'Nihatı Seciyorum'

'Nihatı Seciyorum'

Almanya'daki Top Model Yarışmasında, Nihat Odabaşı Jüri Kadrosundaydı

'Nihatı Seciyorum'

ALMANYA'DAKİ TOP MODEL YARIŞMASINDA, NİHAT ODABAŞI JÜRİ KADROSUNDAYDI

Nihat Odabaşı, adını dünyaya bir kez daha duyurdu!

Almanya'da gerçekleşen 'Germany's Next Top Model' yarışmasında, Nihat Odabaşı, Almanya'nın top modelini belirleyen jüri kadrosundaydı.

Yarışmaya katılan birbirinden alımlı 14 top model, gerçekleşen fotoğraf çekiminde Odabaşı'nın objektifi karşısına geçti.

'Germany's Next Top Model' yarışmasının sunuculuğunu Heidi Klum üstlendi. Yarışmanın görüntüleri, Almanya'nın en çok izlenen TV kanallarından PRO 7'de, 2 hafta sonra yayınlandı. Yarışma öncesinde modeller, özel makyaj sanatçıları tarafından birer vitrin mankeni görüntüsüne büründü.

Top modellerin bu çok renkli görüntülerini Nihat Odabaşı fotoğrafladı. Fotoğraflar, jüri üyeleri tarafından o kadar çok beğenildi ki, bu özel fotoğraf kareleri sayesinde 2 aday top model yarışmadan elenmedi. Bunun üzerine Heidi Klum, iki güzel adaya, esprili bir şekilde Nihat Odabaşı'na teşekkür etmelerini söyledi.

Odabaşı'nın bu yarışmada hem jüri üyesi olması, hem de fotoğraf çekimini gerçekleştirmesini Heidi Klum önermişti. Daha önceki çalışmalarından çok etkilenen Heidi Klum, yarışma boyunca Nihat Odabaşı'nı çok sevdiğini Türkçe olarak dile getirmeyi de ihmal etmedi.

Kaynak: Gecce