'Noterlik Önemli Bir Kamu Hizmetidir'

CHA - Haberler | Yerel
'Noterlik Önemli Bir Kamu Hizmetidir'

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, 3.Noter Mehmet Kurt'i ziyaret etti.

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, 3. Noter Mehmet Kurt'i ziyaret etti. Demir, noterliğin önemli bir kamu hizmeti olduğunu söyledi

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, partisinde 22. dönem milletvekilliği yapan ve şu an Samsun 3'üncü Noteri olan Mehmet Kurt'u ziyaret etti. Milletvekili Demir'e, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Eski günlerin yad edildiği ziyarette, Milletvekili Demir, noterliğin önemine dikkati çekti. Noterliğin önemli bir kamu hizmeti olduğunu söyleyen Demir, "Hukuki güvenliğin sağlanmasında, anlaşmazlıkların önlenmesinde işlemlerin belgelendirmesini yapan noterlik, önemli bir kamu hizmetini gerçekleştirmektedir. Beraber milletvekilliği yaparak, ülke insanına hizmet ettiğimiz Kurt'a görevinde başarılar dilerim." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun 3'üncü Noteri Mehmet Kurt'ta, noter olarak yoğun insan nüfusunun olduğu İlkadım'da ellerinden geleni yaparak vatandaşa hizmet verdiklerini söyledi.

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title