'O Harika Bir Anneydi'

'O Harika Bir Anneydi'

Angelına Jolıe Annesi İçin 'En Yakın Arkadaşımı Kaybettim' Dedi.

'O Harika Bir Anneydi'

ANGELINA JOLIE ANNESİ İÇİN 'EN YAKIN ARKADAŞIMI KAYBETTİM' DEDİ.

Angelina Jolie, 7 yıldır kanserle mücadele eden 56 yaşındaki annesini 30 Ocak'ta kaybetti. Annesinin gençlik yıllarındaki halini andıran güzel oyuncu People dergisine 'O benim en yakın arkadaşımdı' diye konuştu.

Angelina Jolie, 7 yıldır kanser tedavisi gören annesi Marcheline Bertrand'ı 30 Ocak günü kaybetti. Beverly Hills'teki Cedar Sinai Hastanesi'nde yumurtalık kanseri tedavisi gören 56 yaşındaki annesinin ani ölümü, Jolie'yi yıktı. Henüz küçük bir çocukken babası Jon Voight tarafından terk edilen Jolie'nin hayattaki tek dayanağı annesi Marcheline Bertrand'dı. Her fırsatta erkek kardeşi James ve annesi ile birbirlerine çok düşkün olduklarını söyleyen Jolie, People dergisine 'Hayattaki en büyük korkum annemi kaybetmekti ve bu başıma geldi' diye konuştu.

SHILOH İÇİN ÇILDIRIYORDU

Annesinin tek başına kendisini ve erkek kardeşi James'i zorluklar içinde büyüttüğünü söyleyen güzel aktris, 'Babamın eksikliği bize hiç hissettirmedi, o harika bir anneydi ve benim en yakın arkadaşımdı' diye konuştu. Annesinin de bir dönem oyunculuk yaptığını söyleyen Jolie, 'Annem kariyerini bizleri büyütmek için bir kenara bıraktı, aslında o çok yetenekli bir oyuncuydu' diyerek, oyunculuk yeteneğini annesinden aldığını söyledi. Bertrand'ın çocuklara çok düşkün olduğunu söyleyen Jolie, kızı Shiloh'nun onun için ayrı bir anlam taşıdığını belirtti. Ünlü aktris 'Shiloh doğduktan sonra, annem kendini tam anlamıyla bir büyükanne gibi hissetti. Kızım için adeta çıldırıyordu' dedi