Nurgül Tv'ye Çıkmalı Mıydı?

Nurgül Tv'ye Çıkmalı Mıydı?

Nurgül Yeşilçay'ın Babasını Kaybettikten İki Gün Sonra Eşi Cem Özer'in 'Laf Lafı Açıyor' Adlı Programına Katılması Yeni Bir Tartışma Doğurdu.

Nurgül Tv'ye Çıkmalı Mıydı?

NURGÜL YEŞİLÇAY'IN BABASINI KAYBETTİKTEN İKİ GÜN SONRA EŞİ CEM ÖZER'İN 'LAF LAFI AÇIYOR' ADLI PROGRAMINA KATILMASI YENİ BİR TARTIŞMA DOĞURDU.

Eleştirilere cevap tiyatroculardan geldi. Tiyatronun ustaları geleneğin Muhsin Ertuğrul zamanından beri sürdüğünü söyleyerek, 'Sanat her acının üstündedir' dedi.

TİYATRODA BU GELENEK

Ali Poyrazoğlu: Ben çok disiplinli ve profesyonel çalışan biriyim. Ne yaşarsam yaşayayım işimi yapmaya devam ederim. Broadway'de bir oyunum vardı. Aynı gün bacağımdan bir parça alıp kanser teşhisine gönderdiler. Moralim bozuktu ama ben yine de çıktım ve başrol oyunumu oynadım.

Nevra Serezli : Biz yıllarca annemiz babamız öldüğünde sahneye çıktık. Zor da olsa bu gelenektir ve oyun oynanır. Füsun Erbulak'ın çocuğu öldü sahneye çıktı. Annem öldü ben sahneye çıktım. Ama şov programına çıkıp, dans etmek ayrı, 500 kişinin doldurduğu tiyatro ayrıdır.

Nilgün Belgün: Ben de annemi kaybettiğimde 'Tepetaklak' adlı oyunu sahneliyordum. Bir komedi oyunuydu ve sahneye çıktım. O oyuna çıkarken, 'Neden bu mesleği seçtim' diyerek bu işten soğumuştum. Fakat iki saat sahnede kaldıktan sonra 'İyi ki bu mesleği seçmişim' dedim.

Ayten Gökçer: Babam öldükten 4 saat sonra sahneye çıkarak 'Kaktüs Çiçeği' adlı oyunu oynadım. Gözlerimden sicim gibi yaş akarken, işimi yapmıştım. Bu sanatçının kaderidir. Bize öğretilen tiyatro terbiyesi de bunu gerektirir. Şov dünyasını kastetmiyorum ama tiyatroda perde kapanmaz.

Kaynak: Gecce