Niğde'de Eczacı Gülsevin ve Emin Atlı Çifti Yılın Ailesi Seçildi

Niğde'de Eczacı Gülsevin ve Emin Atlı Çifti Yılın Ailesi Seçildi

15 -21 Mayıs Tarihleri Arasında Kutlanan Aile Haftası Nedeniyle Niğde Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Bor'da Eczacılık Yapan Eczacı Gülsevin ve Emin Atlı Çiftini Yılın Ailesi Seçti.

Niğde'de Eczacı Gülsevin ve Emin Atlı Çifti Yılın Ailesi Seçildi

15-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Aile Haftası nedeniyle Niğde Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Bor'da eczacılık yapan Eczacı Gülsevin ve Emin Atlı çiftini yılın ailesi seçti.

Niğde Valisi Sebahattin Öztürk, ödül töreninde yaptığı konuşmada, "İlimizde her sene örnek bir aile seçiyoruz. Bu sene örnek ailemiz olarak Eczacı Emin Atlı ve ailesi seçildi. Onlar 3 evlat yetiştirip bu memlekete yararlı birer fertler yetiştirdiler.

Ben Niğde'liler adına milletimiz adına kendilerini tebrik ediyorum. Hakikaten ömürlerini boşa geçirmemişler yaşamlarının her anını pek çok yardım faaliyetlerinin içerisinde yer almışlar. Niğde'nin ve Bor'un sosyal hayatında gerçekten güzel hizmetler verdiler. Dolayısıyla yılın ailesi olarak çok güzel bir seçim yapılmış inşallah önümüzdeki senede Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız makamına gidecek ailelerimizden biri olurlar." dedi.

Ödül alan Eczacı Emin Atlı ise "Türk cemiyetinin temeli ailedir, eğer aile iyi olursa çocuklarını da mutlaka iyi yetiştirecektir. Çünkü çocuklarımızı çok iyi takip etmemiz gerekmektedir. Onların her günkü hareketlerine dikkat etmeliyiz. Bu arada da bize bu ödülü layık gören herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum." diye konuştu.