Nobre: "Önemli Olan Süreklilik"

Nobre: "Önemli Olan Süreklilik"

Beşiktaş'ın Vestel Manisaspor'u 3-1 Yendiği Turkcell Süper Lig Maçında Siyah-beyazlıların Gollerini Atan Mert Nobre, Maç Sonrasında Büyük Sevinç Yaşadı.

Nobre:

Beşiktaş'ın Vestel Manisaspor'u 3-1 yendiği Turkcell Süper Lig maçında siyah-beyazlıların gollerini atan Mert Nobre, maç sonrasında büyük sevinç yaşadı.

Ligin ilk yarısını 1 golle tamamladıktan sonra siyah-beyazlı formayla İstanbul'daki taraftarlarının önünde 3 gol birden atan Nobre, maç sonrası yaptığı açıklamada, "Takıma yardımcı olduğum için mutluyum ama önemli olan süreklilik" dedi.

Forvet oyuncularının gol atarak yaşadıklarını vurgulayan Brezilya asıllı futbolcu, bu goller sonrası kendisinde tabii ki bir rahatlama olduğunu, ama asıl önemli olanın süreklilik olduğunu kaydetti.

Nobre, gazetecilerin özellikle Galatasaray maçlarında attığı golleri hatırlatması üzerine de kendisinin maç ayırt etmediğini, ancak bu maçlarda attığı gollerin özel anlam taşıdığı için böyle düşünüldüğünü dile getirdi.

Nobre, attığı 2 golün pasını veren takım arkadaşı Bobo'ya da teşekkür etti.

Beşiktaş'ın kaptanı İbrahim Üzülmez ise Nobre'nin daha önce gol atamadığı için üzgün olduğunu belirterek, ''Nobre, gol atamadığı için stresliydi. Bugün 3 gol attı, onun adına umutluyum. İnşallah sürdürür. Çünkü Nobre bizim için çok önemli bir futbolcu'' dedi.

Karşılaşmanın ilk yarısında sakatlanan Beşiktaşlı Fahri Tatan, maç sonrası hastaneye götürüldü. Maç bitiminde BJK İnönü Stadı'nı, yürümekte zorlandığı için koltuk değneğiyle terk eden Fahri'nin, sol arka adalesinde sakatlığı bulunduğu ve çekilecek MR sonucu durumunun netleşeceği açıklandı.

Kaynak: AA