Nil Burak, Sıla'yı Yerden Yere Vurdu: Şarkımı Mahvetmiş

Nil Burak, Sıla'yı Yerden Yere Vurdu: Şarkımı Mahvetmiş

Haberler.com - Haberler | Magazin

Sıla, Cem Karaca'ya Saygı albümü için 'Sen de Başını Alıp Gitme' şarkısını seslendirdi. Ünlü şarkıcı Nil Burak, Sıla'nın yorumu için "Şarkımı mahvetmiş." dedi.

Cem Karaca'ya saygı albümünde "Sen de Başını Alıp Gitme" şarkısını seslendiren Sıla için Nil Burak'tan şaşırtan açıklamalar geldi.

"EN KÖTÜ SILA SÖYLEDİ"

Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu'na konuşan Nil Burak, "Beğendiniz mi Sıla'nın yorumunu?" diye sorulunca hiç düşünmeden "Beğenmedim, bugüne kadar bu şarkıyı Cem Karaca ve Suavi de dahil olmak üzere 10-12 kişi seslendirdi. Okuyanlar içinde en kötüsü Sıla oldu." dedi.

"SILA ŞARKIMI MAHVETMİŞ"

Nil Burak bu şarkının müziğini yapmış, sözlerini Cem Karaca yazmıştı. Gerekli izinler için kendisini aramışlar, "Bütün prosedürleri yerine getirdiler, hatta Sıla'nın okuyacağını duyunca çok sevindim" diye anlatan Nil Burak "Sıla çok iyi bir yorumcu, benim de sevdiğim bir isim. Ama her şarkı dura dura, nefes ala ala okunmaz. Sen de Başını Alıp Gitme'yi öyle okumuş Sıla. Şarkımı mahvetti" yanıtını verdi.


Nil Burak, Sıla'yı Yerden Yere Vurdu: Şarkımı Mahvetmiş
Nil Burak, Sıla'yı Yerden Yere Vurdu: Şarkımı Mahvetmiş
Haber Yorumları (21)
AHİR ZAMAN: Sıla fanatikleri saldırmaya başlamış bile. Öyle sosyal medyada şişmişlere benzemez eski sanatçılar. Destur!
FUAT BEKEN: Yıllarını sanata vermiş bi insan nasıl olurda bu kadar güzel yorumlayan bi sanatçıya bu kadar ağır ve seviyesiz konuşur gündem olmak için insanları bu şekilde karalamak çok yanlış yakışmadı size Sıla gençoğlu yolun bahtin açık olsun yüreğine sağlık mükemmel bi yorum
EZGI: sıla şarkıyı muheşem okudu harkulade sesiyle berbat olanlar ise gündeme gelmek için çirkince açıklama yapanlardır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title