Nöbet 8. Final Bölüm Fragmanı: Elmalı Halkı Tehlike Altında!

Nöbet 8. Final Bölüm Fragmanı: Elmalı Halkı Tehlike Altında!

Haberler.com - Haberler | Güncel

Nöbet 8. final bölümü fragmanı yayınlandı. Ziya Cevran'ın, kendisini öldürtmek isteyen kişinin Nizamoğlu olabileceğini söylediği fragmanda, Elmalı halkı canlı bomba tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Peki Nöbet 7. son bölümde neler oldu? İşte, Nöbet 8. final bölüm fragmanı...

Show TV ekranlarda yer alan Nöbet dizisi final bölüm fragmanı yayınlandı. Ziya Cevran'ın, kendisini öldürtmek isteyen kişinin Nizamoğlu olabileceğini söylediği heyecan ve aksiyon dolu bölüm fragmanında Elmalı halkı canlı bomba tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. Ziya Cevran ve Jennifer arasında silahlar çekilirken yere yığılan Cevran'a neler olacağı ise akıllarda soru işareti oluşturdu. Peki Nöbet 7. son bölümde neler oldu?

NÖBET FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Pana Film'in yapımcılığını üstlendiği ve Genelkurmay Başkanlığı'ndan lojistik destek alan Nöbetdizisi , 8. bölümle televizyon ekranlarına veda edecek. Nöbet dizisi 8. final bölümü 28 Nisan Pazar akşamı saat 20.00'de Show TV'de!

NÖBET SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nöbet 7. son bölümünde Elmalı'da çevre halkının güvenini ve sevgisini kazanırken Jennifer'a büyük bir görev verildi. Uluslararası sermaye baronlarından gelen suikast emrinin hedefinde Binbaşı Barış Kalender, Yüzbaşı Yiğit Alkan ve Melik Nizamoğlu vardı. Jennifer'ın sınır dışındaki kolu Darko, seçilecek tetikçiler için Yakup Hoca ile bağlantı kurarak bu işi halletti. Sınırda verdiği karar yüzünden emre itaatsizlikten hakkında soruşturma açılan ve açığa alınan Yüzbaşı Yiğit, yanına taşınan eşi Zeynep'e yardımcı olurken Binbaşı Barış, ortadan kaybolan postacı Namık'ın izini sürdü.

YAKUP HOCA ÖLDÜRÜLDÜ!

Zühtü, Şahin Efendi ile çıktığı domuz avında başını belaya sokunca, soluğu Binbaşı Barış'ın yanında aldı. Elinde bulunan bütün kozları devletin aleyhine kullanan ve başkanlık hayalleri kuran Ziya Cevran, bütün gücü ele geçirmek için bölgenin güçlü aileleriyle bağlantılarını daha da kuvvetlendirdi. Yüzbaşı Yiğit, Binbaşı Barış'a düzenlenen suikast girişimini engellerken, Binbaşı Barış da Ziya Cevran'a çekilen silahı engelledi. JÖH timi, girdiği aksiyon dolu çatışmada Yakup Hoca'yı öldürdü. Final sahnesinde öldürülen hamile kadının bebeğini kurtarmak için seferber olan JÖH timi izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı.

Nöbet 8. Final Bölüm Fragmanı: Elmalı Halkı Tehlike Altında!
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title