NİRAN ÜNSAL HABERLERİ

Niran Ünsal haber, Niran Ünsal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Niran Ünsal - 07.05.2011
Annem Bir Dizi Karakteri Olsaydı
"Annem bir masal kahramanı olsaydı Pamuk Prenses olurdu" www.turk.net, düzenlediği "Anneniz bir masal kahramanı olsaydı hangisi olurdu" anketiyle anneliğin kullanıcılarında uyandırdığı çağrışımlara ışık tuttu. Buna göre "Pamuk Prenses" diyenler %51'lik oranla çoğunluğu oluşturuyor. Dağılımın geri kalanı ise şöyle: · Külkedisi (%29) · Rapunzel (%5) · Kırmızı Başlıklı Kız (%4) · Harikalar Diyarındaki Alice (%11) "Annem bir dizi kahramanı olsaydı Öyle Bir Geçer Zaman Ki'deki Cemile olurdu" Dizilerin ve dizi karakterlerinin kullanıcıların hayatlarında her geçen gün daha da fazla yer ettiği gerçeğini gösteren www.turk.net anketinde ilk "Anneniz bir dizi kahramanı olsaydı hangisi olurdu" sorusuna yanıt verenlerin çoğunluğu Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Ayça Bingöl'ün canlandırdığı Cemile karakterini seçti. Anketin genel dağılımı şöyle: Hafsa Valide Sultan (Nebahat Çehre) – Muhteşem Yüzyıl (%22) Zehra (Vahide Gördüm) – Adını Feriha Koydum (%27) Cemile (Ayça Bingöl) – Öyle Bir Geçer Zaman Ki (%44) Leyla (Sennur Nogaylar) – Aşk ve Ceza (%4) Leyla (Meltem Cumbul) – Nuri (%3) Anneler günü için en çok tercih edilen hediye ev işi için kullanılabilecek ürünler www.turk.net portalının düzenlediği Anneler Günü anketleri, hediye tercihlerine dair de önemli fikirler veriyor. Buna göre anket katılımcılarının %52'si annesine "Ev işlerinde kullanabileceği işlevsel bir hediye almayı tercih ediyor. %20'lik dilim annesine yakışacak bir aksesuar ya da kıyafet almayı düşünürken katılımcıların %17'si anneleri için özel olarak hazırladıkları bir hediyeyi tercih ettiğini belirtiyor. Pahalı olduğu belli olan bir hediye tercihi ise katılımcıların yalnızca %2'si tarafından kabul görüyor. Geri kalanların dağılımı ise şöyle oluşuyor: Ev için bir dekorasyon ürünü (%6) Almayı düşündüğünü bildiğiniz bir kitap, CD vs. (%1) Fırsat sitelerinden indirim kuponu (Spa, güzel bir kahvaltı... vb) (%2) Annelere dair hissedilenleri en iyi yansıtan şarkı Candan Erçetin'den Annem "Hangi şarkı annenize olan hislerinizi daha iyi anlatıyor?" anketi anne sevgisi hakkında yazılan yüzlerce şarkı arasından öne çıkanları sergiliyor. Katılımcıların %46'sı Candan Erçetin'in Annem isimli şarkısında birleşiyor. %12'lik bölümün tercihi ise "Minik Serçe" Sezen Aksu'nun Ağlama Anne adını taşıyan şarkısı. Katılımcıların %3'ü Ceza'nın Anneme adlı eserini işaretlerken Niran Ünsal'dan Ben ne zaman büyüdüm anne? parçasını tercih edenlerin oranı %11 oldu.
Niran Ünsal - 27.02.2011
Biga-Niran Ünsal Kızı Hande İle Sahnede
Çanakkale'nin Biga İlçesi'nde Bir Gelinlik Firmasının Tanıtım Gecesinde Niran Ünsal, 19 Yaşındaki Kızı Hande ile Birlikte Sahne Aldı.
Niran Ünsal - 13.02.2011
Şarkıcı Niran Ünsal Biga'da Gelinlik Giyecek
Ünlü Şarkıcı Niran Ünsal, Biga'da Düzenlenen Bir Defilede, Gelinlik Giyecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Niran Ünsal Haberleri | Niran Ünsal Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Niran Ünsal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Niran Ünsal kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkentliler Eğlenceye Doyacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 23:50:33. #1.16#

title