NİĞDE BELEDİYESPOR HABERLERİ

Niğde Belediyespor Haberleri

Niğde Belediyespor haber, Niğde Belediyespor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Niğde Belediyespor - 24.10.2017
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Stat: Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Hakemler: Özgüç Türkalp, Ömer Tevfi·k Özkoç, Selahatti·n Altay Kasımpaşa: Eray Birniçan, Onur Ural, Veysel Sarı, Burak Turan, Mert Kula (Dk. 46 Trezeguet), Pavelka (Dk. 46 Mensah), Ahmed Ildiz, Neumayr (Dk. 71 Hakan Demir), Eduok, Hasan Bi·lal, Ali· Göçmen Niğde Belediyespor: Muzaffer Sarıi·brahi·m, Oktay Demircan (Dk.
Niğde Belediyespor - 24.10.2017
24 Ekim Salı Spor Gündemi
BEŞİKTAŞBaşkan Fikret Orman; Şehit Gökhan Peker İlk ve Ortaokulu'nun yenilenmiş halinin açılışına katılacak 10.
Niğde Belediyespor - 23.10.2017
İstanbul'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak
Kasımpaşa ile Niğde Belediyespor arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası maçı dolayısıyla yarın bazı yolların trafiğe kapatılacağı bildirildi.
Niğde Belediyespor - 23.10.2017
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, yarın oynanacak 8 müsabakada düdük çalacak hakemler şunlar: 13.00 Sarıyer-Adana Demirspor: Ramazan Keleş 14.30 Etimesgut Belediyespor-Antalyaspor: Bahattin Şimşek 16.00 Altınordu-Kars 36 Spor: Çağdaş Altay 17.00 Kasımpaşa-Niğde Belediyespor: Özgüç Türkalp 18.
Niğde Belediyespor - 23.10.2017
Yusuf Ziya Öniş Stadı'nda 2 Gün Üst Üste Maç Oynanacak
Türkiye Kupası'nda 4. tur karşılaşmalarının programı şöyle: 24 EKİM SALI  13.00 Sarıyer-Adana Demirspor (Yusuf Ziya Öniş) 14.30 Etimesgut Belediyespor-Antalyaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 16.00 Altınordu-Kars 36 Spor (Bornova) 17.00 Kasımpaşa-Niğde Belediyespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 18.
Niğde Belediyespor - 23.10.2017
Kasımpaşa Kupada Tur Arıyor
Kasımpaşa, Ziraat Türkiye Kupası 4. tur maçında yarın sahasında TFF 2. Lig takımlarından Niğde Belediyespor ile karşılaşacak.
Niğde Belediyespor - 23.10.2017
Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. Tur Heyecanı Başlıyor
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Kupası'nda 4. tur karşılaşmalarının programı şöyle: Yarın: 13.00 Sarıyer-Adana Demirspor (Yusuf Ziya Öniş) 14.30 Etimesgut Belediyespor-Antalyaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 16.00 Altınordu-Kars 36 Spor (Bornova) 17.00 Kasımpaşa-Niğde Belediyespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 18.
Niğde Belediyespor - 21.10.2017
Futbol: Tff 2. Lig'de Görünüm
TFF 2. Lig'de 9. hafta maçları tamamlandı.
Niğde Belediyespor - 21.10.2017
Toplu Sonuçlar
SÜPER Lig, TFF 1'inci Lig, TFF 2'nci Lig ve TFF 3'üncü Lig'de günün sonuçları şu şekilde;SÜPER LİGOsmanlıspor - Kardemir Karabükspor: 3-0Teleset Mobilya Akhisarspor - Gençlerbirliği: 3-3Evkur Yeni Malatyaspor - Trabzonspor: 1-0TFF 1'İNCİ LİGDenizlispor - Adana Demirspor: 1-0İstanbulspor - Altınordu:
Niğde Belediyespor - 21.10.2017
Futbol: Toplu Sonuç
Futbolda TFF 2. ve TFF 3. Lig'e 9. hafta maçlarıyla devam edildi.
Niğde Belediyespor - 20.10.2017
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Antalyaspor-Kasımpaşa (Antalya) 20.00 Göztepe-Aytemiz Alanyaspor (Bornova) Yarın: 14.00 Osmanlıspor-Kardemir Karabükspor (Osmanlı) 16.30 Teleset Mobilya Akhisarspor-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs) 19.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Trabzonspor (Yeni Malatya) 22 Ekim Pazar: 14.00 Demir Grup Sivasspor-Bursaspor (Yeni 4 Eylül) 16.30 Kayserispor-Atiker Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 19.30 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom) 23 Ekim Pazartesi: 20.00 Beşiktaş-Medipol Başakşehir (Vodafone Park) TFF 1. Lig Bugün: 18.00 Adanaspor-MKE Ankaragücü (5 Ocak Fatih Terim) Yarın: 13.00 Denizlispor-Adana Demirspor (Denizli Atatürk) 13.00 İstanbulspor-Altınordu (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 19.30 Gaziantepspor-Çaykur Rizespor (Gaziantep) 22 Ekim Pazar: 13.00 Akın Çorap Giresunspor-Grandmedical Manisaspor (Giresun Atatürk) 13.00 Ümraniyespor-Gazişehir Gaziantep (Ümraniye Belediye) 15.30 Eskişehirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Eskişehir) 15.30 Elazığspor-Samsunspor (Elazığ Atatürk) 18.00 Boluspor-Balıkesirspor Baltok (Bolu Atatürk) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 14.00 Tuzlaspor-Mersin İdmanyurdu (Tuzla Belediye) 14.30 Etimesgut Belediyespor-Keçiörengücü (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.00 Menemen Belediyespor-Hatayspor (Bergama 14 Eylül) 15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Tokatspor (Bodrum İlçe) 15.00 İnegölspor-Sancaktepe Belediyespor (İnegöl İlçe) 15.00 Eyüpspor-Kastamonuspor 1966 (Atatürk Olimpiyat) 15.00 Sarıyer-Amed Sportif Faaliyetler (Yusuf Ziya Öniş) 15.00 Kocaeli Birlikspor-Afjet Afyonspor (Kocaeli Alparslan Türkeş) 19.00 Bucaspor-Sivas Belediyespor (Yeni Buca) Beyaz Grup Yarın: 13.30 Bandırmaspor-Kahramanmaraşspor (Bandırma 17 Eylül) 14.30 Hacettepe-Pendikspor (Cebeci İnönü) 14.30 BUGSAŞ Spor-Gümüşhanespor (Ankara OSTİM) 14.30 Niğde Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Niğde 5 Şubat) 15.
Niğde Belediyespor - 17.10.2017
Altay'da Sarı Alarm
Grupta 17 puanla 3'üncü sırada yer alan Altay'ın 2 puan ve 2 basamak gerisinde yer alan Kırklarelispor, iç sahada namağlup unvanını sürdürüyor. Son 2 deplasman maçında Niğde Belediyespor'a 3-0 yenilip, Konya Anadolu Selçukspor'la 0-0 berabere kalan siyah-beyazlılar, bu kez İzmir'e 3 puanla dönmeyi hedefliyor.
Niğde Belediyespor - 15.10.2017
Futbol: Tff 2. Lig'de Görünüm
TFF 2. Lig'de 8. hafta mücadelesi 4 maçla tamamlandı.
Niğde Belediyespor - 15.10.2017
Toplu Sonuçlar
Süper Lig, TFF 1'inci, 2'nci ve 3'üncü ligde bugün alınan sonuçlar şöyle;SÜPER LİGKasımpaşa - Demir Grup Sivasspor: 2 - 3Trabzonspor - Teleset Mobilya Akhisarspor: 1 - 6Fenerbahçe - Evkur Yeni Malatyaspor: 3- 1TFF 1'İNCİ LİGÇaykur Rizespor - Samsunspor: 1 - 1Ankaragücü - Boluspor: 2 - 0Altınordu...
Niğde Belediyespor - 15.10.2017
Futbol: Toplu Sonuç
Futbolda TFF 2. ve TFF 3. Lig'e 8. hafta maçlarıyla devam edildi.
Niğde Belediyespor - 13.10.2017
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs) Yarın: 14.00 Kardemir Karabükspor-Kayserispor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 16.30 Antalyaspor-Göztepe (Antalya) 16.30 Medipol Başakşehir-Aytemiz Alanyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 19.30 Atiker Konyaspor-Galatasaray (Konya Büyükşehir Belediye) 15 Ekim Pazar: 14.00 Kasımpaşa-Demir Grup Sivasspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 16.30 Trabzonspor-Teleset Mobilya Akhisarspor (Medical Park) 19.30 Fenerbahçe-Evkur Yeni Malatyaspor (Ülker) 16 Ekim Pazartesi: 20.00 Bursaspor-Osmanlıspor (Bursa Büyükşehir Belediye) TFF 1. Lig Bugün: 18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-İstanbulspor (Erzurum Kazım Karabekir) Yarın: 13.00 Ümraniyespor-Elazığspor (Ümraniye Belediye) 15.00 Balıkesirspor Baltok-Gaziantepspor (Balıkesir Atatürk) 18.00 Gazişehir Gaziantep-Akın Çorap Giresunspor (Gaziantep) 15 Ekim Pazar: 13.00 Çaykur Rizespor-Samsunspor (Çaykur Didi) 13.00 MKE Ankaragücü-Boluspor (Ankara 19 Mayıs) 15.30 Altınordu-Adanaspor (Bornova) 18.00 Adana Demirspor-Eskişehirspor (5 Ocak Fatih Terim) 16 Ekim Pazartesi: 18.00 Grandmedical Manisaspor-Denizlispor (Manisa 19 Mayıs) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 14.30 Keçiörengücü-Menemen Belediyespor (Ankara Aktepe) 15.00 Sancaktepe Belediyespor-Sarıyer (Maltepe Hasan Polat) 15 Ekim Pazar: 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kocaeli Birlikspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 14.30 Hatayspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Antakya Atatürk) 14.30 Tokatspor-Tuzlaspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 14.30 Kastamonuspor 1966-Etimesgut Belediyespor (Gazi) 15.00 İnegölspor-Bucaspor (İnegöl İlçe) 19.00 Mersin İdmanyurdu-Sivas Belediyespor (Mersin) 19.00 Afjet Afyonspor-Eyüpspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir) Beyaz Grup Yarın: 14.00 Gümüşhanespor-Karşıyaka (Bayburt Genç Osman) 15.00 Pendikspor-BUGSAŞ Spor (Pendik) 19.00 Altay-Fethiyespor (İzmir Atatürk) 15 Ekim Pazar: 14.30 Hacettepe-Niğde Belediyespor (Cebeci İnönü) 14.
Niğde Belediyespor - 12.10.2017
Ziraat Türkiye Kupası'nda 4'üncü Tur Maç Programı Belli Oldu
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre, 24, 25 ve 26 Ekim tarihlerinde oynanacak Türkiye Kupası 4'üncü Turu karşılaşmalarının programı şu şekilde: 24 EKİM SALI 13.00 Sarıyer - Adana Demirspor (Yusuf Ziya Öniş) 14.30 Etimesgut Belediyespor - Antalyaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 16.00 Altınordu - Kars 36 Spor (Bornova) 17.00 Kasımpaşa - Niğde Belediyespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 18.
Niğde Belediyespor - 12.10.2017
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Kupası'nda 24, 25 ve 26 Ekim tarihlerinde oynanacak 4. tur karşılaşmalarının programı şöyle: 24 Ekim Salı: 13.00 Sarıyer-Adana Demirspor (Yusuf Ziya Öniş) 14.30 Etimesgut Belediyespor-Antalyaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 16.00 Altınordu-Kars 36 Spor (Bornova) 17.00 Kasımpaşa-Niğde Belediyespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 18.
Niğde Belediyespor - 08.10.2017
Toplu Sonuçlar
2.LİG KIRMIZI GRUP 14.30 Sivas Belediyespor - Tokatspor: 6-014.30 Eyüpspor - Amed Sportif: 1-215.00 Etimesgut Belediyespor - Afjet Afyonspor: 0-015.30 Tuzlaspor - Hatayspor: 0-115.30 Menemen Belediyespor - Kastamonuspor 1966: 2-1 15.30 Bodrumspor - Keçiörengücü: 0-315.30 Kocaeli Birlikspor.
Niğde Belediyespor - 08.10.2017
Futbol: Tff 2. Lig'de Görünüm
TFF 2. Lig'de 7. hafta mücadelesi 3 maçla tamamlandı.
Niğde Belediyespor - 08.10.2017
Futbol: Toplu Sonuç
Futbolda TFF 2. ve TFF 3. Lig'e 7. hafta maçlarıyla devam edildi.
Niğde Belediyespor - 06.10.2017
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. ve TFF 3. Lig'de 7. haftanın maç programı şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup: Yarın: 15.30 Sarıyer-İnegölspor (Yusuf Ziya Öniş) 8 Ekim Pazar: 14.30 Sivas Belediyespor-Tokatspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 14.30 Eyüpspor-Amed Sportif Faaliyetler (Atatürk Olimpiyat) 15.00 Etimesgut Belediyespor-Afjet Afyonspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.30 Tuzlaspor-Hatayspor (Tuzla Belediye Sahası) 15.30 Menemen Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Bergama 14 Eylül) 15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Keçiörengücü (Bodrum İlçe) 15.30 Kocaeli Birlikspor-Sancaktepe Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş) 19.00 Bucaspor-Mersin İdmanyurdu (Yeni Buca) Beyaz Grup: Yarın: 15.00 BUGSAŞ Spor-Hacettepe (Ankara Ostim) 19.00 Karşıyaka-Pendikspor (İzmir Atatürk) 8 Ekim Pazar: 14.00 Niğde Belediyespor-Ottocool Karagümrük (Niğde 5 Şubat) 15.
Niğde Belediyespor - 02.10.2017
Altay'ın Kozu Geniş Kadrosu
Deplasmandaki 3-0'lık Niğde Belediyespor mağlubiyeti sonrası Karagümrük karşısında ilk 11'de 6 değişiklik yapan teknik direktör Cüneyt Biçer, "Bu değişikliğin Niğde'de aldığımız skorla alakası yok.
Niğde Belediyespor - 01.10.2017
Futbol: Tff 2. Lig'de Görünüm
TFF 2. Lig'de 6. hafta karşılaşmaları tamamlandı.
Niğde Belediyespor - 01.10.2017
Toplu Sonuçlar
SÜPER LİG14.00 EVKUR YENİ MALATYASPOR-ATİKER KONYASPOR: 1-116.30 AYTEMİZ ALANYASPOR-GENÇLERBİRLİĞİ: 4-119.30 BEŞİKTAŞ-TRABZONSPOR: 2-219.30 GÖZTEPE-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR: 1-2-----------------------------------------------------------------------TFF 1'İNCİ LİG13.00 GİRESUNSPOR-ÜMRANİYESPOR: 1-113.
Niğde Belediyespor - 01.10.2017
Altay - Ottocool Karagümrük Maçından Notlar
TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta evinde Ottocool Karagümrük'le karşılaşan Altay'da teknik direktör Cüneyt Biçer, ilk 11'de 6 değişiklik yaptı. Siyah-beyazlı takımın deplasmanda Niğde Belediyespor'a 3-0 yenilmesinin ardından kadroda revizyona giden Cüneyt Biçer, forvet Murat Uluç, sağ bek Necdet, stoper Murat Türkkan, orta saha oyuncusu Doğan, sağ kanat Furkan'ı yedek soyundururken, ön libero Atakan'ı kadroya almadı.
Niğde Belediyespor - 01.10.2017
Futbol: Toplu Sonuç
Futbolda TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 6. hafta maçlarına devam edildi.
Niğde Belediyespor - 30.09.2017
Altay Telafi Peşinde
TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta hafta içinde deplasmanda Niğde Belediyespor'a yenilerek ilk mağlubiyetini alan Altay, yarın evinde Ottocool Karagümrük'le kozlarını paylaşacak.
Niğde Belediyespor - 29.09.2017
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs) Yarın:  14.00 Osmanlıspor-Kasımpaşa (Osmanlı) 14.00 Demir Grup Sivasspor-Antalyaspor (Yeni 4 Eylül) 16.30 Kayserispor-Bursaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 19.30 Galatasaray-Kardemir Karabükspor (Türk Telekom) 1 Ekim Pazar: 14.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Atiker Konyaspor (Yeni Malatya) 16.30 Aytemiz Alanyaspor-Gençlerbirliği (Bahçeşehir Okulları) 19.30 Göztepe-Medipol Başakşehir (Bornova) 19.30 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park) TFF 1. Lig Bugün: 18.00 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk) Yarın: 13.00 Denizlispor-Gazişehir Gaziantep (Denizli Atatürk) 13.00 İstanbulspor-Adana Demirspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 15.30 Gaziantepspor-MKE Ankaragücü (Gaziantep) 18.00 Eskişehirspor-Grandmedical Manisaspor (Yeni Eskişehir) 1 Ekim Pazar: 13.00 Samsunspor-Balıkesirspor Baltok (Ankara 19 Mayıs) 13.00 Akın Çorap Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk) 15.30 Elazığspor-Çaykur Rizespor (Elazığ Atatürk) 18.00 Adanaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (5 Ocak Fatih Terim) TFF 2. Lig Kırmızı Grup 1 Ekim Pazar: 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Etimesgut Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 15.00 Tokatspor-Mersin İdmanyurdu (Gaziosmanpaşa) 15.00 Hatayspor-Sivas Belediyespor (Antakya Atatürk) 15.00 Kastamonuspor 1966-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Gazi) 15.00 Keçiörengücü-Tuzlaspor (Ankara Aktepe) 15.30 İnegölspor-Kocaeli Birlikspor (İnegöl İlçe) 15.30 Sarıyer-Bucaspor (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 Sancaktepe Belediyespor-Eyüpspor (Maltepe Hasan Polat) 19.00 Afjet Afyonspor-Menemen Belediyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir) Beyaz Grup 1 Ekim Pazar: 14.30 Gümüşhanespor-Silivrispor (Gümüşhane Yenişehir) 15.00 Hacettepe-Karşıyaka (Cebeci İnönü) 15.00 BUGSAŞ Spor-Niğde Belediyespor (Ankara OSTİM) 15.
Niğde Belediyespor - 28.09.2017
Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. Tur Eşleşmeleri Belli Oldu
İSTANBUL / DHA Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu Kura çekimi bugün TFF Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda yapıldı.
Niğde Belediyespor - 28.09.2017
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası dördüncü tur maçlarının kura çekimi İstanbul'da yapıldı.
Niğde Belediyespor - 28.09.2017
Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. Tur Eşleşmeleri Belli Oldu
Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu Kura çekimi bugün TFF Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda yapıldı.
Niğde Belediyespor - 28.09.2017
Altay'da Moraller Bozuk
TFF 2. Lig Beyaz Grup'taki ilk yenilgisini Niğde Belediyespor deplasmanında 3-0'lık sonuçla alarak zirvenin 3 puan gerisine düşen Altay'da moraller bozuk.
Niğde Belediyespor - 27.09.2017
Futbol: Tff 2. Lig Beyaz Grup'ta Görünüm
TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta 5. hafta maçları tamamlandı.
Niğde Belediyespor - 27.09.2017
Futbol: Toplu Sonuç
TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 5. hafta mücadelesi başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Niğde Belediyespor Haberleri | Niğde Belediyespor Haber - Haberler - Sayfa 6 - Niğde Belediyespor haberleri, son dakika niğde belediyespor haber ve gelişmeleri burada. Futbol: Toplu Sonuç.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 10:17:45. #1.14#
title