Oğlunun Organlarını Bağışlayan Babaya Engellilerden Ziyaret

Oğlunun Organlarını Bağışlayan Babaya Engellilerden Ziyaret

Karşıyaka İşitme Engelliler Derneği, Geçtiğimiz Mayıs Ayında Trafik Kazasında Kaybettiği Oğlu Ahmet Özgen'in Organlarını Bağışlayan Özgenler Pide Kebap Salonları Sahibi Servet Özgen'e Kendilerine Verdiği Destekten Dolayı, Teşekkür Ziyaretinde Bulundu.

Oğlunun Organlarını Bağışlayan Babaya Engellilerden Ziyaret

Karşıyaka İşitme Engelliler Derneği, geçtiğimiz Mayıs ayında trafik kazasında kaybettiği oğlu Ahmet Özgen'in organlarını bağışlayan Özgenler Pide Kebap Salonları Sahibi Servet Özgen'e kendilerine verdiği destekten dolayı, teşekkür ziyaretinde bulundu.

Engelliler Haftası nedeniyle İstanbul'dan Karşıyaka'ya ziyarete gelen işitme engellilere yemek veren Servet Özgen, "Engellileri hiçbir zaman unutmamalıyız. Benim buradaki amacım, onların yanında olduğumu göstermekti. Onları memnun edebildiysem ne mutlu bana. Onlara her zaman destek vereceğim" diye konuştu. Karşıyaka İşitme Engelliler Derneği Başkanı Bahattin Demir ise, "Tiyatro ve folklor ekibimizi misafir eden Servet Özgen'e teşekkür ederiz" dedi. Karşıyaka İşitme Engelliler Derneği olarak özellikle

gençlerin topluma yararlı bireyler olarak yetişmesi için çalıştıklarını söyleyen Demir, "Gençlerimizin kendileri güven duymaları için onlara bilgisayar, takı tasarım, tiyatro, folklor dallarında eğitim veriyoruz. Bu dallarda özürlülerin de birşeyler yapabileceğini kanıtlanmış olup, sanat ve kültürel yönden başarılar elde ediyorlar" diye konuştu.

(ARÇ-OK-Y)

Kaynak: İHA