O.c'nin Summer'ı

O.c'nin Summer'ı

O.c'nin Summer'ı Rachel Bilson Hollywood Tepesine Hızlı Adımlarla Tırmanıyor. 27 Yaşındaki Oyuncu Amerikan Magazin Dergisi Gq'ya Süper Pozlar Verdi.

O.c'nin Summer'ı

O.C'NİN SUMMER'I RACHEL BİLSON HOLLYWOOD TEPESİNE HIZLI ADIMLARLA TIRMANIYOR. 27 YAŞINDAKİ OYUNCU AMERİKAN MAGAZİN DERGİSİ GQ'YA SÜPER POZLAR VERDİ.

Gençlerin en sevdiği diziler arasında yer alan O.C bir çok yıldız yarattı. Summer'ı oynayan Rachel Bilson'da onlardan biri.

Bilson'ı seks terapisti bir anneyle, TV yönetmeni, yapımcısı bir babanın kızı olarak Kaliforniya'da büyümüş. Ergenlik yıllarında biraz sorunlu olduğunu vurgulayan Bilson, yine aynı yıllarda arkadaşlarıyla çok büyük bir trafik kazasından canlı kurtulmuş. Birkaç gün komada kalan genç kız hala bu yüzden migren ve zaman zaman hafıza boşluğu yaşamaktaymış.

27 yaşındaki, akrtis bu sene nihayet beyaz camdan, beyaz perdeye transfer oldu.

'Jumper' adlı bilim-kurgu türünde büyük ölçekli bir projde yer alan Bilson, bu günlerde de daha önce sizlere Uğur Yücel'inde oynayacağını haber verdiğimiz çok yönetmenli New-York, I love You'da yer alıyor. (Hem de sarışın olarak)

Sadık hayranları Sarah'nın GQ' ya verdiği pozların yer aldığı galerimize mutlaka göz atsın deriz biz...