Nokia'nızı İstediğiniz Gibi Tutabilirsiniz!

Nokia'nızı İstediğiniz Gibi Tutabilirsiniz!

Bir Cep Telefonunun Nasıl Tutulacağını Elbette Ki Nokia'dan Daha İyi Kimse Bilemezdi. İşte Finlandiyalı Üreticinin Yaptığı Açıklamalar.

Nokia'nızı İstediğiniz Gibi Tutabilirsiniz!
Apple'ın her yeni modelinde olduğu gibi iPhone 4 için de ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Bunlardan en ilginci ise geçtiğimiz günlerde birçok kullanıcının ortak bir kanı ile ifade ettiği cihazın şebeke çekim sorunu idi. Sizlere burada yer alan haberimizde anlattığımız konu bir hayli ilginç. iPhone sabit bir noktada hareketsiz bırakıldığında, şebeke sinyal seviyesi tam gösterirken, ele alındığında seviyede birkaç kademe aşağı düştüğü gözleniyordu. Apple'ın iPhone 4 anteninde bir sorun olmadığı, aksine kullanıcıların cihazı yanlış tuttuğunu resmi sayfalarından açıklayarak kendini aklamaya çalışması internet dünyasının yeni eğlencesi olmuştu. Üstüne bir de Steve Jobs'ın bizzat mailler ile durumu ileten kullanıcılara "telefonu doğru tutmayı öğren" şeklinde tepki göstermesi mizah çevrelerinin malzemesi olmuştu.

Mobil dünyanın lider ismi Nokia da bu konuya karşı bir hamle yaparak dahil olmuş oldu. "Nokia'nızı istediğiniz eliniz ile istediğiniz şekilde tutmakta özgürsünüz" diyen firma yetkilileri bunun için bir sayfa da hazırlamışlar. Dilerseniz sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Yazan:
SDN -