NUMAN KURTULMUŞ HABERLERİ

Numan Kurtulmuş haber, Numan Kurtulmuş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Numan Kurtulmuş - 13.7.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Ermenistan'ın Azerbaycan mevzilerine saldırısını kınadı
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Ermenistan'ın, sınırın Tovuz bölgesinde Azerbaycan mevzilerine yönelik saldırısını kınadı.
Numan Kurtulmuş - 10.7.2020
Ayasofya kararı için "hayırlı olsun" mesajları
Ayasofya Camisi'nin ibadete açılması kararına ilişkin kabine üyeleri, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik hayırlı olsun mesajlarını paylaştı.
Numan Kurtulmuş - 9.7.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un İstanbul Sözleşmesi'ne yönelik açıklamalarını da anımsatan Özel, "Bu konuda ilk imza ve Meclisten bunu oybirliğiyle geçirmiş bir ülkeyken İstanbul Sözleşmesi'ne sahip çıkmak başta şu andaki tüm aktif kadın siyasetçilerin, hepimizin ve tüm Türkiye'deki kadın hareketinin son derece önemli bir görevidir.
Numan Kurtulmuş - 8.7.2020
flaş//5
Numan Kurtulmuş: Erken seçim meselesi ittifaklar meselesi gündemi saptırmak icin ortaya çıkıyor.
Numan Kurtulmuş - 8.7.2020
Son dakika haberi: flaş//3
Son dakika güncel haberine göre Numan Kurtulmuş (Anket sonuclarına göre Ak partinin oy kaybetmesi) Bizde kamuoyunu her zaman takip ediyoruz.
Numan Kurtulmuş - 8.7.2020
flaş//2
Numan Kurtulmuş: Cumhurbaşkanlığı sistemi basarıyla devam ediyor.
Numan Kurtulmuş - 8.7.2020
flaş//2
Numan Kurtulmuş: Cumhurbaşkanlıgı sistemi basarıyla devam ediyor.
Numan Kurtulmuş - 8.7.2020
Son dakika! flaş
Son dakika haberlerine göre Numan kurtulmuş: (15 temmuzda ayasofya ibadete acılır mı) İnsallah daha önce acılır. Bana sorarsanız bugün acılsın.
Numan Kurtulmuş - 7.7.2020
Meclis yeni başkanını seçiyor
Meclis Başkanlığına yeniden aday olan TBMM Başkanı Mustafa Şentop, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, HDP Eş Genel Başkanları Mithat Sancar ve Pervin Buldan ile AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, seçim öncesinde Genel Kurula geldi.
Numan Kurtulmuş - 6.7.2020
TGTV'den İstanbul Sözleşmesi'nden çıkılması çağrısı
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı üye kuruluşlarıyla birlikte, aile değerlerimizin korunup, geliştirilmesi için ilgili tüm kurum, kuruluş ve uzmanlarımızı koordinasyon içinde çalışmaya davet ettiğimizi, lanetlenmiş fiilleriyle, toplumu ifsat eden, kanunların arkasına gizlenerek, çağımızda hiç olmadığı kadar görünürlülük kazanan, azgın LGBT aktivitelerinin bir an önce yasaklanması gerektiğini, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş 'Nasıl usulünü yerine getirerek bu sözleşme imzalanmışsa, aynı şekilde usulü yerine getirilerek bu sözleşmeden çıkılır.
Numan Kurtulmuş - 5.7.2020
Haftanın tarihine bakış
2012- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'u kabul etti.
Numan Kurtulmuş - 3.7.2020
CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un İstanbul Sözleşmesi'ne yönelik açıklamalarının sorulması üzerine Öztrak, şöyle konuştu: "İstanbul Sözleşmesi'yle uğraşmalarının altındaki temel neden şudur, milletimiz işsizlikle, yoksullukla, pahalılıkla boğuşuyor.
Numan Kurtulmuş - 3.7.2020
Son dakika haberleri | AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş Çanakkale Valiliğini ziyaret etti
Son dakika güncel haberi: AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Çanakkale Valiliğini ziyaret etti.
Numan Kurtulmuş - 2.7.2020
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un İstanbul Sözleşmesi'ne ilişkin "Nasıl usulünü yerine getirerek imzalanmışsa, usulünü yerine getirerek sözleşmeden çıkılır.
Numan Kurtulmuş - 2.7.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu: (2)
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Baroları siyasallaştırmıyoruz tam tersine siyasallaşmış olan barolarda çok sesliliğin ortaya çıkmasının önünü açıyoruz.
Numan Kurtulmuş - 2.7.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu: (1)
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, İstanbul Sözleşmesi'ne parti olarak bigane kalamayacaklarını belirterek, "Nasıl usulünü yerine getirerek bu sözleşme imzalanmışsa, aynı şekilde usulü yerine getirilerek bu sözleşmeden çıkılır." dedi.
Numan Kurtulmuş - 2.7.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş: "(Kabine değişimi tartışmaları) Cumhurbaşkanı,...
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş: "(Kabine değişimi tartışmaları) Cumhurbaşkanı, istediği bakanı, istediği bakanlıkları değiştirme gücüne sahip. Dolayısıyla kabine değişikliği Cumhurbaşkanlığı sisteminde söz konusu değil. Cumhurbaşkanı hükümet içinde belirli değişiklikler yapabilir.
Numan Kurtulmuş - 1.7.2020
Son dakika haberleri | AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Ayasofya açıklaması Açıklaması
Son dakika güncel haberi... AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Türkiye'nin egemenliğiyle ilgili bir konu olan Ayasofya'nın statüsüne dair karar verme yetkisinin sadece Türkiye'nin elinde olduğunu bildirdi.
Numan Kurtulmuş - 1.7.2020
Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu: (3)
"Hukuk devleti ilkesi, demokrasinin vazgeçilmez şartıdır. Asıl bu konuda gerekeni yapmazsak demokrasiye ve hukuka aykırı davranmış oluruz." diyen Erdoğan, şunları kaydetti: "Buradan Adalet Bakanlığımıza, Meclis grubumuza ve ilgili tüm kurumlarımıza konuyla ilgili düzenlemenin süratle hazırlanması ve yürürlüğe sokulması çağrısında bulunuyorum. Yasama dönemi bitmeden bu meseleyi halletmiş olacağımızı ümit ediyorum. Artık bu tür konularda 'kim, ne der' yerine 'ülkemizin neye ihtiyacı var' sorusuna cevap arayacağız. Türkiye'ye karşı çifte standart uygulayanları da kendi ilkesizlikleri ve onursuzluklarıyla baş başa bırakacağız." 8 belediye başkanı AK Parti'ye geçti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın video konferansla yaptığı konuşmanın ardından, AK Parti'ye geçen 8 belediye başkanına rozetleri AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş tarafından takıldı.
Numan Kurtulmuş - 1.7.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Bakan Albayrak'a yönelik hakaret içerikli yorumları kınadı...
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Annelik ve kadınlık onurunu layıkıyla taşıyan Esra Albayrak'ı üzmeye yönelik çirkin tavrı ve böylesine insani bir durumda bile alçakça haysiyet cellatlığı yapan ahlaksızları şiddetle kınıyorum.
Numan Kurtulmuş - 30.6.2020
AK Parti Grubunda seçim yapıldı
AK Parti TBMM Grubu, Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş başkanlığında basına kapalı olarak toplandı.
Numan Kurtulmuş - 30.6.2020
AK Parti'nin yeni Meclis yönetimi belirlendi
TBMM'de AK Parti Grubu, yeni yönetimin belirlenmesi için Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş başkanlığında, basına kapalı olarak toplandı.
Numan Kurtulmuş - 24.6.2020
Kurtulmuş, Yassıada yargılamalarının hukuki dayanağının kaldırılmasını içeren teklifin kabulünü...
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Yassıada yargılamalarının hukuki dayanağının kaldırılmasını içeren teklifin kabulüne ilişkin, "Darbenin açtığı derin yaralar gecikmiş de olsa adaletle sarıldı.
Numan Kurtulmuş - 16.6.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan İsrail'e tepki Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, İsrail'in Golan Tepeleri ismi yerine "Trump Tepeleri" adını verdiği karara yönelik, "Netanyahu'nun yaptığı bir şovla Trump Tepeleri adını vermesi işgali meşrulaştırmak için ABD'ye verdiği siyasi bir rüşvettir.
Numan Kurtulmuş - 14.6.2020
Son dakika! (CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, İSTANBUL HAVALİMANI 3. BAĞIMSIZ PİSTİ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Havalimanı 3. bağımsız pisti, devlet konukevi ve cami açılışını gerçekleştirdi. İstanbul Havalimanı Devlet Konukevi önünde düzenlenen törene Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İGA Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz katıldı.
Numan Kurtulmuş - 14.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Havalimanı'nın üçüncü pistinin açılış töreninde konuştu: (3)
Törende, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, İGA Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz, THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı da yer aldı.
Numan Kurtulmuş - 14.6.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, İSTANBUL HAVALİMANI 3. BAĞIMSIZ PİSTİ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ (1)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Havalimanı 3. bağımsız pisti, devlet konukevi ve cami açılışını gerçekleştirdi. İstanbul Havalimanı Devlet Konukevi önünde düzenlenen törene Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İGA Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz katıldı.
Numan Kurtulmuş - 13.6.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, canlı yayında gündemi değerlendirdi: (2)
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, HDP'nin yürüyüşüne ilişkin, "Böyle bir ortamda böyle bir yürüyüşü ne amaçla yapmak istiyorlar, bunun Türkiye demokrasisine ne katkısı vardır bu gerçekten ciddi bir soru işaretidir.
Numan Kurtulmuş - 13.6.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, canlı yayında gündemi değerlendirdi: (1)
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Twitter'ın bazı hesapları kapatmasıyla ilgili, "Bu siyasi bir meseledir.
Numan Kurtulmuş - 12.6.2020
Prof. Dr. Sabri Orman son yolculuğuna uğurlandı
Prof. Dr. Sabri Orman'ın Fatih Camisi'nde kılınan cenaze namazına 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Deva Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç de katıldı.
Numan Kurtulmuş - 9.6.2020
Son Dakika | Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısında konuştu: (3)
Bu kapsamda, yeni bir bütçenin, Orta Vadeli Programın yapılması gerektiğini savunan Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: "Neden bütçe istedik? Öngörülen büyüme ne? '2020 yılında Türkiye yüzde 5 büyüyecek' dediler. Peki gerçekleşen ne olacak? Onu da Numan Kurtulmuş'a söyletiyim, Numan Bey açıklama yaptı 'eksi 4,5 küçüleceğiz' dedi.
Numan Kurtulmuş - 8.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan TRT canlı yayınında konuştu: (1)
Dilmener'in öğrencilerinin, meslektaşlarının telefon açarak gösterilen kadirşinaslık nedeniyle teşekkür ettiklerini anlatan Erdoğan, "Okmeydanı'nda yapmış olduğumuz şehir hastanesine Cemil Hoca'nın adını oraya verdik. O da çok farklı bir ses getirdi gerçekten. Cemil Taşçıoğlu aynı zamanda benim hemşehrim. Babalar, baba dostu. Öyle de bir özelliği var. Ben bilmiyordum, sonradan öğrendim. Yine özellikle Çapa'dan falan çok olumlu sesler getirdi. Hadımköy'deki hastaneye de İsmail Niyazi Kurtulmuş ağabeyimizin, amcamızın adını verdik. Üzerimizde çok çok emeği olan ve aynı zamanda benim Genel Başkanvekilim Numan Kurtulmuş Bey'in de babası olur.
Numan Kurtulmuş - 4.6.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Türkiye'de erken seçim olmayacaktır, çok net bir şekilde söylüyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Numan Kurtulmuş Haberleri | Numan Kurtulmuş Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Numan Kurtulmuş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Numan Kurtulmuş kimdir, hayatı ve biyografisi. Kurtulmuş - İsrail ve BAE arasındaki normalleşme anlaşması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.10.2020 19:26:49. #1.14#
title