Nuri Aktoprak, AK Parti'den Aday Adayı Oldu
Haberler » Güncel » Haber

Nuri Aktoprak, AK Parti'den Aday Adayı Oldu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Erzurum Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Osman Nuri Aktoprak, AK Parti'den Yakutiye Belediye Başkanı Aday Adaylığını Açıkladı.

Nuri Aktoprak, AK Parti'den Aday Adayı Oldu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Erzurum Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Osman Nuri Aktoprak, AK Parti'den Yakutiye Belediye Başkanı aday adaylığını açıkladı.

Aday adaylığı müracaat dosyasını AK Parti Yakutiye İlçe Başkanı Yunus Şahin'e veren Aktoprak, demokrasinin gereğini yerine getirerek Erzurum'a hizmete talip olan bütün aday adaylarına teşekkür etti.

Erzurum denilince akla ilk olarak Yakutiye geldiğini belirten Aktoprak, "Yakutiye ilçemiz şehrimizin vitrini konumundadır. Erzurum'umuzun göz bebeği Yakutiye ilçemizin sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla; sosyal, siyasi ve ticari tecrübelerimi, gençliğimin verdiği güç ve enerji ile birleştirerek parti teşkilatlarımızla birlikte, şehrimizi huzur içerisinde yaşanılabilir, modern bir kent haline getirmek için aday adayı oldum. En büyük prangamız, klasik belediyecilik anlayışıdır. Ben ve ekibimin hedefi bu prangayı belediye çalışanlarımızla ve hemşerilerimizle birlikte kırmaktır." diye konuştu.

AK Parti Yakutiye İlçe Başkanı Şahin ise, Aktoprak'ın müracaat dosyasını alarak, kendisine ve diğer aday adaylarına başarılar diledi.

Şahin, Aktoprak'ın aday adaylığının başta Erzurum'a olmak üzere, Yakutiye ilçesine ve kendisine hayırlı olması temennisinde bulundu.(CİHAN)