Ödemiş'te Yeni Hastane Projesinde Her Şey Yolunda
Haberler » Yerel » Haber

Ödemiş'te Yeni Hastane Projesinde Her Şey Yolunda

Ödemiş Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Ziya Yurdakonar, 250 yatak kapasiteli yeni devlet hastanesinin inşaatı için sahada çalışmaların başladığını söyledi.

Ödemiş'te Yeni Hastane Projesinde Her Şey Yolunda

Ödemiş Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ziya Yurdakonar, yapımı heyecanla beklenen 250 yatak kapasiteli yeni devlet hastanesinin inşaatı için sahada çalışmaların başladığını söyledi.

Yüklenici firmanın hastane yapılacak Zafer Mahallesi'ndeki alanın etrafını tel örgülerle çevirdiğini ve şantiye tesisleri için çalışmaların da bu hafta sonu tamamlanacağını belirten Yurdakonar, hafriyat çalışmalarının ilerleyen günlerde başlamasıyla çalışmaların daha net anlaşılabileceğini ifade etti. Yeni hastaneyle ilgili her adımı yakından takip ettiklerini kaydeden Yurdakonar, "Şu an için her şey yolunda. Yüklenici firma önce harita mühendisi ile alanda çalışmasını gerçekleştirdi. Sonra arazinin çevresini tel örgüyle çevirtti, şimdi de işçilerin bulunacağı şantiye tesislerini hazırlıyor. Hafriyat çalışmaları da başladığında temel ortaya çıkacak. Herhangi bir aksama yok" şeklinde konuştu.

Uygulama projesi için yüklenici firma yetkilileriyle sürekli görüşmeler yaptıklarını da sözlerine ekleyen Yurdakonar, "250 yataklı yeni devlet hastanemizin uygulama projesiyle ilgili görüşmelerimiz de sürüyor. Yüklenici firmaya hastanede olmasını istediğimiz üniteleri, bölümleri ve eklentileri aktarıyoruz. Hekim arkadaşlarımızın da fikirlerini alarak uygulama projesini düzenliyoruz. Hastanede daha kaliteli hizmet vermek için her ayrıntıyı düşünüyoruz" dedi.

(AG-BK-)

30.08.2012 09: 57: 50

TSI

NNNN - İZMİR