NİRAN ÜNSAL HABERLERİ

Niran Ünsal haber, Niran Ünsal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Niran Ünsal - 06.06.2013
Shopping Fest'te "Angaralı" İsteği
-Festivalde 46 sanatçı konser verecek- Yaşanan olaylardan dolayı 14 Haziran- 7 Temmuz tarihlerine ertelenen festival, 13 Haziran'da Kentpark'ta Amerikalı model Emiliy DiDonato'nun gonga vurmasıyla başlayacak. Festivalde Rus Kızıl Ordu Korosu ve Dans Akademik Topluluğu da sahne alacak. Konser verecek diğer isimler ise şöyle:  14 Haziran'da  Demet Akalın ve Rafet El Roman, 15 Haziran'da Seda Sayan ile İsmail Türüt, 16 Haziran'da Hülya Avşar ile Tan, 17 Haziran'da Niran Ünsal ile Haktan, 18 Haziran'da Yıldız Tilbe ve Ferhat Göçer, 19 Haziran'da Bengü ile Mustafa Ceceli, 20 Haziran'da   Sevcan Orhan ve Alişan, 21 Haziran'da Emre Aydın, 22 Haziran'da Murat Boz,  23 Haziran'da Ahmet Özhan, 24 Haziran'da Gülben Ergen ile Berksan,  25 Haziran'da Gülşen ve Kubat, 26 Haziran'da Ajda Pekkan, 27 Haziran'da Yolca Lodi ve Murat Dalkılıç,  28 Haziran'da Nilüfer ve Burhan Öçal,  29 Haziran'da Pınar Dilşeker Ümit Besen ve Ahmet Selçuk İlhan, 30 Haziran'da Ebru Gündeş, 1 Temmuz'da Karaca ve Soner Sarıkabadayı, 2 Temmuz'da Linet ve Halil Sezai, 3 Temmuz'da Serdar Ortaç, 4 Temmuz'da 90'lar Partisi kapsamında Burak Kut, Ferda Anıl Yarkın, Sibel Alaş, Reyhan Karaca, Harun Kolçak ve Eda-Metin Özülkü sahne alacak.
Niran Ünsal - 25.05.2013
Ankara Shoppıng Fest İçin Geri Sayım Başladı
KONSERLER AJDA PEKKAN'LA BAŞLAYACAK Festival konserleri ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ın eğlenceli sunuşlarıyla renklenecek. İlk olarak pop müziğin divası Ajda Pekkan'ın sahne alacağı festivalde, Ankaralılar Ajda Pekkan'ın hafızalardan silinmeyen şarkılarını sanatçının müthiş sahne performansı eşliğinde dinleme fırsatı bulacaklar. Ziynet Sali ve Gökhan Tepe'nin şarkılarını seslendireceği festivalde ünlü sanatçı Seda Sayan, İsmail Türüt'le aynı gece sahne alacak. Türkiye'nin en iyi kadın sanatçıları arasında üst sıralarda yer alan Ebru Gündeş şarkılarıyla festival gecesine renk katacak. Niran Ünsal, Haktan, Yıldız Tilbe, Ferhat Göçer, Bengü, Mustafa Ceceli'nin konser vereceği festival gecelerinde Türk halk müziği sanatçıları Sevcan Orhan ve Alişan da müzikseverlere türkülerini seslendirecek.
Niran Ünsal - 25.05.2013
Ben Müziğe Veda Ettim
Niran Ünsal'ın kendisi gibi şarkıcı kardeşi Nida Ünsal; müziği bıraktığını açıkladı.
Niran Ünsal - 20.05.2013
Azerbaycan Türkiye Müzik Hattı Açıldı!
Ünlü davulcu, aranjör ve besteci Murat Yeter dinlenme rekorları kıran "Asya" albümü projesi ile TRT 1'de yayınlanan Kadir Çöpdemir'in sunduğu" Koptu Geliyor" programına konuk oldu. Programda Murat Yeter'e,albümde şarkıları ile yer alan Niran Ünsal ve Yonca Lodi eşlik etti.
Niran Ünsal - 18.05.2013
Aygün Kazımova Dünyaca Ünlü Snoop Dogg Düeti!
MURAT YETER YARATICI EKİBİ AYAKTA ALKIŞLADI! Program ekibinin, Murat Yeter'in şimdiye kadar yaptığı müziklerdeki ritm üzerine hazırladığı eğlenceli bir video, başta Murat Yeter olmak üzere izleyenleri kahkahaya boğdu. Murat Yeter ayakta alkışladı. YONCA LODİ VE NİRAN ÜNSAL DİNLEYİCİYİ MEST ETTİ Yonca Lodi ve Niran Ünsal'ın birer parçalık performansları stüdyoyu adeta büyüledi.
Niran Ünsal - 28.03.2013
Ağrı Belediyesi 15 Nisan Kurtuluş Şenlikleri
İlde bir çok etkinlik yapılacak bu etkinliklerde Ulusal ve Yerel Tiyatro ekipleri, Stendup Gösterisi, İlizyonistler, Sıra Gecesi, Aşıklar Şenliği ,Türkü Yarışması ve Konser gibi kültürel ve sanatsal etkinliklerle dolu bir şenlik hazırlığı içerisindeyiz. Bu Etkinlikler Mahalleler arası futbol turnuvası ile başlayarak, 07.04.2013 tarihinde Araf Ghafouri ile sahne alacak, 08.04.2013 günü Urfa sıra Gecesi, 09.04.2013 günü Tarkan Bulut'la Stendup Gösterisi,11.04.2013 günü Ülkemizin çeşitli illerinden İlimize davet edilen Aşıklarla Aşıklar Şenliği, 13.04.2013 tarihinde Komedi Dans üçlüsü, 14.04.2013 günü Tiyatro Balans ekibiyle Bilalı Habeş'i oynayacak Tiyatro gösterisi, 15.04.2013 günü Ağrı'lı yerel sanatçılar ile Çivan Haco ve Niran Ünsal sahne alacaklar, Ağrı Belediye Başkanı Hasan Arslan yapılacak Tüm etkinliklere Ağrı Halkımız ücretsiz davetlidir.
Niran Ünsal - 06.03.2013
"En Çok Ona Darıldım"
4 aylık süreçte sizi en çok kıran şey ne oldu? En çok Nevzat'a (Gürses'in menajeri) darıldım. Yıllarca beraber çalıştığı adamın karısı cenazede inim inim inlerken o arabadan inip bir şeye ihtiyacım olup olmadığını sormadı bile... Arabanın arkasında Niran Ünsal'ın elini tutup onu teselli ediyordu.
Niran Ünsal - 01.03.2013
Müslüm Gürses'in Sanatçı Dostları Hastaneye Akın Etti
Sağlık durumu kritikleşen Müslüm Gürses'in sanatçı dostları hastaneye akın etti. Hastaneye gelen Şahin Özer, Adnan Şenses, İzzet Yıldızhan, Niran Ünsal ve Rasim Kütahyalı Gürses'in doktorlarından son durumuyla ilgili bilgi aldı.
Niran Ünsal - 01.03.2013
Müslüm Gürses'in Sanatçı Dostları Hastaneye Akın Etti
Haber-kamera: Ali Çağlar TİNBEK İSTANBUL DHA Sağlık durumu kritikleşen ünlü sanatçı Müslüm Gürses'in sanatçı dostları hastaneye akın etti. Hastaneye gelen Şahin Özer, Adnan Şenses, İzzet Yıldızhan, Niran Ünsal ve Rasim Kütahyalı Gürses'in doktorlarından son durumuyla ilgili bilgi aldı.
Niran Ünsal - 01.03.2013
Ünlülerin 'Hayat Ver' Sergisi Ataşehir Memorial'de Türkiye'nin Ünlü İsimlerini Bir Araya Getiren...
Ünlüler 'Hayat Ver'di 'Hayat Ver' sosyal sorumluluk projesinde; Ahu Sungur, Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Evrim Solmaz, Gökhan Türkmen, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Naz Elmas, Niran Ünsal, Oya Aydoğan, Rasim Öztekin, Selda Alkor, Sema Keçik, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler, Zeyno Günenç fotoğrafları ve mesajları ile yer aldı.
Niran Ünsal - 27.02.2013
Ünlüler "Hayat Ver"Mek İçin Bir Araya Geldi
HAYAT VEREN ÜNLÜLER Fotoğrafları ve mesajlarıyla 'Hayat Ver' projesine destek veren ünlülere Yalçın Polat birer plaket verdi. Projede yer alan 25 ünlü isim şunlar: "Ahu Sungur, Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Evrim Solmaz, Gökhan Türkmen, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Naz Elmas, Niran Ünsal, Oya Aydoğan, Rasim Öztekin, Selda Alkor, Sema Keçik, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler, Zeyno Günenç.
Niran Ünsal - 27.02.2013
Ünlüler "Hayat Ver"mek İçin Bir Araya Geldi
Ünlüler "Hayat Ver"di "Hayat Ver" sosyal sorumluluk projesinde; Ahu Sungur, Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Evrim Solmaz, Gökhan Türkmen, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Naz Elmas, Niran Ünsal, Oya Aydoğan, Rasim Öztekin, Selda Alkor, Sema Keçik, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler, Zeyno Günenç fotoğrafları ve mesajları ile yer aldı.
Niran Ünsal - 27.02.2013
Ünlüler "Hayat Ver"Mek İçin Bir Araya Geldi
"Hayat Ver" sosyal sorumluluk projesinde; Ahu Sungur, Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Evrim Solmaz, Gökhan Türkmen, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Naz Elmas, Niran Ünsal, Oya Aydoğan, Rasim Öztekin, Selda Alkor, Sema Keçik, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler ve Zeyno Günenç fotoğrafları ve mesajları ile yer aldı.
Niran Ünsal - 25.02.2013
Ünlü İsimler "Hayat Ver"mek İçin Bir Arada
Yaşam ve Ölüm Arasındaki Hayatlar 26 Şubat 2013 Çarşamba günü Ritz- Carlton Otel'de kamuoyu ile paylaşılacak olan ve Memorial Sağlık Grubu'nun katkılarıyla gerçekleştirilen "Hayat Ver" projesi kapsamında; organ nakli bekleyen ve organ nakli olmuş bir hastanın hayata bakışının aynı karede çarpıcı şekilde kurgulandığı fotoğraflar ve ünlü isimlerin mesajları ile organ bağışının önemine dikkat çekildi. "Hayat Ver" sosyal sorumluluk projesinde; Ahu Sungur, Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Evrim Solmaz, Gökhan Türkmen, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Naz Elmas, Niran Ünsal, Oya Aydoğan, Rasim Öztekin, Selda Alkor, Sema Keçik, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler, Zeyno Günenç fotoğrafları ve mesajları ile yer aldı.
Niran Ünsal - 25.02.2013
Türkiye'nin Ünlü İsimleri "Hayat Ver"Mek İçin Bir Arada
PROJEYE DESTEK VEREN İSİMLER "Hayat Ver" sosyal sorumluluk projesinde Ahu Sungur, Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Evrim Solmaz, Gökhan Türkmen, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Naz Elmas, Niran Ünsal, Oya Aydoğan, Rasim Öztekin, Selda Alkor, Sema Keçik, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler, Zeyno Günenç fotoğrafları ve mesajları ile yer aldı.
Niran Ünsal - 23.02.2013
Çöpdemir'in Programı İzleyenleri Kırdı Geçirdi
NİRAN ÜNSAL VE O SES TÜRKİYE'NİN YAKIŞIKLISI ERKAM AYDAR'DAN MUHTEŞEM DÜET… ÜMİT ERDİM CANLI PROGRAMDA ÇAMAŞIR YIKADI, KIRDI GEÇİRDİ… "Kadir Çöpdemir Koptu geliyor" izleyenleri kırdı geçirdi! Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor'un bu haftaki konukları; yakışıklı sunucu Murat Başoğlu, ekranların neşeli seyyahı Gülhan Şen, sempatik oyuncu Ümit Erdim ve Türkiye'nin en güçlü seslerinden Niran Ünsal'dı.
Niran Ünsal - 17.01.2013
Ünsal Eşiyle İddiaya Girdi
Yaklaşık 5,5 ay önce anne olan güzel sanatçı Niran Ünsal, eşi İbrahim Gugu ile pahalı bir iddiaya girmiş.
Niran Ünsal - 10.01.2013
İzmirli Sanatçı Kuşkanat, Başarı Hikayesini Anlattı
Konservatuara girmemle beraber sahneye çıkıyorum. Bir arkadaşım bana ön ayak oldu. O günden bugüne kadar hep şarkı söyledim. Hayatım müzik oldu. Hiç müziksiz günüm olmuyor. İnşallah ölene kadarda böyle devam eder. Sahne sayesinde çok farklı yaşamlar tanıdım. Sahne sayesinde çok iyi insanlarda tanıdım, çok kötü insanlar da tanıdım. Ama bunları ayırmayı bildim. Hep güzel insanlarla, iyi dostlarımla hayatıma devam ettim. Bu dostları bana verdiği için Allah'a şükrediyorum." ALBÜM ÇIKARDI 2007 yılında hayranları için birde albüm çıkaran ünlü sanatçı, albümünde kendi şarkılarının yanı sıra Niran Ünsal ve Arif Gönüldaş'ın da şarkılarının olduğunu söyledi.
Niran Ünsal - 01.01.2013
Denizli'de Yeni Yıl Coşkusu
Denizli'de yılbaşı akşamı için oteller ve eğlence mekanları tamamen dolarken, bir çok otelde ünlü sanatçılar sahne aldı. Denizli'nin 5 yıldızlı otellerinden Collossae Otel'de ünlü sanatçı Niran Ünsal sahne aldı.
Niran Ünsal - 02.12.2012
Zonguldaklılar Almanya'da Buluştu
Ünlü Halk Müziği Sanatçısı Bedia Akartürk ve Avrupa sahnelerinin tanınmış ismi Aydın Çimen'in sahne aldığı gecede Niran Ünsal, sevilen şarkılarıyla ve sıradışı dansıyla davetlileri coşturdu.
Niran Ünsal - 25.11.2012
Sanatçı Niran Ünsal, Devrek'te Sahne Aldı
Sanatçı Niran Ünsal, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Devrek'te sahne aldı.
Niran Ünsal - 19.11.2012
Ünlü Ses Sanatçısı Niran Ünsal 24 Kasım'da Devrek'te
Ünlü ses sanatçısı Niran Ünsal 24 Kasım'da Öğretmenler Gününde Devrek'te sahne alacak.
Niran Ünsal - 18.11.2012
Almanya'daki Zonguldaklılar Etkinliği 1 Aralık'ta
Etkinlik programının belirlendiğini ifade eden Yukarıbaş, şunları kaydetti: "Dayanışma etkinliğimizin bu yıl 16.'sını gerçekleştireceğiz. Zonguldak'tan milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, siyasi parti temsilcileri, meslek odası yöneticileri, iş adamlarımızın da katılacağı etkinliğimizde Niran Ünsal, Bedia Akartürk, Aydın Çimen ve Şendoğan Karadeli'nin yanı sıra Hakan Balcı, Grup Metropol ve Dj'ler Timur, Tamer ve Silver sahne alacak.
Niran Ünsal - 11.11.2012
İlahi Albümüyle Sınırları Aşacak
Şarkıcı Niran Ünsal, gelecek yıl iki albüm birden çıkaracağını açıkladı.
Niran Ünsal - 16.09.2012
İncir Festivali'nde Üreticilere Sitem
Öte yandan festival kapsamında sanatçılar Niran Ünsal ve Hüseyin Turan, konser verdi.
Niran Ünsal - 15.09.2012
Dikili'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 90.yılı 'Barış Dilekleri' ile Kutlandı
Dikili'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 90. yılı Dikili Belediye'since hazırlanan 14 Eylül Şenliği programıyla kutlandı. On binlerin katıldığı şenlikte binlerce fener alayı oluşturdu. Gece Niran Ünsal'ın muhteşem konseriyle sona erdi.
Niran Ünsal - 15.09.2012
Bayram Dediğin Böyle Kutlanır
Dikili'nin kurtuluşunun 90.yılı Dikili Belediye'since hazırlanan 14 Eylül Şenliği programıyla kutlandı. On binlerin katıldığı şenlikte binler fener alayı oluşturdu. Gece Niran Ünsal'ın muhteşem konseriyle sona erdi.
Niran Ünsal - 13.09.2012
Dikili 14 Eylül'ü Şenlik Havasında Kutluyor
Saat 10.00'da başlayacak olan resmi törenlerin ardından hazırlanan programda 16.00'da 14 Eylül Bisiklet Turu, 18.30'da Dikili Belediyesi Gitar Öğrencileri tarafından gitar dinletisi yapılacak. 20.30'da ise 14 Eylül Şenlik Yürüyüşü ve Fener Alayı Atatürk Meydanına yürüyecek. Akşam programında ise saat 21.30'da şarkıcı Niran Ünsal Atatürk Meydanında müzikseverlerle buluşacak.
Niran Ünsal - 03.09.2012
Germencik 14. İncir Festivali 12 Eylül'de Başlayacak
Konserler kapsamında Niran Ünsal ve Hüseyin Turan'ın 15 Eylül'de Germenciklilerle buluşacağını kaydeden Yavaşoğlu, "Amacımız çeşitli etkinliklerle, konserlerle ürünlerimizi tanıtmak hem de halkımızla bir araya gelerek birlikte hoşça vakit geçirmektir.
Niran Ünsal - 02.09.2012
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Açıklaması
Alana getirilen barış güvercinlerini uçuran Tekin, Niran Ünsal konserini izledi.
Niran Ünsal - 06.07.2012
Tarsus Tarım, Turizm ve Tanıtım Fuarı Sona Erdi
Yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildikten sonra "Tarsus Tarım, Turizm ve Tanıtım Fuarı" erken doğum yapan Niran Ünsal'ın yerine Yaşar İpek söylediği şarkılar ile izleyenlere güzel bir gece yaşattı.
Niran Ünsal - 30.06.2012
"Tarsus Tarım, Turizm ve Tanıtım Fuarı"Na Doğru
Fuarın Tuğba Özay'ın sunumu, Çatalburun av köpeği yarışması ve akşam vereceği konserle başlayacağını bildiren Ergezer, fuarın 2'nci gününde ise Çiğdem Tunç'un sunuculuğuyla en iyi bağcı ve üzüm güzeli seçimi ve ünlü sanatçı Yusuf Güney'in akşam konseriyle devam edeceğini, fuarın son gününde de ödül törenleri ile sanatçı Niran Ünsal konseri gerçekleştirileceğini kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Niran Ünsal Haberleri | Niran Ünsal Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Niran Ünsal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Niran Ünsal kimdir, hayatı ve biyografisi. Beydağ'da Kurtuluş Coşkusu, Niran Ünsal ile Doğa Çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.9.2021 05:37:30. #1.15#

title