Nuri Demirağ Haberleri

Nuri Demirağ haber, Nuri Demirağ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nuri Demirağ - 02.04.2021
Trabzonspor kafilesi, Sivas'a geldi
Kulüpten yapılan açıklamada, bordo-mavili takım Türk Hava Yolları'na ait özel uçakla Sivas Nuri Demirağ Havaalanı'na geldi.
Nuri Demirağ - 23.03.2021
Emine Erdoğan: "Engelli bireylerin iş hayatına katılımı tüm insanlığa sayısız faydalar sağlayabilir"
Öte yandan Erişilebilir Medya İçeriği Kategorisi birincisi "Uzaktan Eğitim Faaliyetleri Kapsamında Yürüttüğü TRT EBA Yayınındaki Erişilebilir Format Uygulamaları" ile Milli Eğitim Bakanlığı oldu. Ödülü Bakan Selçuk, Emine Erdoğan'dan alırken Erişilebilir Kamu Kurum ve Kuruluşlar kategorisinde birincisi "Engelli Bireylerin Rahat-Kolay Erişim, Seyahat Gibi En Temel Haklarını En Yüksek Hizmet Kalitesi ile Karşılama" ile Sivas Nuri Demirağ Havalimanı oldu.
Nuri Demirağ - 18.03.2021
İlk uçak fabrikasını kuran Demirağ'ın Sivas'ta yaptırdığı havaalanının yeniden açılması için başvuruldu
Sivas'ın Divriği ilçesinde, Nuri Demirağ'ın 1941 yılında inşa ettiği ve uzun süredir kullanılmayan Divriği Havaalanı'nın hizmete girmesi için çalışma başlatıldı.
Nuri Demirağ - 26.02.2021
Sivasspor, Rize'ye gitti
Kulüpten yapılan açıklamaya göre, hazırlıklarını tamamlayan kırmızı-beyazlı ekip, Sivas Nuri Demirağ Havalimanı'ndan uçakla Trabzon'a hareket etti.
Nuri Demirağ - 31.01.2021
Türk havacılık tarihinin önde gelen isimlerinden Nuri Demirağ'ı anlatan film bugün izleyiciyle buluşacak
Türkiye'nin kalkınmasında büyük katkıları olan Türk havacılık tarihinin önde gelen isimlerinden Nuri Demirağ'ın hayatının anlatıldığı animasyon filmi bugün izleyiciyle buluşacak.
Nuri Demirağ - 23.01.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Fırkateyni'nin Denize İniş Töreni'nde konuştu: (3)
MİLGEM istif sınıfında 6, 7 ve 8'inci fırkateynlerin inşasıyla ilgili süreci de yakın zamanda başlattıklarını belirten Erdoğan, şöyle konuştu: "Anadolu gemimizden sonra yerli ve milli olarak planlayacağımız uçak gemimiz bizi bu alanda en üst lige taşıyacaktır, bunun da görüşmelerini yapıyoruz ve süratle onun da adımını inşallah atacağız. Kaptanı Derya Barbaros Hayrettin Paşa 'Denizlere hakim olan cihana hakim olur.' diyerek deniz gücünün önemini ifade etmiştir. Üç tarafı denizlerle çevrili bir ülke olarak kendimizi bu alanda sürekli geliştirmek, ileri teknolojilerle altyapımızı güçlendirmek durumundayız. Bunu da ancak bütüncül bir bakış açısıyla başarabiliriz. Kamu ve özel sektörüyle Türk savunma sanayinin tamamı bir bütündür. Terör örgütleriyle simbiyotik ilişkisi olanların tamamı yalan, tamamı çarpıtma ürünü hezeyanlarının bizi doğru yoldan alıkoymasına müsaade edemeyiz. Bunların amacı ülkemizi sadece askeri açıdan değil ekonomik olarak da dışarıya bağımlı kılmaktır." Erdoğan, merhum Nuri Demirağ, Vecihi Hürkuş ve Nuri Killigil gibi vatan ve millet sevdalısı girişimcilerin projelerini dinamitleyenlerin bugün de aynı tavrı farklı söylemlerle devam ettirdiğini vurgulayarak, "Heyhat artık o günler geçti.
Nuri Demirağ - 03.01.2021
Haftanın tarihine bakış
1944- Nuri Demirağ'ın fabrikasında üretilen yolcu uçağının uçuş denemesi Yeşilköy'de yapıldı.
Nuri Demirağ - 11.12.2020
Son dakika haberi: TBMM Genel Kurulu'nda bakanlar Pekcan ve Varank, milletvekillerinin sorularını yanıtladı
Varank, Sivas'ta da Nuri Demirağ OSB'de söz verdikleri gibi altyapı çalışmalarını tamamladıktan sonra endüstri bölgesi ilan edildiğinde bunu uygulayacaklarını söyledi.
Nuri Demirağ - 11.12.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu: (2)
Erdoğan, SİHA'lara, İHA'lara, tanklara, toplara, füzelere ve motorlara saldıran herkesin bilerek veya bilmeyerek Türkiye düşmanı çevrelerin ve küresel silah şirketlerinin çıkarlarını savunduklarını belirterek, şöyle devam etti: "Bir başka ifadeyle bu saldırıların her biri istiklalimizi ve istikbalimizi hedef almaktadır. Geçmişte Nuri Demirağ'ı, Vecihi Hürkuş'u, Nuri Killigil'i, Kamil Öçman'ı sindirerek yerli ve milli projelerimizi nasıl baltaladılarsa bugün de aynısını yalanla, iftirayla sinsi oyunlarla yapmaya çalışıyorlar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nuri Demirağ Haberleri | Nuri Demirağ Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Nuri Demirağ haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nuri Demirağ kimdir, hayatı ve biyografisi. Sivasspor, Gaziantep FK maçının taktiğini çalıştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 23:27:50. #1.14#

title