Öğretmenlere Yönelik 'Sıradışı Meslek Anıları Yarışması' Düzenlendi
Haberler » Kültür Sanat » Haber

Öğretmenlere Yönelik 'Sıradışı Meslek Anıları Yarışması' Düzenlendi

Adapazarı Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü Nedeniyle Öğretmenlere Yönelik 'Sıradışı Meslek Anıları Yarışması' Düzenledi.

Öğretmenlere Yönelik  'Sıradışı Meslek Anıları Yarışması' Düzenlendi

Adapazarı Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenlere yönelik 'Sıradışı Meslek Anıları Yarışması' düzenledi.

Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, yaptığı açıklamada, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenledikleri yarışmaya halen görev yapan ve emekli olan öğretmenlerin en çok iki anı ile katılabileceğini söyledi. Öğretmenlerin başından geçen ilginç anıları bu yarışma sayesinde ortaya çıkacağını ifade eden Sezer, "Yarışmaya katılacak öğretmenlerimiz başlarından geçtiği ilginç anıları yazarak 1 Kasım 2010 tarihine kadar belediyenin Güneşler Mahallesi'nde bulunan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne teslim etmesi gerekiyor." dedi.

22 Kasım'da sonuçların açıklanacağını, ödül töreni ise 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde yapılacağını dile getiren Sezer, 1. seçilen anıya 3 bin, 2. seçilen anıya 2 bin, 3. seçilen anıya bin ve mansiyona ise 500 TL ödül verileceğini kaydetti.