Haberler

Nürnberg Türk-Alman Film Festivalinde Yarışacak Kısa Filmler Belli Oldu

Dha DIŞ HABER - Almanya'nın Nürnberg kentinde 4-13 Mart tarihleri arasında yapılacak 21.Türk-Alman Film festivali programları belli olmaya başladı.

Dha DIŞ HABER -

Almanya'nın Nürnberg kentinde 4-13 Mart tarihleri arasında yapılacak 21.Türk-Alman Film festivali programları belli olmaya başladı. Festival yönetimi tarafından verilen bilgiye göre kısa film dalında yarışmaya Almanya, Türkiye, İran, Fransa, Kıbrıs, Büyük Britanya, Avusturya, Azerbaycan, Afganistan ve ABD'den katılan 300'den fazla film arasından yarışmaya seçilen Almanya ve Türkiye'den 9 kısa filmin yanı sıra, bir Fransız ve bir İsviçre yapımı bulunuyor. 11 Mart Cuma akşamı gösterilecek olan kısa filmler İngilizce altyazılı olacak. Festivalin ikinci haftasında, 12 Mart Cumartesi akşamı yapılacak olan ödül töreninde, En iyi Film (1.lik Ödülü), 2.lik Ödülü ve 3.lük Ödülü açıklanacak.

Yarışmaya seçilen kısa filmler şöyle:

Babaannemin Caz Tutkusu: Ercan Selim Öngöz, TR, 10'44"

Uçurtma: Serdal Altun, TR, 12'

Tuhaf Zamanlar: Mehmet Emrah Erkani, TR, 10'44"

The Golden Beetle: Ali Sinaci, CH, 9'36"

Bir Örümcek Ağı: Hüseyin Aydın Gürsoy, FR, 16'50"

Aziz: Bünyamin Tunç, Niklas Ondra, DE, 5'54"

Fremde Nähe: Anne M. Hilliges, DE, 16'

Madama Butterfly: Andreas Kessler, Lea Najjar, DE, 5'13"

Nabilah: Paul Meschùh, DE, 22'

The House in the Envelope: Sanela Salketic, DE, 16'05"

Wir könnten, wir sollten, wir hätten doch? : David M. Lorenz, DE, 11'22" - Rnberg

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Türkiye Almanya İran Dha Politika Güncel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title