NURULLAH ÇAKIR HABERLERİ

Nurullah Çakır haber, Nurullah Çakır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nurullah Çakır - 23.05.2014
Tevfik İleri'yi Anma Etkinlikleri
Tevfik İleri'nin idama mahkum edildiğini ancak daha sonra kaldırılan bu cezasını çekmesi için Kayseri cezaevine gönderildiğini anımsatan Çelik, şunları kaydetti: "Yassıada'da iken kötü bir hastalığa yakalandı. Acımasızlığın, merhametsizliğin ve bir devletin ne kadar acımasız olabileceğinin en büyük göstergesi. Hemşire kelimesinin tercümesi 'kız kardeş' demek. Hasta zamanınızda size kız kardeşin gösterdiği şefkati gösterir. Hemşire vazifesini yapıyor, Tevfik İleri'ye ihtimam gösteriyor. Hemşireye 'Sen bu düşüklere niye bu kadar ilgi gösteriyorsun' diye soruşturma açıyorlar. Hemşirenin soruşturmaya verdiği cevap, 'Ben mesaimi devlete sattım ama vicdanımı kimseye satmadım' diyor. İşte o hemşire alkışlanır." Rize Valisi Çakır'ın merkeze çekilmesi Hüseyin Çelik, merkez valiliği görevine atanan Rize Valisi Nurullah Çakır ile ilgili olarak, "Değerli valimiz Nurullah Çakır, Rize'ye çok güzel hizmetler yaptı.
Nurullah Çakır - 23.05.2014
Hüseyin Çelik: Kalıcı Olan İnsanların Vicdanına, Gönüllerine Girebilenlerdir
Rize Valiliği ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nin, Menderes dönemingin Milli Eğitim Bakanı Ahmet Tevfik İleri'yi anma etkinlikleri kapsamında düzenlediği sempozyuma Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, AK Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Hüseyin Çelik, Rize Valisi Nurullah Çakır, Kültür ve Turizm eski Bakanı İsmail Kahraman, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof.
Nurullah Çakır - 23.05.2014
12 Vali Merkeze Çekildi
İçişleri Bakanlığı bünyesinde yapılan atamalarda 12 vali merkeze çekilirken, 19 valinin de çeşitli illere ataması yapıldı.
Nurullah Çakır - 23.05.2014
31 İlin Valisi Değişti
21 Mayıs 2014 tarihli ve 2014/6366 sayılı kararnameye göre merkeze alınan 12 ilin valileri şöyle: 'Burdur Valisi Nurettin Yılmaz, Bartın Valisi Ali Çınar, Batman Valisi Yılmaz Arslan, Edirne Valisi Hasan Duruer, Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, Hakkari Valisi Necmettin Kalkan, Kars Valisi Eyüp Tepe, Manisa Valisi Abdurrahman Savaş, Mardin Valisi Ahmet Cengiz, Ordu Valisi Kenan Çiftçi, Rize Valisi Nurullah Çakır, Siirt Valisi Ahmet Aydın.
Nurullah Çakır - 23.05.2014
Vali Atamaları Hakkındaki Karar Resmi Gazete'de Yayımlandı
31 il valiliğini kapsayan kararla 12 ilin valisi merkeze alındı Adana Valisi Coş, Sakarya Valiliğine, Sakarya Valisi Mustafa Büyük Adana Valiliğine getirildi.
Nurullah Çakır - 22.05.2014
Tevfik İleri Rize'de Anılacak
"Tevfik İleri'yi Anma Etkinlikleri ve Sempozyumu" ile ilgili Rize Öğretmenevinde düzenlenen bilgilendirme toplantısına, Vali Nurullah Çakır, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Soba, Vali Yardımcısı Şefik Aygöl, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektör Vekili Prof.
Nurullah Çakır - 14.05.2014
Rize Heyetinin Denizli Temasları
Rize Valisi Nurullah Çakır'ın başında bulunduğu, oda başkanlarının da yer aldığı 30 kişilik heyet, Denizli'de çeşitli temaslarda bulundu.
Nurullah Çakır - 11.05.2014
Kanser Tedavisi Gören Annelere Duygulandıran Ziyaret
Rize Valisi Nurullah Çakır'ın eşi Cemile Çakır, Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap'ın eşi Menduha Kasap ile  Rize Kanserle Mücadele ve Yaşam Derneği Başkanı Nilüfer Dr.
Nurullah Çakır - 10.05.2014
Anneler Günü
Etkinliğe, Vali Nurullah Çakır ve eşi Cemile Çakır, Rize Gönül Elçileri Derneği Başkanı Pembe Gezmiş ve koordinasyon birimi üyeleri, Rize Kanserle Mücadele ve Yaşam Derneği Başkanı Nilüfer Emen ile engelli anneleri katıldı.
Nurullah Çakır - 10.05.2014
Bakan Eker ve Yazıcı'dan Başkan Kasap'a Tebrik Ziyareti
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati YAZICI ve Rize Milletvekili Hasan KARAL, 2014 Yaş Çay fiyatını açıklamak üzere Rize'ye geldi.
Nurullah Çakır - 05.05.2014
Çocuklara 3 Kumbara ile Para Yönetimi Öğretiliyor
Denizmen, daha sonra Kurtuluş İlköğretim Okulu'nda Rize Valisi Nurullah Çakır ve öğrencilerle bir araya gelerek projeyi anlattı.
Nurullah Çakır - 04.05.2014
Çorum Belediye Başkanı Külcü'nün Acı Günü
Cenaze törenine AK Parti Çorum milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı, Murat Yıldırım ile CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, Rize Valisi Nurullah Çakır sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Nurullah Çakır - 02.05.2014
Rize Valiliği Halk Günü Toplantısı
Rize Valisi Nurullah Çakır, başkanlığında Halk Günü düzenlenerek vatandaşların sorunlarının dinlendiği bildirildi.
Nurullah Çakır - 02.05.2014
VDDK'dan Vali Çakır'a Ziyaret
Verçenik Dağcılık ve Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulubü Başkanı Emin Ali Kalcıoğlu, Rize Valisi Nurullah Çakır'ı ziyaret eti.
Nurullah Çakır - 28.04.2014
Rize İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
Vali Nurullah Çakır başkanlığında, Rize Valiliği Mavi Salon'da yapılan toplantıya, Belediye Başkanı Reşat Kasap, kaymakamlar, ilçe ve belde belediye başkanları, yatırımcı kuruluşların bölge müdürleri ile diğer yetkililer katıldı.
Nurullah Çakır - 25.04.2014
Rize'deki Dağcılık Temel Eğitim Kampı
Kampa katılanlara temel ilk yardım eğitimi veren Rize Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, bünyesinde 9 birimi barındıran RİKE'nin, Rize ve ülke genelinde yaşanabilecek her türlü afet ve acil duruma zamanında etkin müdahale edilebilmek için Vali Nurullah Çakır'ın desteğiyle kurulduğunu belirterek, "Tüm konularda eksiklerini tamamlamaya çalışan bir ekibiz.
Nurullah Çakır - 24.04.2014
7. Rize Tanıtım Günleri Başladı
Hüseyin Avni Mutlu ve Kadir Topbaş'a, mıhlama ikram edildi. Etkinlikte ayrıca büyük kazanlarda 10 bin kişilik mıhlama hazırlanıp "dünyanın en büyük mıhlaması" sloganıyla vatandaşlara sunuldu.  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın mesaj gönderdiği etkinliğe, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Davut Kavranoğlu, Rize Valisi Nurullah Çakır, bazı milletvekilleri, Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, Rize Dernekler Federasyonu Başkanı Celal Erdoğan da katıldı.
Nurullah Çakır - 24.04.2014
Rize İstanbul'a Taşındı
Rize tanıtım günleri Eyüp Feshane'de başladı. 4 gün sürecek 7. Rize Günleri'nde Rize, yöresel tatları, kültürü ve doğal güzellikleriyle İstanbul'a taşınacak.  Feshane'de bugün başlayan 7. Rize Günleri'nin açılışına İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Rize Valisi Nurullah Çakır, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, bazı milletvekilleri ve İstanbul'da yaşayan Rizeliler katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nurullah Çakır Haberleri | Nurullah Çakır Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Nurullah Çakır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nurullah Çakır kimdir, hayatı ve biyografisi. Rize Valisi Çakır'ın Veda Ziyareti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.8.2021 06:03:55. #1.15#

title