Nurgül Göz Doldurdu

Nurgül Göz Doldurdu

Başrolde Cem Özer ve Nurgül Yeşilçay'ın Yer Aldığı 'Adem'in Trenleri'nin, Geçtiğimiz Gün Afm Uptown'da Düzenlenen Basın Gösterimi Yapıldı.

Nurgül Göz Doldurdu

BAŞROLDE CEM ÖZER VE NURGÜL YEŞİLÇAY'IN YER ALDIĞI 'ADEM'İN TRENLERİ'NİN, GEÇTİĞİMİZ GÜN AFM UPTOWN'DA DÜZENLENEN BASIN GÖSTERİMİ YAPILDI.

'Kimi insan kendi günahlarını taşır, kimileri de başkalarının günahlarını...' sloganıyla dikkat çeken ve 2 Martta vizyona girmeye hazırlanan filmin gösterimine dizi çekimleri yüzünde Nurgül Yeşilçay katılamazken filmdeki sahneleriyle göz doldurdu.

Hikaye bakımından Türk filmleri arasında klasik olmuş 'Selvi Boylum Al Yazmalım'a benzetilen filmin başrol oyuncusu Cem Özer, 'Kolay rol diye bir şey yok. Filmdeki bütün karakterler çok zordu. Ben oyunculuğu meslek olarak yapanlar ve yaşam biçimi olarak tercih edenler diye ikiye ayrılıyorum. Karakteri yaratmak için 40 gün bir hocayla yaşamadım ama çekimleri yaptığımız yerdeki hocayla görüşerek bir kaç bilgi aldım' dedi.

Eşi Nurgül Yeşilçay'la birlikte oynamanın zor olmadığını belirten Özer, 'Filmde Nurgül benim eşim değildi. Çok beğendiğim bir oyuncuydu. Tabii ki birbirimize daha yakındık. Kötü tarafı şu başrol oyuncuları arasında aşk dedikodusu çıkamayacak. Nurgül'e bir kere daha hayran kaldım. Nakış işlemiş. Nurgül'ün ışıltısında bir insanın silik ve ezik bir karakteri canlandırması çok zor. O enerjideki bir insanın enerjisizliği mükemmel bir enerjiyle verebilmesine hayran kaldım' diye konuştu.

Kaynak: Gecce