Nurettin Taş Haberleri

Nurettin Taş haber, Nurettin Taş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nurettin Taş - 25.11.2016
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması
Konuşmaların ardından Bakan Eroğlu, beraberindeki Vali Okay Memiş, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş, DSİ Genel Müdürü Murat Acu, Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş, Meteoroloji Genel Müdürü İsmail Güneş, Belediye Başkanı Ercan Çimen ile butona basarak tesislerin temelini attı ve açılışları gerçekleştirdi.
Nurettin Taş - 25.11.2016
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Gümüşhane'de Açıklaması
Toplantıya, Vali Okay Memiş, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş, DSİ Genel Müdürü Murat Acu, Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş, Meteoroloji Genel Müdürü İsmail Güneş, Belediye Başkanı Ercan Çimen ve diğer ilgililer katıldı.
Nurettin Taş - 18.11.2016
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Taş Açıklaması
Proje hakkında bilgi veren Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş, orman içi sulardaki tabii alabalık popülasyonlarının çoğaltılması, bozulan alabalık habitatlarının rehabilitasyonu, gen kaynakların korunması, tabii türler hakkında farkındalığın arttırılmasıyla sportif olta balıkçılığının geliştirilmesinin hedeflendiğini belirtti.
Nurettin Taş - 10.11.2016
Yaralı Karacayı Omzunda Taşıyan Avcı Ödüllendirildi
Ordu'da yaralı halde bulduğu karacayı 3 kilometre boyunca omzunda taşıyarak veterinere götüren avcı Volkan Bal, Vali İrfan Balkanlıoğlu ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş tarafından ödüllendirildi.
Nurettin Taş - 05.11.2016
4. Foto Safari Yarışması"Nın Ödüllü Fotoğrafları Sergilendi
Ödül törenine, AK Parti Ankara Milletvekilleri Nevzat Ceylan, TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş, Nallıhan Kaymakamı İsmail Altan Demirayak ve Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş da katıldı.
Nurettin Taş - 04.11.2016
Dha Yurt Bülteni - 13
Haber: Adana, ============= Bakan Eroğlu: Hiçbir milletvekilinin teröre destek hakkı yok (2) DSİ TOPLU TEMEL ATMA VE AÇILIŞ TÖRENİ Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Karabük Belediye Başkanı MHP'li Rafet Vergili'yi ve partisinin İl Başkanlığı'nı ziyaret ettikten sonra Devlet Su İşleri (DSİ) yatırımları toplu temel atma ve açılış töreni ile orman köylülerine kullandırılan gelir getirici tür ve orköy kredi sertifikaları dağıtım törenine katıldı. Kent Meydanı'nda düzenlenen törene Bakan Eroğlu'nun yanında Vali Mehmet Aktaş, AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, DSİ Genel Müdürü Murat Acu, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş, Meteoroloji Genel Müdürü İsmail Güneş de katıldı.
Nurettin Taş - 04.11.2016
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması
Fikir ve düşünce özgürlüğü ile siyaset özgürlüğünün anayasanın tanıdığı en önemli özgürlüklerden olduğuna değinen Şahin, şu ifadeleri kullandı: "Ama hiçbir özgürlük sınırsız değildir. Eğer siz bu siyaset yapma hakkınızı kötüye kullanırsanız, siyaset yapıp bir taraftan aynı zamanda 'Biz sırtımızı terör örgütlerine dayadık' derseniz, bunun hesabını sorarlar, bu devlet sorar, yargı sorar arkadaş. Dağda PKK militanlarıyla kucaklaşırsanız hesabını sorar, kodese de atar sizi. Dünyanın hiçbir ülkesi, hiçbir devleti buna izin vermez. O halde siyaset yapıyorsanız siyasetin nasıl yapılacağı Anayasa'da bellidir, siyasi partiler kanununda bellidir. Düşüncenizi ortaya koyarsınız parlamento zeminine getirirsiniz yasalaşırsa yasalaşır, yasalaşmazsa o gücü elde etmek için halkı iknaya çalışacaksınız. Düşünceleri hayata geçirmek için silaha sarılır ve silahlı eylemlerle bunu gerçekleştirmek isteyenlere destek verirseniz, hatta içinde olursanız bir siyasi parti olarak algılanmazsınız, bir terör örgütü yandaşı parti olarak algılanırsınız ve hesabını verirsiniz." Şimdi de bu hesabın sorulduğunu ve sorulacağının altını çizen Şahin, şunları kaydetti: "Dolayısıyla kim ne yaparsa yapsın, kim Türkiye'nin önünü kesmek ve çelme takmak için hangi terör örgütünü veya terör örgütlerini kullanırsa kullansın, Allah'ın izniyle bu millet ve bu milletin emrinde olan hükümet ve güvenlik güçleri onların heveslerini kursaklarında geçmişte bırakmıştı şimdi de bırakacaktır. O nedenle geleceğe güvenle bakalım." Bakan Eroğlu, Karabük Valisi Mehmet Aktaş, Şahin ve Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, DSİ Genel Müdürü Murat Acu, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdür Nurettin Taş, Meteoroloji Genel Müdürü İsmail Güneş ve diğer protokol üyeleriyle 68 milyon değerindeki 10 tesisin temelini attı ve 8 tesisin açılışını yaptı.
Nurettin Taş - 04.11.2016
Bakan Eroğlu: Hiçbir Milletvekilinin Teröre Destek Hakkı Yok
DSİ TOPLU TEMEL ATMA VE AÇILIŞ TÖRENİ Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Karabük Belediye Başkanı MHP'li Rafet Vergili'yi ve partisinin İl Başkanlığı'nı ziyaret ettikten sonra Devlet Su İşleri (DSİ) yatırımları toplu temel atma ve açılış töreni ile orman köylülerine kullandırılan gelir getirici tür ve orköy kredi sertifikaları dağıtım törenine katıldı. Kent Meydanı'nda düzenlenen törene Bakan Eroğlu'nun yanında Vali Mehmet Aktaş, AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, DSİ Genel Müdürü Murat Acu, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş, Meteoroloji Genel Müdürü İsmail Güneş de katıldı.
Nurettin Taş - 27.10.2016
İstanbul'da Hırsızlık Operasyonu
Öte yandan Asayiş Şube Müdürlüğünde sorguları devam eden şüphelilerden Tayfun B'nin, 2012'de Esenler'de bir kahvehanede tabancayla vurularak öldürülen Nurettin Taş'ın cinayet zanlısı olarak arandığı tespit edildi.
Nurettin Taş - 07.08.2016
Kelkit Balahor Deresi'ne 20 Bin Alabalık Salındı
Bulut, projeyle orman içi suların balıklandırılması ve olta balıkçılığın geliştirilmesini de teşvik etmiş olacaklarını kaydederek, şöyle devam etti: "Bu konuda bizi destekleyen Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş ve Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel Eroğlu'na teşekkür ediyoruz.
Nurettin Taş - 25.06.2016
AK Parti Mkyk Üyesi Köseoğlu Açıklaması
Köseoğlu, bölgedeki yatırımları incelemek üzere kente gelen Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş ile Trabzon Havalimanı'nda bir araya geldi.
Nurettin Taş - 12.06.2016
Gümüşhane'de "Karşıyaka Tabiat Parkı Projesi"
Belediye Başkanlığı lokalinde gerçekleştirilen törene Vali Yücel Yavuz, Gümüşhane milletvekilleri Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş, Belediye Başkanı Ercan Çimen, AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse, Köse Belediye Başkanı Şerif Aygün, kamu kurum müdürleri ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.
Nurettin Taş - 04.06.2016
Nallıhan Kuş Cenneti'nde Fotoğraf Yarışması
"Doğal güzelliğiyle de ilgi çekiyor" Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş da Nallıhan Kuş Cenneti'nin korunmasına yönelik çalışmalar yaptıklarını söyledi.
Nurettin Taş - 13.04.2016
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdür Nurettin Taş, projenin takım lideri Begona Matilla, AB Türkiye Delegasyonu Ekonomik ve Sosyal Kalkınma Bölümü Başkan Yardımcısı Virve Vımparı de konuşma yaptı.
Nurettin Taş - 13.04.2016
Bakan Eroğlu: Türkiye'de Biyo Çeşitlilik Olmazsa Ekonomik Kalkınma da Olmaz
Green Park Otel’de yapılan ‘Natura 2000 Gerekliliklerinin Uygulanması için Ulusal Doğa Koruma Sisteminin Güçlendirilmesi Projesi’ açılış toplantısına Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş ve davetliler katıldı.
Nurettin Taş - 12.04.2016
Beyşehir Belediye Başkanı Özaltun'dan Basın Toplantısı
Özaltun, düzenlediği basın toplantısında Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, DSİ Genel Müdürü Ali Rıza Diniz ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Nurettin Taş'la Beyşehir'i havadan ve karadan gezdiklerini söyledi.
Nurettin Taş - 09.04.2016
Hadim'e Yapılan Yatırımlar İncelendi
Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Ali Rıza Diniz, Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş, Hadim ilçesine yapılan yatırımları inceledi.
Nurettin Taş - 09.04.2016
Beyşehir'e Yapılan Yatırımlar İncelendi
Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Ali Rıza Diniz ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş Beyşehir'i ziyaret ederek yapılan yatırımları yerinde inceledi.
Nurettin Taş - 04.03.2016
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Çorum'da
Valilik şeref defterini imzaladıktan sonra Vali Kara'dan Çorum ile ilgili bilgi alan Eroğlu, daha sonra konferans salonunda Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, DSİ Genel Müdürü Ali Rıza Diniz ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş'ın katılımıyla basın toplantısı düzenledi.
Nurettin Taş - 02.02.2016
Beyşehir Gölü Kıyılarındaki İyileştirme Süreci Sürecek
AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu'nun da desteğiyle Orman ve Su İşleri 8.Bölge Müdürü Yılmaz Kocaman ve beraberindeki bazı isimlerle birlikte bir süre önce Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'nü ziyaret ettiklerini hatırlatan Özaltun, ardından Genel Müdür Nurettin Taş'ın talimatıyla Beyşehir Gölü'ne saz kesme makinesi olarak adlandırılan bir sulak alan taşıtının kazandırıldığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nurettin Taş Haberleri | Nurettin Taş Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Nurettin Taş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nurettin Taş kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkent'te 5. Gümüşhane Tanıtım Günleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 10:26:22. #1.14#

title