Nurgül Yeşilçay'ın İlginç İtirafı!

Nurgül Yeşilçay'ın İlginç İtirafı!

Asmalı Konak Zamanında Gördüğü İlginin Kendisini Hasta Ettiğini Söyleyen Nurgül Yeşilçay, Şöhret Sarhoşluğundan Tedavi Görerek Kurtulmuş.

Nurgül Yeşilçay'ın İlginç İtirafı!

ASMALI KONAK ZAMANINDA GÖRDÜĞÜ İLGİNİN KENDİSİNİ HASTA ETTİĞİNİ SÖYLEYEN NURGÜL YEŞİLÇAY, ŞÖHRET SARHOŞLUĞUNDAN TEDAVİ GÖREREK KURTULMUŞ.

Ezo Gelin dizisinin başarılı oyuncusu Nurgül Yeşilçay, oyunculuğunun ilk dönemlerinde şöhret sarhoşluğu yaşadığını söyledi. Bugün gazetesine konuşan Yeşilçay, 'İkinci Bahar'da ünlendikten sonra 'Asmalı Konak' dizisindeki performansıyla şöhretin doruklarına çıktığı günleri şöyle anlattı:

ASMALI KONAK GÜNLERİ

"O günlerde öğrencilikten yeni çıkmıştım. Oynadığım dizi reyting rekorları kırıyordu. Dizi çekerken, insanlar otobüslerle akın akın gelip beni görmek istiyorlardı. Kendini tanrıça gibi hissediyorsun. Evet; bu öyle bir şey ki bir dönem ben de kendimi tanrıça gibi hissettim'.

Kendisini dev gibi gördüğünü söyleyen Nurgül Yeşilçay, şöhret hastalığından kurtulmak için psikolojik tedavi gördüğünü de itiraf ediyor.

SEKTÖR BENSİZ OLAMAZ!

Ünlü sanatçı 'Ben olmasam sektör mafolur diye düşünmeye başladığımda anladım ki bu iş benim kontrolümden çıkmış. Bu büyüklük kompleksinden kurtulmak için derhal profesyonel bir yardım alıp, terapiste gittim. Birkaç seanstan sonra kendi kendime sorunumu hallettim ve normal hayatıma geri döndüm' dedi.

Sanatçı yeni şöhret olmaya başlamış star adaylarını ise aman dikkat diyerek uyarmayı da ihmal etmedi.

Kaynak: Gecce