Nurhayat'ın Dacia Duster'ı Nasuh Mahruki'yi Zirveye Çıkardı

Nurhayat'ın Dacia Duster'ı Nasuh Mahruki'yi Zirveye Çıkardı

Nurhayat'ın Dacia Duster'ı Nasuh Mahruki'yi Zirveye Çıkardı
Bültenler - Haberler | Güncel

Duster'ın 4x4 performansının vurgulandığı filmde Nurhayat'ın ünlü dağcı Nasuh Mahruki ile çıktığı off-road yolculuğu yine izleyenleri güldürecek.

IPSOS KMG Adwatch verilerine göre 2012'nin en çok konuşulan ve en çok beğenilen reklamları listelerinde yer alan tek otomobil markası Dacia, yeni dönem reklam filmlerine Duster'la devam ediyor. Dacia'nın 4x4 modeli Duster'ı kendi hedef kitlesine anlatan filmde, Yalan Dünya'nın sevilen karakteri Nurhayat bu sefer off-road koşullarına uygun Duster'la dağlara çıkıyor. Türkiye'nin en ünlü dağcısı Nasuh Mahruki ve arkadaşlarıyla karşılaşan Nurhayat'ın zirveye yolculuğu seyirciyi yine çok güldürüyor.

Gücü diğerlerinin gücüne gidecek!

Gücü ve performansıyla zorlu koşullarda bana mısın demeyen Duster'ın, ulaşılabilir fiyatıyla da rakipsiz olduğunun anlatıldığı filmde Nurhayat, Nasuh ve arkadaşlarına zirveye çıkmaları için yardımcı oluyor. Tabii o çok alıştığımız kahkahası ve neşesi de eksik olmuyor.

Böcek Yapım'ın Ömer Faruk Sorak yönetmenliğinde gerçekleştirdiği çekimler, off-road severlerin yakından bildiği Kilyos Çiftalan'da, bir günde tamamlandı. Nurhayat dünya hızlı konuşma rekorunu kırmaya yemin ederken, set ekibi de gerekli hazırlıkları yaptı. Kemikleri titreten soğuğun Nurhayat'ın çene kaslarını hiç etkilememesi, en zor koşullarda hayatta kalmayı başarabilen Nasuh Mahruki'ye bile şapka çıkarttı.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title