Oğuz Gündoğdu Haberleri

Oğuz Gündoğdu haber, Oğuz Gündoğdu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Oğuz Gündoğdu - 24.5.2014
Ege Denizi'ndeki Deprem
İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Oğuz Gündoğdu, Ege Denizi'ndeki depreme ilişkin, "Sürpriz değil, Marmara'yı da böyle direkt tetikleyip harekete geçirecek özelliği yok" dedi.
Oğuz Gündoğdu - 24.3.2014
İzmit'te Deprem Eğitim Akademisi Kurulacak
"Marmara'da deprem olacağı kaçınılmaz bir gerçek" İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Oğuz Gündoğdu da İzmit Belediyesi'nin bu projeyi gerçekleştirecek olmasının kendisini mutlu ettiğini belirterek, DEA'da ders vereceğini kaydetti.
Oğuz Gündoğdu - 7.3.2014
Depreme Ne Kadar Hazırlıklıyız?
Ataşehir Belediyesi Nikah Salonu'nda gerçekleşen panelin açılış konuşmasını İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Öğretim Üyesi ve TMMOB Jeofizik Mühendisliği Odası Başkanı Doç Dr. Oğuz Gündoğdu gerçekleştirdi.
Oğuz Gündoğdu - 28.2.2014
Karabük'te Deprem Haftası Etkinliklerle Kutlanacak
Karabük Üniversitesinde (KBÜ) "Karabük ve Deprem"  konulu konferansa  Oğuz Gündoğdu ve jeofizik yüksek mühendisi Özden Işık'ın konuşmacı olarak katılacağını anlatan Erbay, "Karabük Sağlık Müdürlüğü binasında yüksek katlardan tahliye, kurtarma ve yangın tatbikatı yapılacak.
Oğuz Gündoğdu - 9.2.2014
Mahalle Afet Gönüllüleri Yalova'da Buluştu
Yalova Mahalle Afet Gönüllüleri Derneği'nin (MAG-DER) Paşakent ofisinde yapılan toplantıda konuşan İstanbul MAG-DER Yönetim Kurulu ve Danışma Üyesi Yrd.Doç. Dr. Oğuz Gündoğdu, sürdürülebilir kaynak yaratılması için şu ana kadar yapılanlar ve bundan sonra yerelde ve ulusal bazda yapılacaklar hakkında mahalle gönüllülerine bilgi verdi.
Oğuz Gündoğdu - 12.11.2013
Düzce Depreminin 14. Yılı
DÜzce Üniversitesi'nde (DÜ) gerçekleştirilen panelde konuşan İstanbul Üniversitesi (İÜ) Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Oğuz Gündoğdu, geçen 14 yıla bakıldığında işlerin başlanıçta hızlı ilerlediğini ancak sonradan yavaşladığını belirtti.
Oğuz Gündoğdu - 25.9.2013
Hacılar Belediye Başkanının Öldürülmesi Davası
Erdoğan, "Bana 'sen bu işi yapabilirsin, 200 bin lira para veririz' dediler. Şaka ile başlayan olayı ben ciddiye aldım. Mehmet Çengel ile Oğuz Gündoğdu'ya düşüncemi açtım.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Oğuz Gündoğdu Haberleri | Oğuz Gündoğdu Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Oğuz Gündoğdu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Oğuz Gündoğdu kimdir, hayatı ve biyografisi. Doç. Dr. Oğuz Gündoğdu Uyardı Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 04:07:50. #1.15#
title