Novartis Haberleri

Novartis haber, Novartis son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Novartis - 15.03.2014
"GülüMSeten Turne" projesi Samsun'dan yola çıktı -
MS (Multipl Skleroz) hastalığına dikkati çekmek ve MS'li bireylere yol arkadaşlığı yapmak üzere Novartis'in, Türkiye MS Derneği iş birliğiyle hayata geçirdiği "GülüMSeten Turne" projesi Samsun'daki ilk toplantısıyla başlatıldı.
Novartis - 15.03.2014
Gülümseten Turne" Projesi Samsun'dan Yola Çıktı
MS hastalığına dikkati çekmek ve MS'li bireylere yol arkadaşlığı yapmak üzere Novartis'in, Türkiye MS Derneği iş birliğiyle hayata geçirdiği "GülüMSeten Turne" projesi, Samsun'daki ilk toplantısıyla başlatıldı.
Novartis - 11.03.2014
"Novartıs iMag" İkinci Sayısında Sarı Nokta Hastalığı Anlatılıyor
Novartis'in ilaç sektöründe bir ilke imza atarak yayınladığı "iMag" ikinci sayısında sarı nokta hastalığına odaklanıyor.
Novartis - 20.12.2013
Novartıs'e Uluslararası Ödül
Novartis tarafından keşfedilen, bebeklerde 2 aylıktan itibaren koruma sağlayan B tipi menejit aşısı, ilaç sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan SCRIP Awards'da"Biyoteknoloji Alanında En İyi Yeni Ürün" ödülünü aldı.
Novartis - 17.12.2013
Türkiye'nin En Beğenilen İlaç Şirketi: Novartis
Capital Dergisi'nin her yıl yayınladığı "Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri" araştırmasının 2013 sonuçları yayınlandı.
Novartis - 05.12.2013
Novartis'ten İlaç Sektöründe Bir İlk
Novartis Türkiye, yeni bir mobil uygulamaya imza attı. "Artırılmış Gerçeklik" teknolojisi olan ARena, yenilikçi bir iletişim kanalı olarak tasarlandı.
Novartis - 28.11.2013
Novartıs Klinik Araştırmalar Alanında Ödüle Layık Görüldü
Novartis, "SCRS Eagle Awards"ta "En İyi Klinik Araştırma Merkezi Ortaklığı" alanında ödüle layık görüldü.
Novartis - 23.11.2013
Novartis Türkiye Koah'a Dikkat Çekiyor
Önlenebilir ve tedavi edilebilir bir hastalık olan Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı tüm dünyada önemli bir iş gücü kaybına neden oluyor.
Novartis - 20.11.2013
Novartis Türkiye, Sosyal Medya Alanında Ödül Aldı
Novartis Türkiye, Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri İç İletişim kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
Novartis - 19.11.2013
VeriFone Türkiye Ekibini Güçlendiriyor
İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Hande Özay Yağcı, Kanada King George Koleji'nden Pazarlama İletişimi üzerine eğitim aldı. İş hayatına 2003 Novartis satış ekibinde başlayan Yağcı, daha sonra L'Oreal Türkiye ve Boston Scientific Tıbbi Gereçleri'nde çeşitli görevler üstlendi.
Novartis - 14.11.2013
Ege İhracatçı Birlikleri'nde Atama.
Emre Çoğulu kimdir? İstanbul Atatürk Fen Lisesi'nin ilk mezunlarından olan Emre Çoğulu, lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü'nü bölüm üçüncüsü olarak bitirerek tamamlamıştır. Koç Holding "Yönetici Yetiştirme Programı"na kabul edilerek başladığı profesyonel kariyer hayatı boyunca Arçelik firmasında Ürün Sorumlusu, AvivaSa firmasında Bölge Müdürü, Turkcell'de Çağrı Merkezi Müdürü ve Novartis ilaç firmasında Bölge Müdürü olarak görev yapmıştır.
Novartis - 25.10.2013
Novartıs Organ Nakli Alanındaki 30. Yılını Kutladı
Novartis, Avusturya'nın Viyana kentinde düzenlenen 16. Avrupa Organ Nakli Derneği Kongresi'nde organ nakli alanındaki 30 yıllık deneyimini değerlendirerek, bu alanda başlattığı yeni çalışmayı açıkladı.
Novartis - 01.07.2013
Novartis Türkiye Aşı Bölümüne Atama
Novartis Türkiye Aşı Bölümü Direktörlüğü görevine 10 Haziran 2013 tarihi itibariyle ilaç sektöründe önemli bir deneyime sahip olan Nilüfer Moral atandı.
Novartis - 29.05.2013
Yol Arkadaşımsın Web Sitesi Projesi Tanıtıldı
Türkiye MS Derneği, İzmir MS Derneği ve Novartis'in hayata geçirdiği Yol Arkadaşımsın Web Sitesi projesi, İstanbul'da kamuoyuna tanıtıldı.
Novartis - 25.05.2013
Uluslararası 6. Onkoloji Günleri Muş'ta Başladı
Uluslararası Yeşeren Bir Bitki Onkoloji Günleri'ni bu yıl Başbakanlık Tanıtma Fonu, Kanserle Savaş Dairesi Başkanlığı, Muş Devlet Hastanesi, Muş İl Sağlık Müdürlüğü, Muş Halk Sağlığı Müdürlüğü, Eurodesk Turkey Tika, ABD Adana Konsolosluğu, Ankara Büyükelçiliği, Bristol-Myers Squibb-ROCHE ve Novartis Onkoloji'nin desteğiyle düzenlendiği belirtildi.
Novartis - 24.05.2013
Ms Hastaları Öykülerini Kendi Kitaplarında Anlattı
Türkiye MS Derneği, İzmir MS Derneği ve Novartis işbirliğinde MS hastalığına dikkat çekmek için başlatılan 'Yol Arkadaşımsın' projesinin ilk ayağı başladı.
Novartis - 16.05.2013
"Hipertansiyon Avcıları Yarışması"
Türk Kardiyoloji Derneği tarafından düzenlenen ve Novartis'in koşulsuz desteğiyle gerçekleştirilen "Hipertansiyon Avcıları Yarışması"nın kazananları ödüllerini Dünya Hipertansiyon Günü'nde aldılar.
Novartis - 12.05.2013
Doğu Almanya'da 50 Bin Hasta Kobay Olarak Kullanmış
Sandoz (Bugün Novartis'in bir bölümünü oluşturuyor) şirketi tarafından kan basınıcı düşürücü bir ilaç hasta ölümleri sonucu deneyden kaldırıldı.
Novartis - 17.04.2013
Türkiye'nin Önde Gelen Şirketleri, 'Sosyal Sorumluluk' Projeleriyle Aynı Kitapta Buluştu
Dr. Aylin Löle'nin her pazar yayınlanan röportajlarından derleyerek bir araya getirdiği kitapta, Akfen Holding, Citibank, Coca-Cola İçecek, Doğuş Otomotiv, IC Holding, İş Bankası, Limak Holding, Migros, Novartis, PepsiCo ve Türk Telekom aralarında bulunduğu 30 şirketin sosyal sorumluluktaki yol haritalarına yer veriliyor.
Novartis - 17.04.2013
Hasta Dernekleri Artık Daha Güçlü
Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü ve Novartis işbirliği ile yürütülen "Kapasite Geliştirme Eğitim Programı" 2013 mezunlarını verdi.
Novartis - 16.04.2013
"Eczacılıkta Yeni Ufuklar" Eğitim Seminerleri
Novartis, Türkiye'nin en köklü üniversiteleri ile gerçekleştirdiği "Eczacılıkta Yeni Ufuklar" isimli eğitim semineri dizisine devam ediyor.
Novartis - 12.04.2013
"Türkiye'nin En Güçlü 50 Kadını"
Fortune Dergisi'nin her yıl yayınladığı "Türkiye'nin En Güçlü 50 Kadını" sıralamasında Novartis Türkiye Ülke Başkanı Güldem Berkman 35'inci sırada yer aldı.
Novartis - 12.04.2013
Dünyada 371 Mılyondan Fazla Diyabetli Var
Novartis desteğiyle Türkiye'ye gelen Barselona Biyomedikal Araştırmalar Enstitüsü (IDIBAPS) Diyabet ve Kardiyovasküler Hastalıklar Araştırma Bölümü Başkanı Prof.
Novartis - 09.04.2013
Bilgi ve DokümanYönetimi, İş Hayatına Nasıl Yansıyor?
Dokümanlar Ne Alemde? Bilişim alanındaki yöneticilerin ve uzmanların katılacağı etkinliğin "Bulutta Dokümanlarınız Ne Alemde?" bölümünde Gelbul Kağıtçılık Matbaacılık Bilgi İşlem Müdürü Cenk Karabulut, Acıbadem Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanı Hülya Karayazı, Novartis Türkiye Bilgi Teknolojileri Müdürü Kaan Marangoz, Aksigorta BT Sistem Organizasyon Müdürü Ozan Kaan Karamık, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Veri Tabanı ve Orta Katman Sistemler Grup Yöneticisi Turgut bulutta dokümanların durumunu eğrisi doğrusuyla konuşacaklar.
Novartis - 03.04.2013
Novartis'ten Dünya Böbrek Günü'ne Özel Videografik Çalışması
Novartis Türkiye, 14 Mart Dünya Böbrek Günü'ne özel bir videografik çalışması hazırladı.
Novartis - 02.04.2013
Novartis Patent Mücadelesini Kaybetti
Hindistan Temyiz Mahkemesi, ilaç devi Novartis'in kanser ilacıyla ilgili patent talebini geri çevirdi.
Novartis - 01.04.2013
Hint Mahkemesi, Novartis'in Patent Başvurusunu Geri Çevirdi
İsviçreli ilaç devi Novartis, bir kanser ilacının yeni bir türevi için açtığı patent davasını kaybetti.
Novartis - 01.04.2013
Novartis, Patent Mücadelesini Kaybetti
Hindistan Temyiz Mahkemesi, ilaç devi Novartis'in kanser ilacıyla ilgili patent talebini geri çevirdi.
Novartis - 20.03.2013
Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri Ödüllerini Aldı
Capital Dergisi ile Adecco işbirliğiyle düzenlenen 'Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri 2012" araştırmasında bu yıl da birinciliği Turkcell aldı."
Novartis - 19.03.2013
Novartis,En İyi Liderler Arasında
Novartıs, MIT "En İyi İlk 50 İnovasyon Liderleri" listesinde yer aldı.
Novartis - 12.03.2013
Dünyanın En Beğenilen Firması, Novartis
Novartis, ABD'li Fortune Dergisi'nin her yıl yayınladığı "Dünyanın En Beğenilen Firmaları" listesinde ilaç firmaları arasında birinci sırada yer aldı.
Novartis - 12.03.2013
Dünyanın En Beğenilen Firmaları
Novartis, Fortune Dergisi'nin her yıl yayınladığı "Dünyanın En Beğenilen Firmaları" listesinde ilaç firmaları arasında bir kez daha birinci sırada yer aldı.
Novartis - 04.03.2013
Referandum İsviçre'deki Ceo'lara Rekor Maaş Ödemelerini Frenleyecek
Novartis'in eski Yönetim Kurulu Başkanı'na sözleşmedeki '6 yıl başka bir rakip firma için çalışamaz' maddesinin bulunması nedeniyle, yıllık 13 milyon frank maaş ve 6 yıl için 72 milyon frank tazminat ödenecek olmasının oy oranını yüksek olmasını etkilediği belirtildi.
Novartis - 25.02.2013
Bausch+Lomb Türkiye'de Önemli Atama
2006 yılında ilaç sektörüne Novartis Onkoloji de Satış Verimlilik Uzmanı olarak başlayan Take, 2008 yılında Daiichi Sankyo'da çalıştı.
Novartis - 21.02.2013
NUROL GYO'ya Yeni Pazarlama Direktörü
Pazarlama ve iletişim alanında 15 yılı aşan bir deneyime sahip olan Yelda Altürk, Bilkent Üniversitesi İş Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra, Londra Cty Business Collage'da pazarlama konusunda eğitim aldı. Türkiye'de iş hayatına 1998 yılında başlayan Yelda Altürk, 1998-2004 yılları arasında Novartis ve daha sonra Novartis Bitki Koruma ve Zenaca şirketlerinin birleşmesi ile oluşan Syngenta şirketinde Pazarlama Uzmanı olarak görev aldı.
Novartis - 20.02.2013
Novartis'ten Sağlık ve Yaşam Konulu İnfografik Çalışması
Novartis Türkiye'nin sosyal medya sayfası üzerinden yayınlanan bu çalışma önemli bilgileri eğlenceli grafiklerle sunuyor.
Novartis - 14.02.2013
Insights Know How'ı Ve MCT Tecrübesi Birleşti
Özgün envanterleri ile performans gelişimi sağlıyor MCT Danışmanlık ve The Insights Group işbirliği ile Türkiye'deki şirketlerin performans gelişimine katkı sağlaması amacıyla sunulacak ürün portföyünde; şirketler tarafından çalışanlara uygulanan dört ana dalda gelişmiş envanter çalışmaları bulunuyor. Kişisel Etkililik, Takım Etkililiği, Dönüşümsel Liderlik Modeli ve Satışta Etkililik alanlarındaki bu modeller, The Insights Group müşteri portföyünde yer alan Microsoft, BP, Boeing, Philips, Energizer ve Novartis gibi dünyanın dev şirketleri tarafından yıllardır uygulanıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Novartis Haberleri | Novartis Haber - Haberler - Sayfa 8 - Novartis haberleri, son dakika novartis haber ve gelişmeleri burada. Novartis ve Malarıa No More, Zambiya'ya 2 Milyon Sıtma Tedavisi Sağladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 31.7.2021 20:53:40. #1.16#

title