Nuri Yıldırım Haberleri

Nuri Yıldırım haber, Nuri Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nuri Yıldırım - 17.10.2017
Burdur Amatör Spor Haftası'nda Ödüller Verildi
Amatör Spor Haftası'nın kapanışı dolayısıyla Gençlik Merkezi'nde düzenlenen törene Vali Şerif Yılmaz, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Bağcı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Ticaret Borsası Başkanı Yılmaz Başar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nuri Yıldırım, sporcular ve antrenörler katıldı.
Nuri Yıldırım - 18.05.2017
Kırklareli'de Darbe Girişimi Davası
Öztürk, tutuklu sanıklardan Bekir Koçak, Ahmet Şahin, Emin Aksu, Eyyup Hemedan, Gökhan Bayniş, İlker Birel, Güngör Gündoğdu, Mehmet Metin Omur, Osman Nuri Yıldırım, Şeref Taş, Ahmet Bulutlu, Dahi İbrahim Bilgiçataç, Efendi Haspolat, Murat Erdoğan ile Salih Sakallı olmak üzere 15 sanığın tutukluluk halinin devam edilmesini talep etti.
Nuri Yıldırım - 11.05.2017
Kırklareli'de Darbe Girişimi Davası
Kurmay albay Osman Nuri Yıldırım, savunmasında, FETÖ terör örgütü ile hiçbir bağının olmadığını ileri sürdü.
Nuri Yıldırım - 01.07.2015
Mustafa Bakıcı: Yurtışına Hiçbir Zaman Çıkmadım. Türkiyedeydim
"O GÜNE KADAR BÖYLE BİR PLANI BEN DAHİL HİÇBİR PERSONELİM GÖRMEMİŞTİ" 12 Haziran 2009 tarihinde dönemin Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun başkanlığında oluşturulan heyetin içinde yer alarak Pakistan ve Afganistan ziyaretinde bulunuyordum" diyen Bakıcı, "14 Haziran 2009 tarihinde yurda döndüğümde, Taraf Gazetesi'nde yayımlanan bahse konu haberi öğrendim. Dursun Çiçek'i telefonla arayarak konuyu sordum. Böyle bir planın tarafınca hazırlanmadığı, ilgisinin ve bilgisinin dahi olmadığını bildirdi. Komutanlıkça idari ve adli soruşturma başlatıldı. O güne kadar böyle bir planı ben dahil hiçbir personelim görmemişti. İrtica ile Mücadele'ye yönelik olarak bir plan hazırlanması hususunda tarafıma böyle bir emir verilmediği gibi astlarıma da bu hususta herhangi bir emir vermedim ve astlarımın da bu hususta herhangi bir çalışma yaptığını görmedim. 17 Haziran 2009 tarihinde soruşturmanın selameti açısından Dursun Çiçek, Eğitim Daire Başkanlığı'na görevlendirildi. 18 Haziran 2009 tarihinde imajları alınan ve incelenen bilgisayarlar, Askeri Savcılık tarafından Bilgi Destek Daire Başkanlığı'na iade edilmiş ve daire normal faaliyetlerine yeniden başlamıştır." "DAİRE PERSONELİNİN MESAİYE ÇAĞRILMA EMRİ TARAFIMDAN VERİLMİŞTİR" Bakıcı, "19 Haziran 2009 tarihinde, anılan haberin yayımlanmasından bir hafta sonra, kurulması düşünülen 4 adet internet sitesinin kapatılması ve 31 bilgisayarın teslim edilmesine yönelik olarak Genelkurmay Harekat Başkanı Korgeral Mehmet Eröz tarafından sözlü emir verilmiştir. Emri uygulamak üzere Bilgi Destek Dairesi Başkanlığı'na mesai bitimine yakın gittim. Daire'de 3 şube müdürü bulunuyordu. Personel ise servislere yetişmek üzere daireden ayrılmıştı. Anılan emir ilgili personele vermek için şubelere gittiğimde her tarafta, günlük basın özetleri, gazete, dergi vb. çok miktarda basılı yayının birikmişti. Bahse konu dokümanların dağınık halde bulunması ve ilgili personelin de mesaiden ayrılmış olması sebebiyle, emri yerine getirememenin vermiş olduğu huzursuzlukla... Beraberimdeki İdari Şube Müdürü Albay Nuri Yıldırım'a, kurulması düşünülen 4 adet sitesinin kapatılması yönünde internet bağlantısının kesilmesi, internet bilgisayarlarının teslim edilmesi, TSK Arşiv Yönergesi'ne göre, şubelerde bulunan evrak ve belgelerin gözden geçirilerek daha önceden arşive kaldırılması gerektiği halde elde tutulan evraklara gerekli işlemlerin yapılması ve muhafazasına gerek bulunmayan evrakların imha edilmesi ve kayıtsız hiçbir evrakın bulunmaması maksadıyla daire personelinin mesaiye çağrılma emri tarafımdan verilmiştir.
Nuri Yıldırım - 25.06.2015
Moğolistan Temalı Sergi Ziyaretçilerini Bekliyor
"Engin Ülke Moğolistan'dan Anısal Bir Eser Koleksiyonu" adlı sergi, 31 Aralık'a kadar Ankara Bağ Evi'nde ziyaret edilebilecek.  Koç Üniversitesinden yapılan açıklamaya göre, Vehbi Koç Ankara Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezince (VEKAM), Anadolu'da yaşamış değişik uygarlıkları tanıtmak ve bu alanda yapılan araştırmaları desteklemek üzere geçen ay "Orta Çağ'da Anadolu'da Kültürel Karşılaşmalar: Anadolu'da İlhanlılar Uluslararası Sempozyumu" düzenledi.  Sempozyum kapsamında, Şahika-Nuri Yıldırım koleksiyonuna ait orijinal objelerle Moğol kültürünü yansıtan "Engin Ülke Moğolistan'dan Anısal Bir Eser Koleksiyonu" adlı sergi açıldı.
Nuri Yıldırım - 15.11.2014
AK Parti İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi Yapıldı
Yönetim kurulunda ise Şemsettin Gülgeç, Abdi Ayhan, Hakkı Sinan Varol, Hüseyin Şahin, Mithat Biber, Mustafa Demirel, Zeki Sevim, Nuri Yıldırım, Fahri Öztürk, Mehmet Beyazıt, Hayati Ersoy, Tevfik Şahin, Muharrem Yılmaz ve Mustafa Doğangaç yer aldı.
Nuri Yıldırım - 14.10.2014
Amatör Spor Haftası
Gençlerin koordineli ve bilinçli şekilde sporla ilgilenmelerinin toplum açısından birçok olumlu gelişmeyi tetikleyici etkiye sahip olduğunu anlatan Kürklü, "Sporu hep destekledik, bundan sonra da gençlerimize elimizden gelen bütün desteği vereceğiz" dedi.  Ziyarete Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu İl Başkanı Nuri Yıldırım ve Judo Milli Takımı sporcularından Süleyman Yener ve Kıymet Koçyiğit de katıldı.
Nuri Yıldırım - 24.09.2014
Sivas'ta Kuru Otları Yakmak İsterken Öldü
Alınan bilgiye göre, İmranlı'ya bağlı Aşşağışıhlı köyünde yaşayan Nuri Yıldırım (72), bahçesindeki kuru otları tutuşturdu.
Nuri Yıldırım - 15.07.2014
Görüntülü Haber) Ahmed'i Felç Eden Polise 7 Bin 500 Lira Para Cezası
3'ÜNCÜ YARGILAMADA PARA CEZASI Polis memuru Bayrakçı bu cezayı da fazla buldu, felç olan Yıldırım'ın avukatı da az olduğu gerekçesi ile itiraz etti. İkinci kez Yargıtay'a gönderilen dosya 18 Mart 2014'de 'Kanunun hükmünü yerine getiren kimseye ceza verilmez' ve 'ceza sorumluluğunu kaldıran nedenlerde sınırın kast olmaksızın aşmak suretiyle' suçu işlediği gerekçesiyle bozuldu. Yerel mahkeme tekrar yargıladığı Bayrakçı'yı bu kez 'taksirle yaralama suçundan' önce 375 gün adli para cezasına mahkum etti. Bu da günlüğü 20 TL'den 7 bin 500 TL para cezasına çevirip 12 eşit taksitte ödenmesine karar verdi. Ahmed Yıldırım'ın babası 46 yaşındaki Nuri Yıldırım bu kararı da temyiz etti.
Nuri Yıldırım - 25.06.2014
Makedonya'da Mehterana Yoğun İlgi
Üsküp Büyükelçiliği Askeri Ataşesi Kurmay Albay Nuri Yıldırım da Balkan coğrafyası ve Makedonya'nın tarih boyunca çok büyük liderlere ev sahipliğini yaptığını belirterek, "Atatürk de 1896-1899 yıllarında Manastır Askeri İdadisi'nde eğitim görmüş, fikri yapısı, cumhuriyet ve millet sevdasına ait fikirlerinin temelleri o yıllarda atılmıştır" şeklinde konuştu.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nuri Yıldırım Haberleri | Nuri Yıldırım Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Nuri Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nuri Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. Müslüm Gürses'in Hayatı Beyazperdeye Aktarılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.5.2021 19:24:52. #1.15#

title