Odabaşı, Kar Kış Demeden Hizmete Devam Ediyor

Odabaşı, Kar Kış Demeden Hizmete Devam Ediyor

Subaşı Mahallesinde Yapımı Ve Tadilatı Biten Mahalle Konağının Açılışı İçin Meclis Üyeleri Ve Birim Müdürleri İle Adeta Çıkarma Yaptı.

Odabaşı, Kar Kış Demeden Hizmete Devam Ediyor

Gölbaşı belediye başkanı yakup odabaşı hafta sonunda yoğun kar yağışına rağmen subaşı mahallesinde yapımı ve tadilatı biten mahalle konağının açılışı için meclis üyeleri ve birim müdürleri ile adeta çıkarma yaptı.

Başkan Odabaşı hafta sonunda yoğun kar yağışına rağmen Gölbaşı şehir merkezine 40 km uzaklıkta olan subaşı mahallesine giderek açılışa katıldı. Subaşı mahallesinde kuran kursu, lojman ve misafirhanenin havanın soğuk olmasına rağmen açılışı yapıldı.

Kuran kursu, lojman ve misafirhane bir hayırsever tarafından yapıldı. Cami, lojman, misafir hanenin çevre düzenlemesi ayrıca tadilat ve tamirat işleri Gölbaşı belediyesi tarafından yapıldı. Ayrıca Gölbaşı belediyesi tarafından yapılan mahalle konağı ve muhtarlık hizmet binasının açışlarına katılan odabaşı mahalleliler tarafından hazırlanan yemeğe katıldı.

Subaşı mahallesi sakinleri mahalleye yapılan hizmetlerden dolayı başkan Odabaşı'na teşekkür ederek, bizleri bu soğuk havada ve kötü hava şartlarına rağmen açılışa gelmesi bizleri onurlandırdı. Başkan Odabaşı subaşı halkının sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyerek sohbet etti.

Başkan Odabaşı; Bizim için ortam ne olursa olsun biz her zaman halkımızın mutlu günlerinde yanlarında olmak için çaba ve gayreti gösteririz. Bugün buraya çok zor şartlar altında geldik. Sizlerin bu mutlu gününüzde, açılışınızda beraber olmak istedik. Biz halkımız var olduğu sürece onların her zaman yanında olacağız. Dedi.

Kaynak: Bültenler