Niğde Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Erdoğan, Görevi Devretti

Niğde Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Erdoğan, Görevi Devretti

Niğde Polis Meslek Yüksek Okulu (Pmyo) Müdürü Hamdi Erdoğan Görevini Mehmet Karaca'ya Devretti.

Niğde Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Erdoğan, Görevi Devretti

Niğde Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) Müdürü Hamdi Erdoğan görevini Mehmet Karaca'ya devretti.

Niğde PMYO'da düzenlenen devir teslim törenine Niğde Valisi Âlim Barut, MHP Niğde Milletvekili Mümin İnan, İl Garnizon Komutanı İsmet Cansaran, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Niğde Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Görür, Cumhuriyet Başsavcısı Alaettin Soylu, İl Emniyet Müdürü Yusuf Albayrak ile çok sayıda davetlinin yanı sıra PMYO okulu öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.

PMYO Müdürü Hamdi Erdoğan, dört yıl dokuz ay önce Niğde'ye gelerek devir aldığı görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştığını ifade etti. Erdoğan, "36 yıllık meslek hizmetimin 26 yılı eğitim ve öğretime hizmet etmekle geçti. 1984'ten bu yana teşkilatımıza hizmet etmeye devam etmekteyim. 10 yıl polis akademisinde eğitim amiri olarak, Elazığ Zülfü Ağar Polis Okulu'nda 5 yıl, polis kolejinde 6 yıl eğitim ve öğretime hizmet verdim. Bu esnada bir yıl dinlenmenin ardından baktım ki eğitim ve öğretimle ilgilenen kişiye oturmak yakışmıyor. 2005 yılının Mayıs ayında Niğde'ye gelerek görevime başladım." dedi.

Konuşmaların ardından Erdoğan, okul sancağını Karaca'ya devrederek başarılar diledi. Karaca ise hizmetlerinin anısına Erdoğan'a bir teşekkür plaketi verdi.

(CİHAN)