O da Genç Sevgili Buldu

O da Genç Sevgili Buldu

Şarkıcı Bendeniz de Genç Sevgiliyle Aşk Yaşayan Ünlüler Kervanına Katıldı. Bu Beraberlikle Birlikte Ünlü Popçunun Eski Halinden de Eser Kalmadı.

O da Genç Sevgili Buldu

Şarkıcı Bendeniz de genç sevgiliyle aşk yaşayan ünlüler kervanına katıldı. Bu beraberlikle birlikte ünlü popçunun eski halinden de eser kalmadı.

'Değişim' albümüyle müzik dünyasına yeni bir başlangıç yapan sanatçı, aynı albüm ismindeki gibi müthiş bir değişime uğradı. Giyimini, saçını, makyajını değiştiren popçuyu tanımak neredeyse imkansız. Şarkıcıyı bu kadar farklılaştıran sevdanın kahramanı ise yine kendi gibi müzisyen.

'Saltanat' albümleriyle müzik dünyasına giriş yapan Gürol-Hürol kardeşlerden Gürol'la aşk yaşayan Bendeniz bile aynada kendini tanıyamıyor. Daha önce özel hayatıyla gündeme gelmediği için cinsel kimliği sık sık sorgulanan Bendeniz, bu aşkla birlikte dedikoduları da yalanlamış oldu. 33 yaşında olan şarkıcının 20 yaşında olan Gürol'la ilişkisi bir yıl önce başladı. Birlikte çıktıkları Adana turnesinde yakınlaşan ikilinin samimiyeti zamanla aşka dönüştü. O gün bugündür birlikte olan ama görüntülenmek istemeyen sevgililer, Bendeniz'in Sarıyer Dostlar Sitesi'ndeki evinde buluşuyor.