Ofspor Haberleri

Ofspor haber, Ofspor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ofspor - 06.10.2020
Vali Doruk, Artvin Hopaspor Yöneticilerini Kabul Etti
Hedeflerinin ligi birinci sırada tamamlayarak 2. lige çıkmak olduğunu ifade eden Uçan, şunları söyledi: "Bu yıl şampiyonluk parolasıyla yaklaşık 20 transfer yaptık. Futbolcularımıza ve teknik heyetimize inancımız tamdır. Taraftarımız her zaman takımımıza büyük destek veriyor. Ligde 2 galibiyet aldık. Hafta sonu maalesef sahamızda Ofspor'a yenilerek ilk mağlubiyetimizi aldık.
Ofspor - 06.10.2020
Son dakika... Süper Lig kulüpleri 1. transfer dönemini hareketli geçirdi
Süper Lig'de mücadele eden 21 kulüp, yaz transfer sezonunun hareketli geçirerek yerli ve yabancı oyuncuları kadrolarına dahil etti. Takımlarda gelen ve giden oyuncular şöyle: Fenerbahçe: Gelenler: Marcel Tisserand (Wolfsburg), Nazım Sangare (Fraport TAV Antalyaspor), Dimitrios Pelkas (PAOK), Mauricio Lemos (Las Palmas), İsmail Yüksek (Gölcükspor), Filip Novak (Serbest transfer-Trabzonspor), Mert Hakan Yandaş (Serbest transfer-Demir Grup Sivasspor), Papiss Cisse (Serbest transfer-Aytemiz Alanyaspor), Caner Erkin (Serbest transfer-Beşiktaş), Gökhan Gönül (Serbest transfer-Beşiktaş), Enner Valencia (Tigres), Diego Perotti (Roma), Sinan Gümüş (Genoa), Mame Thiam (Kasımpaşa), Barış Sungur (Bucaspor 1928), Jose Sosa (Serbest transfer-Trabzonspor), Mbwana Samatta (Aston Villa), Kemal Ademi (Basel) Gidenler: Deniz Türüç (Medipol Başakşehir-Kiralık), Vedat Muric (Lazio), Jailson (Dalian), Hasan Ali Kaldırım (Sözleşmesi bitti) (Medipol Başakşehir), İsmail Yüksek (Balıkesirspor-Kiralık), Murat Sağlam (Çaykur Rizespor-Kiralık), Allahyar Sayyadmanesh (Zorya-Kiralık), Barış Sungur (Muğlaspor-Kiralık), Oğuz Kağan Güçtekin (İttifak Holding Konyaspor-Kiralık), Tolgay Arslan (Udinese), Mevlüt Erdinç (Fatih Karagümrük), Alper Potuk (MKE Ankaragücü), Miha Zajc (Genoa), Michael Frey (Waasland-Beveren-Kiralık), Mehmet Ekici (Kulüpsüz), Emre Belözoğlu (Futbolculuk kariyerini noktaladı), Simon Falette (Kiralıktan geri döndü) Galatasaray: Gelenler: Oghenekaro Etebo (Stoke City), Omar Elabdellaoui (Olympiakos), Fatih Öztürk (Kasımpaşa), Emre Kılınç (Demir Grup Sivasspor), Arda Turan (Barcelona), Oğulcan Çağlayan (Çaykur Rizespor), Kerem Aktürkoğlu (Anagold 24 Erzincanspor) Gidenler: Adem Büyük (Yeni Malatyaspor), Yuto Nagatomo (Marsilya), Mariano Filho (Atletico Mineiro), Maicon Roque (El-Nassr), Ahmet Çalık (İttifak Holding Konyaspor), Celil Yüksel (Adanaspor), Mario Lemina (Kiralık sözleşmesi sona erdi), Jean Michael Seri (Kiralık sözleşmesi sona erdi), Florin Andone (Kiralık sözleşmesi sona erdi), Jimmy Durmaz (Fatih Karagümrük-Kiralık), Yunus Akgün (Adana Demirspor-Kiralık), Atalay Babacan (Adanaspor-Kiralık) Beşiktaş: Gelenler: Fabrice N'Sakala (Aytemiz Alanyaspor), Welinton Souza (Aytemiz Alanyaspor), Josef de Souza (Al Ahli), Gökhan Töre (Yeni Malatyaspor), Atakan Üner (Altınordu), Franscisco Montero (Atletico Madrid), Vincent Aboubakar (Porto), Valentin Rosier (Sporting Lizbon), Bernard Mensah (Hes Kablo Kayserispor), Rachid Ghezzal (Leicester City) Gidenler: Burak Yılmaz (Lille), Gökhan Gönül (Fenerbahçe), Caner Erkin (Fenerbahçe), Loris Karius (Union Berlin), Victor Ruiz (Real Betis), Pedro Rebocho (Guingamp), Kevin Prince-Boateng (Monza), Muhammed Elneny (Arsenal), Abdoulay Diaby (Sporting Lizbon), Enzo Roco (Fatih Karagümrük), Fatih Aksoy (Aytemiz Alanyaspor), Umut Nayır (Hajduk Split), Alpay Çelebi (Aytemiz Alanyaspor) Trabzonspor: Gelenler: Flavio Medeiras da Silva (Bahia), Marlon Rodrigues (Fulimanse), Stiven Ricardo Plaza (Real Vallodolid), Anders Trondsen (Rosenborg), Edgar Ie (PSV-kiralıktan döndü), Muhammet Taha Tepe (Altınordu), Anıl Başaran (Balıkesirspor) Benik Afobe (Serbest- en son Stoke City de oynadı), Lewis Baker (Chelsea- kiralık), Fousseni Diabate (Leicester City), Jorge Djaniny Tavares Semedo (Serbest- en son Al Ahli), Vitor Hugo (Palmeiras) Gidenler: Jose Sosa (Sözleşme bitti, Fenerbahçe), Filip Novak (Sözleşmesi bitti, Fenerbahçe), Nemanje Andusic (Sözleşme fesih), Messias Rodrigues da Silva Júnior (Sözleşme bitti), Badou Ndiaye (Sözleşme bitti), Doğan Erdoğan (Sözleşme fesih), Guilherme (Sözleşme fesih), Abdurrahim Dursun (Bandırmaspor-kiralık), Anıl Başaran (Bandırmaspor-kiralık), Alexander Sörloht (Leipzig), Manuel da Casto (Sözleşme fesih) Medipol Başakşehir: Gelenler: Nacer Chadli (Anderlecht), Rafael (Olympique Lyon), Hasan Ali Kaldırım (Fenerbahçe), Boli Bolingoli Mbombo (Celtic-kiralık), Deniz Türüç (Fenerbahçe-kiralık), Ravil Tagir (Altınordu), Giuliano (Al-Nasr) Gidenler: Eljero Elia (Sözleşmesi bitti-Utrecht), Robinho (Sözleşmesi bitti), Gökhan İnler (Sözleşmesi bitti-Adana Demirspor), Gael Clichy (Sözleşmesi bitti), Miguel Vieira (KV Red Star Waasland-Beveren-kiralık), Aziz Eraltay (Hes Kablo Kayserispor-kiralık), Mert Çelik (Neftçi Bakü-kiralık), Soner Aydoğdu (Göztepe-kiralık), Atabey Çiçek (KVC Westerlo-kiralık), Joseph Attamah (Hes Kablo Kayserispor), Alican Özfesli (Beypiliç Boluspor-kiralık), Muhammet Arslantaş (Beypiliç Boluspor-kiralık), Aboa Belibi (Beypiliç Boluspor-kiralık) Fatih Karagümrük Gelenler: Jure Balkovec (Hellas Verona), Lucas Biglia (Milan), Aksel Aktaş (Serbest transfer), Yannis Salibur (Serbest transfer), Badou N'Diaye (Stoke City-kiralık), Jimmy Durmaz (Galatasaray-kiralık), Eric Lichaj (Serbest transfer), Enzo Roco (Beşiktaş'tan ayrıldı), Mevlüt Erdinç (Fenerbahçe'den ayrıldı), Ervin Zukanovic (SPAL), Vato Arveladze (Locomotive), Emiliano Viviano (Serbest transfer), Aatıf Chahechouhe (Serbest) Gidenler: Murat Hocaoğlu (Kahramanmaraşspor), Çağrı Ortakaya (Sakaryaspor), Barış Başdaş (Hannover), Engin Bekdemir (Çaykur Rizespor-Ankaraspor), Innocent Emeghara, Bojan Saranov, Erdal Öztürk (Kiralık sözleşmesi bitti) Barış Özbek, Yalçın Ayhan (Profesyonel kariyerini noktaladı) Kasımpaşa Gelenler: Kevin Varga (Debrecen), Yasin Dülger (Beypiliç Boluspor), Ertuğrul Taşkıran (İttifak Holding Konyaspor), Feyzi Yıldırım (Eskişehirspor), Ahmet Oğuz (Gençlerbirliği), Alan (St. Pölten), Julian Jeanvier (Brentford) (Kiralık), Erdem Canpolat (Schalke 04), Florent Hadergjonaj (Huddersfield), Gilbert Koomson (Brann), Armin Hodzic (Fehervar) (Kiralık) Gidenler: Olivier Veigneau (Sözleşmesi bitti) (Le Mans), İlhan Depe (Sözleşmesi bitti) (Hes Kablo Kayserispor), Ricardo Quaresma (Sözleşmesi bitti) (Vitoria Guimaraes), Mame Thiam (Fenerbahçe), Fatih Öztürk (Galatasaray), Jorge Fernandes, Zvonimir Sarlija, Dieumerci Ndongala, Yassine Meriah (Kiralık sözleşmeleri bitti), Tobias Heintz (Sarpsborg) (Kiralık), Aytemiz Alanyaspor Gelenler: Davidson da Luz Pereira (Vitoria Guimares), Alpay Çelebi, Ahmet Gülay, (Beşiktaş-Kiralık), Fatih Aksoy (Beşiktaş), Efkan Bekiroğlu (1860 München), Adam Bareiro (Monterrey-Kiralık), François Moubandje (Dinamo Zagreb-Kiralık), Berkan Kutlu (Sion), Çağrı Güney (Bursaspor-Kiralık), Khouma Babacar (Sassuolo-Kiralık), Ufuk Ceylan Gidenler: Haydar Yılmaz (Tuzlaspor), Onur Bulut (Çaykur Rizespor-Kiralık), Eray Birnican (Konyaspor), Papiss Demba Cisse (Fenerbahçe), Junior Fernandes (İttihad Kalba), Isaac Sackey (Hatayspor), Lokman Gör (Altay), Kaan Kanak (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Cenk Gönen (Denizlispor), Fabrice Nsakala, Welinton Souza Silva (Beşiktaş), Musa Çağıran (Konyaspor), Emircan Altıntaş (Adana Demirspor-Kiralık), Wanderson Souza Carneiro, Djalma Campos, Yacine Bammou (Kiralık sözleşmesi sona erdi), Hasan Can Yalçıntekin, Hasan Emiroğlu (Kemerspor 2003-Kiralık) Sıddık Çelik (Yeşilyurt Belediyespor-Kiralık), Murat Sevimler, İsmail Ünal (Alanya Kestelspor-Kiralık), Reso Akın (Tuzlaspor), Yusuf Karagöz (Edirne Belediyespor-Kiralık), Rauf Öktem (Karaköprü Belediyespor), Alper Tursun (Niğde Anadolu), Veysel Ünal (Afjet Afyonspor-Kiralık), Emre Bekir (Serik Belediye-Kiralık), Hamza Özdemir (Kırklarelispor-Kiralık) Atakaş Hatayspor: Gelenler: Aaron Salem Boupendza (Girondins Bordeaux), Ruben Ribeiro (Gil Vicente), Pablo Santos (Braga), Burak Can Çamoğlu (Karlsruhe), Isaac Sackey (Alanyaspor), Alexandros Katranis (Saint Etienne), Mame Biram Diouf (Stoke City), Munir Mohand Mohamedi (Malaga), Adama Traore (Monaco), Jean Claude Billong (Benevento), Babajide David Akintola (Midtjylland) Gidenler: Hamza Gür (Boluspor), Ömer Alıcı (Boluspor), Caner Hüseyin Bağ (Giresunspor), Sadi Karaduman (Giresunspor) Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Gelenler: Fabien Farnolle (Serbest transfer) Arturo Mina (Serbest transfer), Arvydas Novikovas (Legia Warszawa), Mitchell Donald (Serbest transfer), Kaan Kanak (Serbest transfer), Adolphe Teikeu (Sochaux), Petrus Boumal (Ural), Armando Sadiku (Levante), Muhammet Gönülaçar (Ümraniyespor) Ricardo Jorge Pires Gomes (Sharjah) Gidenler: İbrahim Sehic (İttifak Holding Konyaspor), Jasmine Scuk (Altay), Muhammet Gönülaçar (Kocaelispor), Mahamadou Ba (Royal Hastanesi Bandırmaspor), Batuhan Artarslan (Ümraniyespor), Aykut Demir (Karşılıklı anlaşmalı fesih, Beypiliç Boluspor), Mickael Pote (Royal Hastanesi Bandırmaspor), Merthan Açıl (Serbest-kariyer sonu), Yusuf Emre Gültekin (Ümraniyespor), Yusuf Acer (Çaykur Rizespor'dan kiralıktı, geri döndü), Hasan Ayaraoğlu (Alanyaspor'dan kiralıktı, geri döndü), Sefa Akgün (Anagold 24 Erzincanspor, kiralık), Osman Şahin (Ofspor, kiralık), Tunay Deniz (K.
Ofspor - 06.10.2020
Bucaspor 1928'de 2 içeri 1 dışarı
MİSLİ.com 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta Ofspor, Diyarbekirspor ve Belediye Derincespor galibiyetleriyle sezona müthiş bir başlangıç yapan Bucaspor 1928, transferin son gününde 2 futbolcuyu kadrosuna dahil ederken, 1 oyuncusuyla ise vedalaştı.
Ofspor - 05.10.2020
Bucaspor 1928 fırtına gibi
Misli.com 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta evinde Belediye Derincespor'u da 1-0 yenen Bucaspor 1928, sezona fırtına gibi girdi. Ofspor'u 3-1, Diyarbekirspor'u da 2-1 mağlup eden sarı-lacivertliler Derincespor engelini de aşarak 3'te 3'le 9 puana ulaştı.
Ofspor - 04.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Gruplarda puan durumu şöyle oluştu: 1. Grup: O G B M A Y AV P 1.FATSA BELEDİYESPOR 3 3 0 0 5 0 5 9 2.BUCASPOR 1928 3 3 0 0 6 2 4 9 3.DİYARBEKİRSPOR 3 2 0 1 5 2 3 6 4.ARTVİN HOPASPOR 3 2 0 1 4 4 0 6 5.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3 1 2 0 4 3 1 5 6.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 3 1 1 1 5 3 2 4 7.OFSPOR 3 1 1 1 4 4 0 4 8.
Ofspor - 04.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de toplu sonuç
Misli.com 3. Lig'de gruplarda bu hafta oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup: Artvin Hopaspor-Ofspor: 0-2 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Fatsa Belediyespor: 0-1 Nevşehir Belediyespor-Kemerspor 2003: 2-1 Kızılcabölükspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor: 4-2 Manisaspor-Arnavutköy Belediyespor: 1-1 1877 Alemdağspor-Diyarbekirspor: 0-3 Bucaspor 1928-Belediye Derincespor: 1-0 2.
Ofspor - 27.09.2020
Bucaspor 1928'de keyifler yerinde
Misli.com 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta sezona 3-1'lik Ofspor galibiyetiyle başlayan Bucaspor 1928, Diyarbekirspor deplasmanında da kazanarak taraftarını sevindirdi.
Ofspor - 26.09.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de toplu sonuç
Futbolda Misli.com 3. Lig'in 2. haftası, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ertelenen üç maç dışında tamamlandı.
Ofspor - 25.09.2020
Bucaspor 1928 gurbette
MİSLİ.com 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta ilk maçında Ofspor'u evinde 3-1 yenerek averajla liderlik koltuğuna oturan Bucaspor 1928, yarın Diyarbekirspor deplasmanına çıkacak.
Ofspor - 20.09.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Dört grupta bugün yapılan karılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Artvin Hopaspor-Edirnespor: 2-1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Payasspor: 1-1 Nevşehir Belediyespor-Fatsa Belediyespor: 0-2 Kızılcabölükspor-Çankaya FK: 0-1 Arnavutköy Belediyespor-Belediye Derincespor: 2-2 Manisaspor-Diyarbekirspor: 0-1 1877 Alemdağspor-Kemerspor 2003: 1-1 Bucaspor 1928-Ofspor: 3-1 2.
Ofspor - 20.09.2020
Ofspor: 3-1
STAT: Yeni BucaHAKEMLER: Lütfullah Aslan (xx), Emre Doğu (xx), Emre Demirel (xx)BUCASPOR 1928: Şener (xxx) - Saruhan (xx) (Dk. 86 Yusufcan), Gökhan (xx), Eycan (xx), Burak (xx), Ufuk (xxx) (Dk. 85 Özcan), Osman (xxx), Enes (xx) (Dk. 75 Ahmet xx), Berke (xx) (Dk. 75 Bartu xx), Oğuz (x) (Dk.
Ofspor - 19.09.2020
Misli.com 3. Lig'de ilk santra yarın
İlk haftanın programı Misli.com 3. Lig'de yarın oynanacak ilk haftanın programı şöyle: 1. Grup 15.00 Artvin Hopaspor-Edirnespor (Hopa İlçe) 15.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Payasspor (Yeni Malatya) 15.30 Nevşehir Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Nevşehir Gazi) 16.00 Kızılcabölükspor-Çankaya FK (Kızılcabölük) 16.00 Arnavutköy Belediyespor-Belediye Derincespor (Silivri) 16.00 Manisaspor-Diyarbekirspor (Manisa 19 Mayıs) 16.00 1877 Alemdağspor-Kemerspor 2003 (Alemdağ) 19.00 Bucaspor 1928-Ofspor (Yeni Buca) 2.
Ofspor - 03.09.2020
Boluspor, orta saha oyuncusu Tugay Kaçar'ı transfer etti
Tugay Kaçar, Ofspor, Kızılcabölükspor, Osmanlıspor, Karşıyaka, Giresunspor ve Gaziantep FK takımlarında forma giydi.
Ofspor - 01.09.2020
TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de fikstür çekildi
TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 2020-21 sezonu fikstür çekimi yapıldı.
Ofspor - 01.09.2020
Altay'da stoper adayları çoğaldı
Daha önce Altınordu'da da oynayan Yusuf'un yeniden İzmir'e gelmeye sıcak baktığı ve Altay'a imza atmaya istekli olduğu vurgulandı. Futbolculuk yaşamına Lüleburgazspor'da başlayan 30 yaşındaki oyuncu, Ofspor, Nazilli Belediyespor, Altınordu, Ankaragücü ve Hatayspor formalarını terletti.
Ofspor - 31.08.2020
Altay'da rota Numan Çürüksu
Futbolculuk kariyerine 2000 yılında Erdoğduspor'da başlayan Numan, 2007'de Sürmenespor'da profesyonel oldu. Ofspor, Orduspor, Kayseri Erciyesspor ve Osmanlıspor'da top koşturan Numan, geçen sezon Giresunspor'a imza attı.
Ofspor - 27.08.2020
TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de gruplar belirlendi
TFF 3. Lig'de gruplar 1. Grup: 1877 Alemdağspor, 1928 Bucaspor, Arnavutköy Belediyespor, Artvin Hopaspor, Belediye Derincespor, Çankaya FK, Diyarbakır FK, Edirnespor, Fatsa Belediyespor, Kemerspor 2003, Kızılcabölükspor, Malatya Yeşilyurt Belediyespor, Manisaspor, Nevşehir Belediyespor, Ofspor, Payasspor.
Ofspor - 27.08.2020
Ofspor - 10.08.2020
Karşıyaka'da teknik direktör arayışları sürüyor
TFF 3'üncü Lig'de Karşıyaka, geçen sezon yuvaya dönerek düşme hattında devraldığı takıma Play-Off finali oynatan, uzun vadeli kontrat yapılması hedeflenirken yeni sezon şartlarında anlaşılamadığı için sürpriz bir şekilde yollar ayrılan teknik direktör Soner Tolungüç'ün yerine arayışlarını sürdürüyor. Kulüpte daha önce teknik direktörlük yapıp ilk aday olarak ismi gündeme gelen sportif direktör Atilla Güneş'in mevcut görevinden ayrılmayı düşünmediği öğrenildi.  Play-Off finalinde Karşıyaka'yı seri penaltı atışlarıyla yenerek 2'nci Lig'e çıkan Turgutluspor'la yollarını ayıran Cüneyt Biçer, adı yeşil-kırmızılılarla anılmasına rağmen kendisine henüz resmi bir teklif gelmediğini belirtti. Kaf-Kaf, Fatih Uygun'u da teknik adam listesine ekledi. İzmir'de Bucaspor, Altınordu ve Göztepe'de antrenörlük yapan Uygun, Kaf-Kaf'ta 2013-14 sezonunda Sait Karafırtınalar döneminde antrenör olarak çalışmıştı. Uygun, son olarak geçen sezon gruptaki rakiplerden Ofspor'u çalıştırdı.
Ofspor - 11.07.2020
Ofspor Kulübü, başkansız kaldı
Ofspor Kulübü, olağan genel kurulda aday çıkmayınca başkansız kaldı.
Ofspor - 17.03.2020
Rakipler Karşıyaka'ya çalıştı
Geçen haftaki Cizrespor deplasmanı Of'taki olumsuz hava koşulları nedeniyle takım Şırnak'a gidemediğinden ertelenen Ofspor, son 3 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgiyle toplam 38 puanı hanesine yazdırabildi.
Ofspor - 15.03.2020
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
2. Grup'taki Cizrespor-Ofspor müsabakası ise konuk ekibin yoğun sis nedeniyle maça gelememesinden dolayı ileri bir tarihe ertelendi.
Ofspor - 15.03.2020
Futbol: TFF 3. Lig
2. Grup'taki Cizrespor-Ofspor müsabakası, konuk ekibin yoğun sis nedeniyle maça gelememesinden dolayı ileri bir tarihe ertelendi.
Ofspor - 08.03.2020
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
2. Grup Takımlar O G B M A Y AV P 1. KOCAELİSPOR 26 20 1 5 53 22 31 61 2. BELEDİYE DERİNCESPOR 26 14 7 5 40 27 13 49 3. TURGUTLUSPOR 25 14 6 5 33 18 15 48 4. ESENLER EROKSPOR 26 13 5 8 38 25 13 44 5. KARŞIYAKA 25 12 6 7 33 23 10 42 6. OFSPOR 26 11 5 10 35 31 4 38 7.
Ofspor - 08.03.2020
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'in 27. haftası oynanan maçlarla tamamlandı.
Ofspor - 07.03.2020
Nazilli Belediyespor evinde oynuyor
İlk 5 hedefleyen, 38 puanla 7'nci sıradaki Muğlaspor, Atatürk Stadı'nda, 41 puanı bulunan 3'üncü basamaktaki Nevşehir Belediyespor'u ağırlayacak. 1'inci Grup'ta kümede kalma savaşı veren Kızılcabölükspor, deplasmanda Çankaya Futbol Kulübü ile rakip olacak. Bu 3 karşılaşma aynı saatte başlayacak. Geçen hafta küme düşmesi kesinleşen Manisaspor, saat 13.00'te Anagold 24Erzincanspor'a misafir olacak. 2'nci Grup'ta Play-Off hedefleyen Fethiyespor, saat 14.00'te deplasmanda Ofspor'la karşılaşacak.
Ofspor - 01.03.2020
Futbol: TFF 3. Lig
Ligin 26. haftasında 3 grupta bugün yapılan karılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup: Tokatspor-Karbel Karaköprü Belediyespor: 1-1 Yomraspor-Çankaya FK: 1-0 Artvin Hopaspor-Silivrispor: 1-1 52 Orduspor-Düzcespor: 0-1 Kızılcabölükspor-1928 Bucaspor: 2-2 68 Aksaray Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor: 1-0 2. Grup: Cizrespor-Turgutluspor: 0-1 Elazığ Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor: 1-0 Ağrı 1970-Kozanspor: 1-0 Kocaelispor-Karşıyaka: 3-2 Kemerspor 2003-1877 Alemdağspor: 1-0 Fethiyespor-Belediye Derincespor: 1-1 Payasspor-Ofspor: 1-0 3.
Ofspor - 23.02.2020
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
2. Grup: Takımlar O G B M A Y AV P 1. KOCAELİSPOR 24 18 1 5 48 20 28 55 2. TURGUTLUSPOR 24 13 6 5 32 18 14 45 3. BELEDİYE DERİNCESPOR 24 13 6 5 37 25 12 45 4. KARŞIYAKA 23 12 5 6 31 20 11 41 5. ESENLER EROKSPOR 24 11 5 8 32 22 10 38 6. FETHİYESPOR 23 10 7 6 25 18 7 37 7. OFSPOR 24 10 5 9 32 30 2 35 8.
Ofspor - 23.02.2020
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'de 25. hafta maçları 1'i dışında sona erdi.
Ofspor - 19.02.2020
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
2. Grup Takımlar O G B M A Y AV P 1. KOCAELİSPOR 23 17 1 5 47 20 27 52 2. TURGUTLUSPOR 23 12 6 5 31 18 13 42 3. BELEDİYE DERİNCESPOR 23 12 6 5 33 24 9 42 4. KARŞIYAKA 22 12 4 6 31 20 11 40 5. ESENLER EROKSPOR 23 11 4 8 32 22 10 37 6. FETHİYESPOR 22 10 7 5 25 17 8 37 7. OFSPOR 23 10 4 9 32 30 2 34 8.
Ofspor - 19.02.2020
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'de 1, 2 ve 3. gruplardaki 24. hafta karşılaşmaları yapıldı.
Ofspor - 18.02.2020
TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 24. hafta maçları yarın yapılacak
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. ve 3. Lig'de tamamı yarın oynanacak 24. hafta maçlarının programı şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup: 13.00 Sivas Belediyespor-Sakaryaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 13.00 Piserro Kahramanmaraşspor-GMG Kastamonuspor (12 Şubat) 13.30 Ergene Velimeşespor-Eyüpspor (Mustafa Kemal Atatürk) 13.30 Ankara Demirspor-Etimesgut Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor) 13.30 Niğde Anadolu-Tuzlaspor (Niğde 5 Şubat) 13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Bayburt Özel İdare (Bodrum İlçe) 13.30 Uşakspor-Vanspor FK (Uçak 1 Eylül) 13.30 Bandırmaspor-Kırşehir Belediyespor (Bandırma 17 Eylül) Beyaz Grup: 13.00 Gümüşhanespor-Afjet Afyonspor (Gümüşhane Yenişehir) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Sancaktepe (Vakfıkebir İlçe) 13.00 Şanlıurfaspor-İnegölspor (Şanlıurfa GAP) 13.30 Başkent Akademi-Çorum FK (Osmanlı) 13.30 Sarıyer-GMG Kırklarelispor (Yusuf Ziya Öniş) 13.30 Hacettepe-Zonguldak Kömürspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.30 Yılport Samsunspor-Amed Sportif Faaliyetler (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13.30 1922 Konyaspor-Manisa FK (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 13.30 Pendikspor-Tarsus İdmanyurdu (Pendik) TFF 3. Lig 1. Grup: 13.00 Artvin Hopaspor-Serik Belediyespor (Hopa İlçe) 13.00 Anagold 24Erzincanspor-Şile Yıldızspor (Müstakil Atletizm Pisti Sahası) 13.00 Yomraspor-Silivrispor (Yomra İlçe) 13.30 Kızılcabölükspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 13.30 Tokatspor-52 Orduspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.30 68 Aksaray Belediyespor-Erzinspor (Dağılgan) 13.30 Manisaspor-Çankaya FK (Manisa 19 Mayıs) 13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Düzcespor (Sultanbeyli Gölet) 13.30 Çatalcaspor-Ci Group Buca (Ziya Altınoğlu) 2. Grup: 13.00 Elazığ Belediyespor FK-Belediye Derincespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası) 13.00 Ağrı 1970-Ofspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 13.
title