Niran Ünsal Sinema Filminde Oynayacak

Niran Ünsal Sinema Filminde Oynayacak

Muğla'nın Bodrum İlçesinde Fatih Ürek'in İşletmeciliğini

Niran Ünsal Sinema Filminde Oynayacak

Muğla'nın Bodrum ilçesinde Fatih Ürek'in işletmeciliğini yaptığı eğlence merkezinde sahne alan şarkıcı Niran Ünsal, bir sinema filminde oynayacağını söyledi.

Sol kolunun omzuna yakın bölgesindeki kelebek dövmesi dikkat çeken Ünsal, seslendirdiği eserlerle kendisini dinlemeye gelenleri coşturdu. Sahne performansıyla göz dolduran Niran Ünsal, bir şarkı arasında dinleyenlerine sürpriz bir açıklamada bulundu. Küçük bir rol dahi olsa iyi bir sinema filminde oynamak istediğini dile getiren sanatçı Nurgül Yeşilçay'ın rol aldığı bir filmde oynayacağını söyledi. Niran Ünsal, "Hakikaten Allah gönlüme göre verdi. Cem Özer'in ve Fono filmin yapımcılığını üstlendiği uzun metraj 'Vicdan' isimli bir sinema filminde, bir pavyon kadınını canlandırıyorum. Küçücük bir rol de olsa benim için önemli. Benim için gurur kaynağı. Böyle bir şey bana ömür boyu yeter" dedi.

Sinema filminde rol alacağından dolayı mutlu olduğunu ifade eden sanatçı, konuşmasının ardından davul çalarak dinleyenlerini coşturmaya devam etti. Niran Ünsal'a seslendirdiği şarkılarda dinleyenler de eşlik etti. Yerinde duramayan bazı konuklar oynayarak eğlencenin tadını çıkardı.

(OU-AT-NÇ-Y)

Kaynak: İHA