Oğlunu "Allah yolunda kurban ettiğini" söyleyerek ensesini kesen babanın görüntüleri ortaya çıktı

Oğlunu "Allah yolunda kurban ettiğini" söyleyerek ensesini kesen babanın görüntüleri ortaya çıktı

Demirören Haber Ajansı / Yeliz ALAGÖZ - Haberler | 3. Sayfa

Zonguldak'ta 16 yaşındaki oğlunu "Allah yolunda kurban ettiğini" söyleyerek ensesinden kesip ağır yaralayan sağlık memuru babanın, korkunç olaydan sonraki görüntüleri ortaya çıktı. Babanın ifadesindeki "Rabbim böyle istedi. En doğrusunu O bilir. Ben öldü sandım, pişman değilim" sözleri kan dondurdu.

Çaycuma Devlet Hastanesi'nin acil servisinde çalışan sağlık memuru Yusuf A. (42), geçen hafta cumartesi günü ormanlık alana götürdüğü oğlu A.O.A.'nın (16) başını kesmeye çalıştı. Ensesinden yaralanan ve kendinden geçen A.O.A.'nın öldüğünü düşünen Yusuf A., polise giderek teslim oldu.

TEDAVİYE ALINDI

Yusuf A.'nın gösterdiği yere giden ekipler, A.O.A.'yı yaralı buldu. Ensesinde bıçak darbesi bulunan A.O.A., ambulansla Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi'ne kaldırıldı. A.O.A., yoğun bakımda tedaviye alındı.

Oğlunu 'Allah yoluna kurban ettiğini' söyleyerek ensesinden bıçaklayan babanın görüntüleri ortaya çıktı

"PİŞMAN DEĞİLİM"

Gözaltına alındıktan sonra sevk edildiği adliyede tutuklanan Yusuf A., ifadesinde sabah uyandığında oğlunu Allah yolunda kurban etmesinin istendiğini öne sürerek, "Oğlumu araca bindirdim. Olay yerine gittik. Kasaptan aldığım bıçağı çıkarttım. Oğlumu önüme oturttum. Ensesinden kestim. Üstüne montunu örttüm. Karakola gidip oğlumu öldürdüğümü söyledim. Pişman değilim" dedi.

"EN DOĞRUSUNU RABBİM BİLİR"

Yusuf A.'nın olayın ardından gözaltına alındıktan sonra çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde polislerin sorularını cevaplayan Yusuf A., çocuğunu kurban etmek için ormanlık alana götürdüğünü söylediği görülüyor. Bıçağı kasaptan aldığını söyleyen Yusuf A., "Kendi adıma rabbime kurban ettim. Rabbim böyle istemiştir. En doğrusunu rabbim bilir. Benim bir şey bilme şansım yok. Ben öldürdüm diye geldim. Kendi aracımla geldim. Öldü zannettim" diye konuştu.

Oğlunu 'Allah yolunda kurban ettiğini' söyleyerek ensesini kesen babanın görüntüleri ortaya çıktı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Yeliz ALAGÖZ

Haber Yorumları (101)
AMASYALI: ADAM NUMARA YAPIYOR. . RESMEN ÖLDÜRMEK İSTEMİŞ. . . . . PİLANLI CİNAYET. . . . . ALLAH ISTEDİ DİYOR ADİİ. . . . . ALLAH SENIN BELANI VERSIN
DÜŞÜNREMEDİM: acının tyarifi yok allah ıslah etsin
COSMOS: adam şizofren
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title