkına şu okan kurtun tipe bak (birebir yakındanda gördüm) böyle kalın kafalı saman beyinli laf dinlemeyen içgüdüleriyle hareket eden ''AYI''lar olur yaaa onlara benzemiyormu ?
URFALI: kurt tilki biktik
URFALI KEKİ: Sizlerin haberlerini görmekten bıktık...Bi ötede oynayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title