Öğrencilerden Anlamlı Klip - Haberler
Haberi Paylaş

Öğrencilerden Anlamlı Klip

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Öğrencilerden Anlamlı Klip

Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde eğitim veren Kapaklı Belediyesi Ortaokulu öğrencileri, engellilerin yaşadığı zorluklara dikkat çekmek için anlamlı bir klip hazırladı.

Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde eğitim veren Kapaklı Belediyesi Ortaokulu öğrencileri, engellilerin yaşadığı zorluklara dikkat çekmek için anlamlı bir klip hazırladı.

Kapaklı Belediyesi Ortaokulu öğrencileri, engellilerin sıkıntılarına dikkat çekmek ve yaşadıkları zorluklara işaret etmek amacıyla, öğretmenlerinin de yardımıyla anlamlı ve duygusal bir klip çekti. Klipte bir öğrenci yürüme engelli, bir öğrenci işitme engelli, bir öğrenci görme engelli rolüne girerken, bir öğrenci de fiziksel engelli rolüne girdi.

Klibe Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz de verdiği "Hepimiz yanınızdayız" mesajıyla destek oldu. Klip sonunda tüm okul öğrencileri kol kola girerek dev bir Türkiye Haritası oluşturdu.

Türkiye Haritası, hava kamerası ile görüntülenirken, ortaya güzel bir tablo çıktı. Klipte "Engellere Engel Ol Türkiyem" mesajına vurgu yapıldı. - TEKİRDAĞ

Öğrencilerden Anlamlı Klip

Öğrencilerden Anlamlı Klip

Öğrencilerden Anlamlı Klip

Öğrencilerden Anlamlı Klip

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title