NUMAN KURTULMUŞ HABERLERİ

Numan Kurtulmuş haber, Numan Kurtulmuş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Numan Kurtulmuş - 14.6.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, İSTANBUL HAVALİMANI 3. BAĞIMSIZ PİSTİ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ (1)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Havalimanı 3. bağımsız pisti, devlet konukevi ve cami açılışını gerçekleştirdi. İstanbul Havalimanı Devlet Konukevi önünde düzenlenen törene Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İGA Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz katıldı.
Numan Kurtulmuş - 13.6.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, canlı yayında gündemi değerlendirdi: (2)
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, HDP'nin yürüyüşüne ilişkin, "Böyle bir ortamda böyle bir yürüyüşü ne amaçla yapmak istiyorlar, bunun Türkiye demokrasisine ne katkısı vardır bu gerçekten ciddi bir soru işaretidir.
Numan Kurtulmuş - 13.6.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, canlı yayında gündemi değerlendirdi: (1)
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Twitter'ın bazı hesapları kapatmasıyla ilgili, "Bu siyasi bir meseledir.
Numan Kurtulmuş - 12.6.2020
Prof. Dr. Sabri Orman son yolculuğuna uğurlandı
Prof. Dr. Sabri Orman'ın Fatih Camisi'nde kılınan cenaze namazına 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Deva Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç de katıldı.
Numan Kurtulmuş - 9.6.2020
Son Dakika | Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısında konuştu: (3)
Bu kapsamda, yeni bir bütçenin, Orta Vadeli Programın yapılması gerektiğini savunan Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: "Neden bütçe istedik? Öngörülen büyüme ne? '2020 yılında Türkiye yüzde 5 büyüyecek' dediler. Peki gerçekleşen ne olacak? Onu da Numan Kurtulmuş'a söyletiyim, Numan Bey açıklama yaptı 'eksi 4,5 küçüleceğiz' dedi.
Numan Kurtulmuş - 8.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan TRT canlı yayınında konuştu: (1)
Dilmener'in öğrencilerinin, meslektaşlarının telefon açarak gösterilen kadirşinaslık nedeniyle teşekkür ettiklerini anlatan Erdoğan, "Okmeydanı'nda yapmış olduğumuz şehir hastanesine Cemil Hoca'nın adını oraya verdik. O da çok farklı bir ses getirdi gerçekten. Cemil Taşçıoğlu aynı zamanda benim hemşehrim. Babalar, baba dostu. Öyle de bir özelliği var. Ben bilmiyordum, sonradan öğrendim. Yine özellikle Çapa'dan falan çok olumlu sesler getirdi. Hadımköy'deki hastaneye de İsmail Niyazi Kurtulmuş ağabeyimizin, amcamızın adını verdik. Üzerimizde çok çok emeği olan ve aynı zamanda benim Genel Başkanvekilim Numan Kurtulmuş Bey'in de babası olur.
Numan Kurtulmuş - 4.6.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Türkiye'de erken seçim olmayacaktır, çok net bir şekilde söylüyoruz.
Numan Kurtulmuş - 31.5.2020
Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi Açılış Töreni
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, babasının adını taşıyan Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi'nin millete ve insanlığa faydalı olmasını temenni etti.
Numan Kurtulmuş - 31.5.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi açılışında konuştu: (2)
Kurdeleyi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Dr.
Numan Kurtulmuş - 31.5.2020
Son dakika güncel: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi açılışında konuştu: (1)
Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş'un gençliğinde şahsen tanıdığı, desteğini ve teşvikini gördükleri bir büyükleri olduğuna dikkati çeken Erdoğan, şunları kaydetti: "Kendisi Balkan Harbi, 1. Dünya Savaşı ve İstiklal Harbi kahramanlarından aynı zamanda alim olan Ordu Ünyeli Binbaşı Numan Kurtulmuş'un oğludur.
Numan Kurtulmuş - 31.5.2020
Sağlık Bakanı Koca, Yeşilköy Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi açılışında konuştu...
Yeşilköy Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi'nin açılışına Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanısıra, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Türkiye Musevileri Hahambaşı İsak Haleva, hastaneye ismi verilen Prof.
Numan Kurtulmuş - 31.5.2020
30 Mayıs 2020 Haberleri
30 Mayıs 2020 Manşet Haberleri.
Numan Kurtulmuş - 29.5.2020
Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi hizmete açıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da konuşma yaptığı törene, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ile Prof.
Numan Kurtulmuş - 29.5.2020
Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi hizmete açılıyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a incelemeler sırasında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da eşlik etti.
Numan Kurtulmuş - 29.5.2020
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Fatih Camisi'nde hutbe irat etti Açıklaması
Namaza, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, İstanbul Müftüsü Mehmet Emin Maşalı ile AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu da katıldı.
Numan Kurtulmuş - 27.5.2020
AK Parti'li Kurtulmuş'tan 27 Mayıs darbesine ilişkin değerlendirme Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Bu millet kıyamete kadar Menderes ve arkadaşlarını rahmetle, darbecileri ise lanetle hatırlayacaktır.
Numan Kurtulmuş - 23.5.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş "Cihannüma Sohbetleri"ne katıldı Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Türkiye'nin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından en az zayiatla çıkacağını belirterek, "Yeni bir küresel finansal mimarinin ve küresel siyasal mimarinin kurulması için de mücadele edeceğiz.
Numan Kurtulmuş - 22.5.2020
Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına videokonferansla katıldı: (4)
Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nin dün açıldığını anımsatarak, ay sonuna kadar Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Tedavi Hastanesi ve Prof. Dr. Feriha Öz Acil Tedavi Hastanesi'nin de açılışını yapacaklarını belirten Erdoğan, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un babası Dr.
Numan Kurtulmuş - 22.5.2020
Memur-Sen'den "Pandemi Sonrası Yeni Ekonomik Dinamikler ve Türkiye" konferansı
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Türk ekonomisinin yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele sürecini en az zayiatla atlatacağını belirterek, "Vatandaşlarımızla millet, devlet kaynaşmasıyla bu süreci yönetiyoruz.
Numan Kurtulmuş - 22.5.2020
Numan Kurtulmuş Adıyaman milletvekilleriyle görüştü
AK Parti Adıyaman Merkez ilçe Başkanlığının koordine ettiği haftalık olağan toplantıya katılan AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Adıyaman milletvekilleriyle görüştü.
Numan Kurtulmuş - 20.5.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Türkiye olarak sözümüzün güçlü olacağı bir döneme giriyoruz.
Numan Kurtulmuş - 17.5.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan "koronavirüsle mücadele" değerlendirmesi Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, sağlık alanında attıkları adımlar, sistemin altyapısının hazır olması, zamanında açılan şehir hastaneleri, tıp camiasının nitelikli olması ve sağlık personelinin fedakarca çalışmaları sayesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı önemli...
Numan Kurtulmuş - 14.5.2020
Kurtulmuş, Demokrat Parti'nin iktidara gelişinin 70. yıl dönümünü kutladı
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Demokrat Parti'nin (DP) iktidara gelişinin 70'inci yıl dönümünü kutladı.
Numan Kurtulmuş - 12.5.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, iş insanlarıyla sohbet etti Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Dış borçluluk bakımından Türkiye kaldırılabilir bir noktada.
Numan Kurtulmuş - 12.5.2020
CHP Grup Başkanvekili Altay, gündemi değerlendirdi Açıklaması
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in "memleket masası" çağrısı üzerine AK Parti'ye yakın bir gazeteci-siyasetçinin, "Sayın Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a o kadar çok şey söyledi ki nasıl bir masada oturacaklar" dediğini hatırlatan Engin Altay, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sayın Kılıçdaroğlu'ndan sıradan bir üyemize kadar hiçbir CHP'li, Sayın Erdoğan'a bugüne kadar Sayın Bahçeli'nin, Sayın Numan Kurtulmuş'un, Sayın Süleyman Soylu'nun söylediklerinden daha ağır bir laf söylemedi.
Numan Kurtulmuş - 10.5.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Bundan sonraki süreçte de 'Bu iş nasılsa kontrol altına alındı.
Numan Kurtulmuş - 10.5.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Sayın Semih Yalçın'ın sözlerinin asla bir erken seçimle ilgisi yoktur.
Numan Kurtulmuş - 7.5.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, gündemi değerlendirdi: (2)
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri konusunda yürütülen çalışmalarla ilgili, "Cumhuriyet Halk Partisi'nin ezberi burada bozuldu.
Numan Kurtulmuş - 7.5.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, gündemi değerlendirdi: (1)
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Dövizin yükselmesini sağlamak demek, vatandaşımızın alım gücünü o kadar azaltmak demek.
Numan Kurtulmuş - 2.5.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş gündemi değerlendirdi: (2)
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, ABD'nin terör örgütüne tıbbi malzeme gönderdiği iddialarına ilişkin, "Böyle bir şey varsa bundan da fevkalade rahatsız olduğumuzu her şekilde ifade ediyoruz.
Numan Kurtulmuş - 2.5.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş gündemi değerlendirdi: (1)
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, dolar kurundaki dalgalanmalara ilişkin, "Türkiye, Cumhurbaşkanı seçiminden hemen sonra başlayan kur saldırılarını göğüsleyebilmiş bir ülkedir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Numan Kurtulmuş Haberleri | Numan Kurtulmuş Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Numan Kurtulmuş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Numan Kurtulmuş kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Grup Başkanvekili Özel: Nitelik, nicelik olarak yoğun bir komisyon süreci bizi
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 13:01:11. #1.14#
title