Novartis Türkiye, Sosyal Medya Alanında Ödül Aldı - Haberler
Haberi Paylaş

Novartis Türkiye, Sosyal Medya Alanında Ödül Aldı

Bültenler - Haberler | Güncel
Novartis Türkiye, Sosyal Medya Alanında Ödül Aldı

Novartis Türkiye, Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri İç İletişim kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Bu yıl beşincisi düzenlenen sağlık sektörünün en prestijli ödüllerinden Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri açıklandı. Brandweek kapsamında 14 Kasım 2013 tarihinde düzenlenen ödül töreninde Novartis Türkiye, "Sosyal Öğren" ve "Novartis Türkiye Sosyal Medyada" adlı iki bölümden oluşan iç iletişim kampanyası ile "En iyi iç iletişim kampanyası" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Şirket adına ödülü alan Novartis Türkiye Sosyal Medya ve Halkla İlişkiler Müdürü İzlen Toker; "Bu proje, iş ortaklarımızla yarattığımız sinerji ile gerçekleşti ve başarılı bir şekilde sonuçlandı. Projemize katılımları ile destek veren, ilgi gösteren ve bu başarıya büyük katkı sağlayan Novartis Türkiye çalışanlarına teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Novartis Türkiye çalışanlarına yönelik yürütülen proje kapsamında sosyal medya dünyası, online itibar yönetimi gibi eğitimler ve sosyal medyadaki Novartis Davranış Kuralları "Sosyal Öğren" e-öğrenme programı ile aktarıldı. Novartis Türkiye'nin YouTube, Twitter ve Flickr'daki sosyal medya hesapları ise "Novartis Türkiye Sosyal Medyada" iletişim kampanyası ile Novartis çalışanlarına tanıtıldı. Proje ile 2200 Novartis Türkiye çalışanı bilgilendirildi.

Novartis İlaç, Novartis Onkoloji, Novartis Tüketici Sağlığı, Novartis Hayvan Sağlığı, Novartis Aşı Bölümü, Alcon ve Sandoz çalışanlarının dahil olduğu projeyle Novartis Türkiye, Novartis bünyesinde bu çapta bir sosyal medya bilinçlendirme programı uygulayan ilk ülke oldu.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
500