Oğula Çarptı Oğula Çarptı
Haberler » Güncel » Oğula Çarptı Oğula Çarptı - Haber

Oğula Çarptı Oğula Çarptı

MHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal, Eskişehir'de partisinin il kongresine katıldıktan sonra oğlu Ali Bal'ın kullandığı otomobille Ankara'ya dönerken çevre yolunda karşıdan karşıya geçmek isteyen 34 yaşındaki Melek Oğuz ile 10 yaşındaki oğlu...

Oğula Çarptı Oğula Çarptı

Mhp Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal, Eskişehir'de partisinin il kongresine katıldıktan sonra oğlu 'ın kullandığı otomobille Ankara'ya dönerken çevre yolunda karşıdan karşıya geçmek isteyen 34 yaşındaki Melek Oğuz ile 10 yaşındaki oğlu Sefa Oğuz'a çarptı. Ağır yaralanan ana-oğul hastaneye kaldırıldı, otomobilin sürücüsü Ali Bal'da polis merkezine götürüldü.

Kaza saat 18.00 sıralarında Çevreyolu 71 Evler Mahallesi'ndeki eski Taşıyıcılar Kooperatifi yakınlarında meydana geldi. Eskişehir Gar Düğün Salonu'nda düzenlenen partisinin il kongresine katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal, daha sonra oğlu Ali Bal'ın kullandığı 06 AC 5429 plakalı otomobille Ankara'ya gitmek için yola çıktı. Ali Bal'ın kullandığı otomobil Çevre yolunda karşıya geçmek isteyen Melek Oğuz ile oğlu Sefa Oğuz'a çarptı. Yaralanan anne Melek Oğuz ile oğlu Safa Oğuz iki ayrı 112 ambulansıyla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan ana-oğlun hayati tehlikelerinin bulundu belirtildi.

Kazanın ardından otomobil sürücüsü Faruk Bal'ın oğlu Ali Bal Kurtuluş, Polis Merkezi'ne götürüldü. MHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal ile bir grup partili de polis merkezine gitti. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri kazayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü bildirdi.

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler