NURETTİN CANİKLİ HABERLERİ

NURETTİN CANİKLİ HABERLERİ

Nurettin Canikli haber, Nurettin Canikli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nurettin Canikli - 5.8.2019
Milletvekili Aydın, OSB'de incelemede bulundu
Yılmaz, mobil santralin Giresun'a gönderilmesinde emeği geçen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk ile ilgililere teşekkür ettiklerini söyledi.
Nurettin Canikli - 29.7.2019
Fındık taban fiyatının açıklanması
Dolar bazında fiyatın hiçbir zaman 3 doların altına düşürmediklerini, güçlü alıcılar karşısında çiftçinin hak ve hukukunu koruduklarının altını çizen Tatlı, şunları kaydetti: "Yeni fındık sezonu öncesi fındık fiyatı üzerinde oynanmaya çalışılan oyunlara Cumhurbaşkanı Erdoğan son noktayı koyarak, hasat öncesi üreticinin yüzünü güldürdü. Kurban Bayramı sonrası Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) kapılarını açarak alıma başlayacak. Alım kampanyasının tüm üreticilere hayırlı olsun." Tatlı, fındık üreticileri adına başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk, bölge milletvekilleri ve emeği geçenlere de teşekkür ettiğini kaydetti.
Nurettin Canikli - 29.7.2019
Ziraat odasından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilanlı teşekkür
Karan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fındık üreticisinin yanında olduğunu bir kez daha gösterdiğine vurgu yaparak, şöyle konuştu: "Biz de üreticilerin temsilcisi olarak, mahalli gazetelere ilan vererek kararın alınmasında başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Tarım ve Orman Bakanı Sayın Bekir Pakdemirli'ye, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Nurettin Canikli'ye, Ziraat Odaları Genel Başkanı Sayın Şemsi Bayraktar, AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk ile emeği geçen herkese teşekkür etmek istedik.
Nurettin Canikli - 22.7.2019
Eski devlet bakanı Süleyman Arif Emre son yolculuğuna uğurlandı
İstanbul'daki evinde kalp yetmezliği nedeniyle 96 yaşında hayatını kaybeden Süleyman Arif Emre için Ataşehir Mimar Sinan Camii'nde ikindi vakti cenaze töreni düzenlendi. Törene TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak,  11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (ESAM) Genel Başkanı Recai Kutan, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da katıldı.
Nurettin Canikli - 22.7.2019
ESKİ DEVLET BAKANI SÜLEYMAN ARİF EMRE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
İstanbul'daki evinde kalp yetmezliği nedeniyle 96 yaşında hayatını kaybeden Süleyman Arif Emre için Ataşehir Mimar Sinan Camii'nde ikindi vakti cenaze töreni düzenlendi. Törene TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak,  11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (ESAM) Genel Başkanı Recai Kutan, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da katıldı.
Nurettin Canikli - 22.7.2019
Eski Devlet Bakanı Emre son yolculuğuna uğurlandı
Törene Emre'nin yakınları ve TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Nurettin Canikli ile Hayati Yazıcı, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı, 11.
Nurettin Canikli - 11.7.2019
"Fazla veren cari denge, tarihi bir dönüm noktasıdır"
AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, "Mayıs ayında fazla veren cari denge, Türkiye için tarihi bir dönüm noktasıdır.
Nurettin Canikli - 11.7.2019
Canikli'den Mayıs ayı cari açık verisi değerlendirmesi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, "Mayıs ayında fazla veren cari denge, Türkiye için tarihi bir dönüm noktasıdır" dedi.
Nurettin Canikli - 15.6.2019
Canikli'den Moody's değerlendirmesi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, "Türkiye ekonomisi son 17 yılda en zor şartlarda dahi kamu-özel dış borçlarını aksatmadan ödemiş ve transferleri gerçekleştirmiştir.
Nurettin Canikli - 13.6.2019
TBMM Genel Kurulu
"Rabia Naz'ın babası Şaban Vatan'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile gerçekleştirdiği görüşmede anlattıklarının, olayın cinayet olduğunu ortaya koyduğunu" öne süren Şevkin, "Mademki AK Parti Grubu olarak Sayın Nurettin Canikli de bu olayın araştırılması için önerge verdi, gelin hep beraber hiç bekletmeden bu grup önerisini bir an önce hayata geçirelim ve bu çocuk cinayetlerine, tacizlerine son verelim.
Nurettin Canikli - 6.6.2019
CHP Grup Başkanvekili Özel basın toplantısı düzenledi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin ifadelerine de değinen Özel, "İstanbul seçimlerinde, kendisini ve Giresunluları Pontuslularla mücadele eden Topal Osman; bizleri ve Ekrem İmamoğlu'na sahip çıkan Giresunluları ve Trabzonluları ise Pontuslar olarak gören bir zihniyet.
Nurettin Canikli - 4.6.2019
"İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olamazsın"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'na yönelik, "Bu kadar soru işareti, bu kadar şaibe varken çıkıp başka konular üzerinden algı oluşturarak İstanbul gibi bir yere, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olamazsın.
Nurettin Canikli - 20.5.2019
AK Parti'li Canikli'den Rabia Naz Vatan'ın Babasına 'Hakaret' ve 'İftira' Davası
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Giresun'un Eynesil ilçesinde evinin önünde yaralı halde bulunduktan sonra kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Rabia Naz Vatan'ın(11) babası Şaban Vatan hakkında kendisine yönelik suçlamaları nedeniyle 'hakaret' ve 'iftira' davası...
Nurettin Canikli - 15.5.2019
Vali Sarıfakıoğulları Öğrencileri Yalnız Bırakmadı
Sarıfakıoğulları'nın, Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonunda kalan kız öğrencilerin yıl boyunca yaptıkları ebru çalışmalarından oluşan serginin açılışını yaptığı aktarılan açıklamada, daha sonra sergiyi gezdiği ve yetkililerden eserler hakkında bilgi aldığı aktarıldı.
Nurettin Canikli - 6.5.2019
Kadir Mısıroğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı
TEDAVİ gördüğü hastanede çoklu organ yetmezliğinden hayatını kaybeden yazar Kadir Mısıroğlu son yolculuğuna uğurlandı.  Kadir Mısıroğlu için Büyük Çamlıca Camii'nde düzenlenen törene, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, AK Parti Grup Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve Bilal Erdoğan katıldı.
Nurettin Canikli - 6.5.2019
Kadir Mısıroğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı
Tedavi gördüğü hastanede çoklu organ yetmezliğinden hayatını kaybeden yazar Kadir Mısıroğlu son yolculuğuna uğurlandı.  Kadir Mısıroğlu için Büyük Çamlıca Camii'nde düzenlenen törene, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, AK Parti Grup Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve Bilal Erdoğan katıldı.
Nurettin Canikli - 19.4.2019
AK Parti'den Rabia Naz Vatan'ın Ölümüyle İlgili Meclis Araştırması İçin Önerge
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Rabia Naz Vatan'ın (11) ölümüyle ilgili Araştırma Komisyonu kurulması için TBMM Başkanlığı'na önerge verdi.
Nurettin Canikli - 19.4.2019
AK Parti'den Rabia Naz Vatan'ın Ölümüyle İlgili Meclis Araştırması Önergesi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli, Rabia Naz Vatan'ın (11) ölümüyle ilgili Meclis araştırma komisyonu kurulması için TBMM Başkanlığı'na önerge verdi.
Nurettin Canikli - 19.4.2019
AK Parti'den Rabia Naz'ın Ölümüne İlişkin Araştırma Önergesi
AK Parti İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli, TBMM Başkanlığına Rabia Naz'ın ölümüne ilişkin araştırma önergesi verdi.
Nurettin Canikli - 29.3.2019
Canikli: "Size Güvenmeyenlere Bir Ders Verin"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, "Size güvenmiyorlar ama biz güveniyoruz gençler ve bunu lafta bırakmıyoruz, icraatla birlikte yapıyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nurettin Canikli Haberleri | Nurettin Canikli Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Nurettin Canikli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nurettin Canikli kimdir, hayatı ve biyografisi. Komisyon Rabia Naz Vatan'ın ölümüne ilişkin 14 kişiyi dinledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 22:45:03. #1.15#
title