Ödemiş Anaokulu'nda Polis Haftası Kutlaması

Ödemiş Anaokulu'nda Polis Haftası Kutlaması

Ödemiş Anaokulu, Polis Haftası nedeniyle okulda bir kutlama programı düzenledi.

Ödemiş Anaokulu'nda Polis Haftası Kutlaması

Ödemiş Anaokulu, Polis Haftası nedeniyle okulda bir kutlama programı düzenledi. Düzenlenen kutlama programına İlçe Emniyet Müdürü Adil Metin de katıldı.

Minik öğrencilerin şiirlerle polis ağabeylerinin bu özel haftasını kutladığı etkinlikte, polis kıyafeti giyen Mehmet Pınartaşı adlı minik öğrencinin okuduğu şiir büyük alkış aldı. Kutlama programını İlçe Emniyet Müdürü Adil Metin, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Turan Yüzük, Ödemiş Anaokulu Müdürü Mahmut Altay ve öğretmenler ilgi ile takip ettiler.

Çocuklarla tek tek ilgilenen İlçe Emniyet Müdürü Adil Metin, çocukların polise olan sevgisinin kendilerine ayrıca güç verdiğini ifade etti.

Ödemiş Anaokulu Müdürü Mahmut Altay da, tüm Emniyet Teşkilatı'nın Polis Haftası'nı yürekten kutladıklarını belirterek, "Çocuklarımızın geleceği, ülkemizin huzur ve asayişi için zaman sınırı olmaksızın çalışan emniyet güçlerimizin her zaman en büyük destekçisiyiz. Çocuklarımız da polis ağabeylerine duydukları sevgi ve güveni şiirlerle dile getirdiler" dedi.

Etkinlik sonrası protokol üyelerine ve öğrencilere çeşitli ikramlar yapıldı. - İZMİR