Nurten Öztürk Haberleri

Nurten Öztürk haber, Nurten Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nurten Öztürk - 02.11.2016
10 kadın Türkiye'de Fark Yarattı
Yaşam Boyu Onur Ödülü'nün sahibi ise OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk oldu.
Nurten Öztürk - 17.10.2016
Mükemmeller Erciyes'te İkinci Kez Buluşacak
Başyazıcıoğlu,etkinliğin ilk oturumunda OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk ve LCWaikiki Yönetim Kurulu üyesi Necip Özçer'in özellikle sosyal sorumluluk projelerinden ve dijital çağa doğru geçişte değişimi yönetirken paydaşlarına nasıl değer kattıkları ile ilgili deneyimlerinden bahsedeceklerini belirtti.
Nurten Öztürk - 15.09.2016
Opet "Temiz Tuvalet Tırları" Eskişehir'de
Temiz Tuvalet kampanyasının fikir sahibi OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, yaptığı açıklamada, bu proje ile 16 yılda 9 milyon kişiye ulaşarak, hijyen eğitimi verdiklerini belirtti.
Nurten Öztürk - 31.08.2016
Opet Temiz Tuvalet Tırları Sakarya'da
OPET'in 16 yıldır sürdürdüğü "Temiz Tuvalet" kampanyası kapsamında oluşturduğu "Temiz Tuvalet Tırları" Türkiye turunda Sakarya'ya geldi. Şirketten yapılan yazılı açıklamada, OPET istasyonlarında yaşanabilecek yoğun kullanım nedeniyle Türkiye genelinde hizmet verecek tırlarla kentteki çeşitli istasyonların tuvaletlerinin hijyenik hale getirilerek malzeme tedariki yapılacağı belirtildi. OPET müşterilerine "'temizlik ve hijyen" kurallarına yönelik bilgilendirici broşür ve temizlik kitleri dağıtılacağı ve kampanya kapsamında iki ayrı rota üzerinde yola çıkan tırların 19 Eylül'e kadar 27 şehirdeki 208 istasyonda hizmet vereceği kaydedildi. OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, proje ile 16 yıl içerisinde 9 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini aktardı.
Nurten Öztürk - 26.08.2016
Opet Temiz Tuvalet Tırları Bolu'da
Açıklamada görüşlerine yer verilen OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, projeyle 16 yıl içerisinde 9 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verildiğini belirtti.
Nurten Öztürk - 22.08.2016
Opet'in "Temiz Tuvalet Tırları" Türkiye Turuna Devam Ediyor
Temiz Tuvalet Kampanyası'nın fikir lideri olan OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, projeyle 16 yılda 9 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini belirtti.
Nurten Öztürk - 19.08.2016
Opet Temiz Tuvalet Tırları Adana'da
Açıklamada görüşlerine yer verilen OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, projeyle 16 yıl içerisinde 9 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verildiğini belirtti.
Nurten Öztürk - 18.08.2016
Opet Temiz Tuvalet Tırları Mersin'de
Kampanya kapsamında iki ayrı rota üzerinden yola çıkan tırların, 19 Eylül'e kadar 27 kentteki 208 istasyonda hizmet vereceği aktarılan açıklamada, görüşlerine yer verilen OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, projeyle 16 yıl içerisinde 9 milyon kişiye ulaştıklarını ve hijyen eğitimi verdiklerini bildirdi.
Nurten Öztürk - 11.08.2016
Opet Temiz Tuvalet Tırları Burdur'da
Açıklamada görüşlerine yer verilen Temiz Tuvalet kampanyasının fikir lideri OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, proje ile 16 yıl içerisinde 9 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini bildirdi.
Nurten Öztürk - 02.08.2016
Temiz Tuvalet Tırı Denizli'de
Açıklamada görüşlerine yer verilen OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, projeyle 16 yılda 9 milyon kişiye hijyen eğitimi verdiklerini belirtti.
Nurten Öztürk - 01.08.2016
Opet'in "Temiz Tuvalet Tırı" Antalya'da
Açıklamada görüşlerine yer verilen OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, projeyle 16 yılda 9 milyon kişiye hijyen eğitimi verdiklerini belirtti.
Nurten Öztürk - 15.07.2016
Opet Temiz Tuvalet Tırları Ankara'da
Açıklamada görüşlerine yer verilen Temiz Tuvalet kampanyasının fikir lideri OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, proje ile 16 yıl içerisinde 9 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini belirtti.
Nurten Öztürk - 03.06.2016
17. Devlet Fotoğraf Yarışması Sergisi
Fotoğraf yarışmasında, "İnsan, Yaşam ve Doğal Hayat" kategorisinde; Kadir Çivici "Beyaz Aşk", Abdulvahap Sarıaltın "Masumiyet", Bülent Suberk "Keçeci", "Tarihi Yapılar" kategorisinde: Ali İhsan Öztürk "Nemrut Heykelleri", Sebahattin Özveren "Kız Kulesi", Hakan Yaralı "Varda Köprüsü", "Deneysel Çalışmalar" kategorisinde; Mehmet Öztürk "İklim", Nurten Öztürk "Melek" ve Ender Pekşen "Yılkı" rumuzlu fotoğraflarıyla ödüllerin sahipleri oldular.
Nurten Öztürk - 13.05.2016
Opet'ten Trafik Güvenliği Eğitimi
Etkinliğe katılan OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, OPET'in ticari faaliyetlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de imza attığını söyledi.
Nurten Öztürk - 12.05.2016
Opet'ten Trafik Güvenliği Eğitimi
Etkinlikte hazır bulunan OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, 3-17 yaş arasında yaklaşık 1 milyon 900 bin çocuk ve gence trafik eğitimi verip "Trafik Dedektifi" kimlik kartı dağıttıklarını belirterek, "Gelecekte daha az kazanın yaşandığı, daha çağdaş bir ülkede yaşayabilmek için bu gönüllü çalışmamızı sürdüreceğiz.
Nurten Öztürk - 09.05.2016
Opet Trafik Dedektifleri Projesi
OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, Avcan Petrol'de düzenlenen etkinlikte, amaçlarının müşterilerine güvenli ve keyifli bir yolculuk sunmak olduğunu söyledi.
Nurten Öztürk - 06.05.2016
Karayolu Trafik Güvenliği Haftası
Trafik kazalarının hiç yaşanmadığı bir ülke umuduyla çalışmaların sürdürülmesi gerektiğini belirten Avan, şunları kaydetti: "Proje kapsamında ülke genelinde 1 milyon öğrencimize doğrudan ulaşıldı ve bilgilendirme yapıldı. Bu eğitimler, önümüzdeki yıllarda daha fazla öğrenciye ulaşmak için devam ettirilmelidir. Trafik kurallarına uyma alışkanlığı adına, siz değerli küçüklerden çok çok fazla beklentimiz var. O da sizlerin trafik kurallarına uymanız, büyükleri de trafik kurallarına uyma konusunda uyarmanız ve onlara örnek olmanız. Onlar maalesef size örnek olamadı, siz lütfen büyüklerinize örnek olun, belki onlar da sizden bir şey kapar." - "Çocukların desteğine ihtiyaç var" "Trafik Dedektifleri" eğitim programının sponsorluğunu yapan Opet Yönetim Kurulu Üyesi Nurten Öztürk de bugüne kadar birçok projede toplumun sorunlarına çözüm bulmak amacıyla çalışmalar yaparak, kalıcı değişimler sağladıklarını vurguladı.
Nurten Öztürk - 18.11.2015
Opet Hijyenin Önemini Reklam Filmiyle Hatırlatıyor
Tüm televizyonlarda bugüne özel olarak yayınlanacak olan "Temiz Tuvalet Kampanyası" ile ilgili filmde OPET tuvaletlerinde sağlanan yüksek hijyene dikkat çekiliyor ve Türkiyede tüm tuvaletlerde aynı temizliğin sağlanması gerektiği mesajı veriliyor.   Temiz Tuvalet Kampanyasının fikir lideri OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, 15 yılda 8 milyonu aşkın kişiye hijyen eğitimi verdiklerini belirterek şunları söyledi: "Dünyada, insanların üçte biri hala sağlıklı ve güvenli temizlik şartlarına sahip değil.
Nurten Öztürk - 03.09.2015
Opet'in "Temiz Tuvalet Tırları" Eskişehir'de
OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, proje ile 15 yıl içerisinde 8 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini söyledi.
Nurten Öztürk - 02.09.2015
Opet'in "Temiz Tuvalet Tırları" Bilecik'te
OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, projeyle 15 yıl içerisinde 8 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini bildirdi.
Nurten Öztürk - 31.08.2015
Opet'in "Temiz Tuvalet Tırları" Afyonkarahisar'da
OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, proje ile 15 yıl içerisinde 8 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini ifade etti.
Nurten Öztürk - 29.08.2015
Opet'in "Temiz Tuvalet Tırları" Uşak'ta
Projenin fikir lideri ve OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, projeyle 15 yılda 8 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini ifade etti.
Nurten Öztürk - 26.08.2015
Opet Temiz Tuvalet Tırları" Burdur'da
Açıklamada görüşlerine yer verilen, projenin fikir lideri ve OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, proje ile 15 yılda 8 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini kaydetti.
Nurten Öztürk - 24.08.2015
Evinde Ölü Bulundu
Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Tepeköy Mahallesi'ndeki evinde yalnız yaşayan Nurten Öztürk'ten (80), bir süredir haber alamayan komşuları, yaşlı kadının evinden kötü kokular gelmesi üzerine durumu polise bildirdi.
Nurten Öztürk - 19.08.2015
Opet Temiz Tuvalet Tırları" Antalya'da
Projenin fikir lideri ve OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, proje ile 15 yılda 8 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini kaydetti.
Nurten Öztürk - 18.08.2015
Opet'in "Temiz Tuvalet Tırları" Muğla'da
OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, yaptığı açıklamada, tuvaletlerin medeniyet göstergesi olduğunu kaydederek, "Kampanyamız, temiz ve sağlıklı toplum yaratma mücadelemizdir.
Nurten Öztürk - 10.08.2015
Opet "Temiz Tuvalet Tırları" Aydın'da
Açıklamada görüşlerine yer verilen OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, projeyle 15 yıl içerisinde 8 milyon kişiye hijyen eğitimi verdiklerini hatırlatarak, şunları kaydetti: "Tuvaletler, bir ülkenin medeniyet göstergesidir.
Nurten Öztürk - 03.08.2015
Opet Temiz Tuvalet Konvoyu" Mersin'de
Opet'ten yapılan açıklamada, Mersin merkez ve ilçelerindeki OPET istasyonlarında sürücülere malzeme tedariği, bilgilendirici broşür ve temizlik kitlerinin dağıtıldığı belirtildi.    Tırların, yaz boyunca 30 şehirde 180 istasyonda çalışmalarını sürdüreceği kaydedilen açıklamada, tırların sosyal sorumluluk projesi kapsamında iki ayrı rota üzerinden yola çıktığını ve 3 ay içerisinde yaklaşık 10 bin kilometre yol kat ettiği bildirildi.  Açıklamaya göre, OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, projeyle 15 yıl içerisinde 8 milyon kişiye hijyen eğitimi verdiklerini hatırlatarak, şunları kaydetti: "Tuvaletler, bir ülkenin medeniyet göstergesidir.
Nurten Öztürk - 31.07.2015
Opet Temiz Tuvalet Konvoyu" Hatay'da
Temiz Tuvalet kampanyasının fikir lideri ve OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, projeyle 15 yıl içerisinde 8 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini belirtti, Tuvaletlerin bir ülkenin medeniyet göstergesi olduğunu ifade eden Öztürk, şu ifadelere yer verdi: "Kampanyamız, bizim temiz ve sağlıklı toplum yaratma mücadelemizdir.
Nurten Öztürk - 31.07.2015
Opet Temiz Tuvalet Konvoyu" Adana'da
Temiz Tuvalet kampanyasının fikir lideri ve OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, projeyle 15 yıl içerisinde 8 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini aktardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nurten Öztürk Haberleri | Nurten Öztürk Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Nurten Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nurten Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. İşte Yılın İlham Veren Kadınları!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.9.2021 12:47:23. #1.15#

title