Obs Şadi Türk: Ankara Sanayisi Hızla Gelişiyor

Obs Şadi Türk: Ankara Sanayisi Hızla Gelişiyor

.

Obs Şadi Türk: Ankara Sanayisi Hızla Gelişiyor

Başkent Organize Sanayi Bölgesi(OSB) Yönetim Kurulu, dün akşam Sakarya Kongre Merkezi'nde kurul yöneticileri ve üyelerin katıldığı iftar yemeği düzenledi.

Başkent Sanayiciler Derneği, Başkent Organize Yapı Kooperatifi ve Başkent Yatırım ve Üretim A.Ş.'nin de bulunduğu yemekte OSB Başkanı Şadi Türk, Organize Sanayi Bölgesi'nin fiziki altyapısındaki problemlerin aşıldığını belirterek, "Organize Sanayi Bölgesi olarak Eskişehir bölgesindeki yolun da asfalt olmasıyla altyapı problemlerimizin çoğunu hallettik. Bölgede doğalgaz kullanımına geçeceğiz ve fabrikalarımız artacak" şeklinde konuştu.

Ankara sanayisinin gelişimindeki hızın kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Türk, "Her sene saniyiciler olarak genişleyerek bir arada oluyoruz bu gurur verici bir olaydır" dedi.

OSB Yürütücü Kurulu tarafından oluşturulan Başkent Sanayiciler Derneği'nin de katıldığı yemekte Dernek Başkanı Yaşar Alıçlı da yaptığı konuşmada, dernek bünyesinde 80 üyenin bulunduğunu ifade ederek, "Derneğimizde oluşturulan bütçe sayesinde, üye işyerlerinde çalışların çocuklarına öğrenim bursu vereceğiz" şeklinde konuştu.

İftar yemeğine Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir de katıldı.(ANKA)