Nükhet Duru'dan Nazan'a Destek!

Nükhet Duru'dan Nazan'a Destek!

Nükket Duru'yu Dinlemek İçin Nanna'ya Gelen Nazan Şoray, Yeni Albümüm Çıkacak Ama Ben Bakkal Şarkısı Okumayacağım' Dedi!

Nükhet Duru'dan Nazan'a Destek!

NÜKKET DURU'YU DİNLEMEK İÇİN NANNA'YA GELEN NAZAN ŞORAY, YENİ ALBÜMÜM ÇIKACAK AMA BEN BAKKAL ŞARKISI OKUMAYACAĞIM' DEDİ!

Bostancı Sahil Yolunda Nanna Restaurant'ta her Cuma sahne alan Nükhet Duru'yu bu hafta ünlü sanatçı Nazan Şoray da yalnız bırakmadı.

Nükhet Duru'yu dinlemeye gelen Nazan Şoray'ı programının bir bölümünde sahneye davet eden Nükhet Duru; 'Yakında albümü çıkacak olan Nazan Şoray benim çok eski bir dostum, onunla çok güzel günlerimiz geçti, yakında çıkaracağı single için şimdiden kendisine hayırlı olsun diliyorum' dedi.

Sahnede 'Hal Hal' şarkısını söyleyen Nazan Şoray da; 'Nükhet Duru ile çok iyi dostuz ve bugün buraya onu dinlemeye geldim. Kendisi ve bu mekan süper bir yer, herkesi buraya davet ediyorum' dedi.

Nazan Şoray albümü ile ilgili olarak da 'Eylül ayında 4 şarkılık single çıkarıyorum, hepsi birbirinden popüler şarkı, ben başkaları gibi bakkal şarkısı okumayacağım, çok hareketli olacak ve herkesin dilinde olacak' şeklinde konuştu.

Kaynak: Gecce