NİĞDE BELEDİYESPOR HABERLERİ

Niğde Belediyespor Haberleri

Niğde Belediyespor haber, Niğde Belediyespor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Niğde Belediyespor - 21.1.2018
Futbol: Tff 2. Lig'de Görünüm
TFF 2. Lig'de ikinci devrenin ilk haftası tamamlandı.
Niğde Belediyespor - 21.1.2018
Futbol: Toplu Sonuç
Futbolda TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ikinci yarının ilk haftası tamamlandı.
Niğde Belediyespor - 21.1.2018
Şanlıurfaspor- Niğde Belediyespor: 4-1
STAT: GAP StadyumuHAKEMLER: Çağdaş Altay (xxx), Salim Şanlıer (xxx), Hasan Hüseyin Tetik (xxx)ŞANLIURFASPOR: İbrahim (xxx)- Fahri (xx), (Dk. 59 Şaban xx), Oğuzhan (xxx), Artun (xxx), Hüseyin (xxx), Mehmet Taşcı (xxx), Nuri (xx), Feridun (x), (Dk. 71 Fevzi x), Halil (xxx), Muhammed (x), Dk.
Niğde Belediyespor - 21.1.2018
21 Ocak Pazar Spor Gündemi
TFF 1. LİG 13: 00 Ümraniyespor-Gaziantepspor (Ümraniye Belediyesi) 13: 00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-MKE Ankaragücü (Erzurum Kazım Karabekir) 15: 30 Grandmedical Manisaspor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs) 15: 30 Akın Çorap Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk) 18: 00 Altınordu-Elazığspor (Bornova) AVRUPA'DAN FUTBOL 17: 30 Bayern Münih - Werder Bremen (Beşiktaş'ın rakibi) 18: 15 Real Madrid - Deportivo La Coruna (Emre Çolak) 20: 00 Cagliari - Milan (Hakan Çalhanoğlu) 20: 30 Real Sociedad - Celta Vigo (Emre Mor) 22: 45 Inter - Roma (Cengiz Ünder) BİLYONER.COM KADINLAR BASKETBOL SÜPER LİGİ 14: 00 Canik Belediyespor-Beşiktaş (Canik Belediye Mehmet Can Öztürk) 14: 00 Fenerbahçe-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Metro Enerji) VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ 16: 00 Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas-Seramiksan (Beylikdüzü Spor Kompleksi) 17: 00 Halkbank-Bursa Büyükşehir Belediyespor (TVF Başkent) 17: 00 Beşiktaş-Fenerbahçe (BJK Akatlar) 17: 30 Nilüfer Belediyespor-Eczacıbaşı VitrA (Cengiz Göllü) EFELER LİGİ 14: 00 Ziraat Bankası-Arkas Spor (TVF Başkent) TFF 2. LİG -Kırmızı Grup- 13: 00 Amed Sportif Faaliyetler-Mersin İdmanyurdu (Seyrantepe Spor Kompleksi) 13: 00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş) 13: 30 İnegölspor-Tuzlaspor (İnegöl İlçe) 13: 30 Afjet Afyonspor-Tokatspor (Zafer) 13: 30 Kastamonuspor 1966-Hatayspor (Gazi) 13: 30 Keçiörengücü-Bucaspor (Ankara Aktepe) -Beyaz Grup- 13: 00 Gümüşhanespor-Ottocool Karagümrük (Gümüşhane Yenişehir) 13: 00 Kipaş Kahramanmaraşspor-Nazilli Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 13: 00 Şanlıurfaspor-Niğde Belediyespor (Şanlıurfa GAP) 13: 30 Bandırmaspor-Silivrispor (Bandırma 17 Eylül) 13: 30 Zonguldak Kömürspor-Altay (Karaelmas Kemal Köksal) 13: 30 Hacettepe-Fethiyespor (Ankara 19 Mayıs) 13: 30 Karşıyaka-Sakaryaspor (İzmir Atatürk) TFF 3.
Niğde Belediyespor - 19.1.2018
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Kasımpaşa-Aytemiz Alanyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) Yarın: 13.30 Kardemir Karabükspor-Gençlerbirliği (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 16.00 Osmanlıspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Osmanlı) 19.00 Fenerbahçe-Göztepe (Ülker) 21 Ocak Pazar: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Teleset Mobilya Akhisarspor (Sivas Yeni 4 Eylül) 13.30 Atiker Konyaspor-Trabzonspor (Konya Büyükşehir Belediye) 16.00 Bursaspor-Medipol Başakşehir (Bursa Büyükşehir Belediye) 19.00 Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya) 22 Ocak Pazartesi: 20.00 Kayserispor-Galatasaray (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) TFF 1. Lig Yarın: 13.00 Adana Demirspor-Balıkesirspor Baltok (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Eskişehirspor-İstanbulspor (Yeni Eskişehir) 21 Ocak Pazar: 13.00 Ümraniyespor-Gaziantepspor (Ümraniye Belediyesi) 13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-MKE Ankaragücü (Erzurum Kazım Karabekir) 15.30 Grandmedical Manisaspor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs) 15.30 Akın Çorap Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk) 18.00 Altınordu-Elazığspor (Bornova) 22 Ocak Pazartesi: 18.00 Denizlispor-Adanaspor (Denizli Atatürk) 18.00 Gazişehir Gaziantep-Samsunspor (Gaziantep) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 12.00 Eyüpspor-Etimesgut Belediyespor (Esenler) 13.30 Kocaeli Birlikspor-Menemen Belediyespor (Alparslan Türkeş) 13.30 Sancaktepe Belediyespor-Sivas Belediyespor (15 Temmuz) 21 Ocak Pazar: 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Mersin İdmanyurdu (Seyrantepe Spor Kompleksi) 13.00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş) 13.30 İnegölspor-Tuzlaspor (İnegöl İlçe) 13.30 Afjet Afyonspor-Tokatspor (Zafer) 13.30 Kastamonuspor 1966-Hatayspor (Gazi) 13.30 Keçiörengücü-Bucaspor (Ankara Aktepe) Beyaz Grup Yarın: 13.30 BUGSAŞ Spor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Ankara OSTİM) 13.30 Pendikspor-Konya Anadolu Selçukspor (Pendik) 21 Ocak Pazar: 13.00 Gümüşhanespor-Ottocool Karagümrük (Gümüşhane Yenişehir) 13.00 Kipaş Kahramanmaraşspor-Nazilli Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 13.00 Şanlıurfaspor-Niğde Belediyespor (Şanlıurfa GAP) 13.
Niğde Belediyespor - 16.1.2018
Şanlıurfaspor'da Niğde Belediyespor Maçı Hazılıkları
TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Şanlıurfaspor, pazar günü sahasında karşılaşacağı Niğde Belediyespor maçı hazırlıklarına kendi tesislerinde başladı.
Niğde Belediyespor - 14.1.2018
Bergama Sercan Karagöz ile Anlaştı
TFF 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Bergama Belediyespor, Ergene Velimeşespor'dan orta saha oyuncusu Sercan Karagöz ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Futbola başladığı Altay'da profesyonel olan 24 yaşındaki oyuncu Niğde Belediyespor, İstanbul Güngörenspor ve Silivrispor'da da top koşturdu.
Niğde Belediyespor - 13.1.2018
Başbakan Yıldırım, Niğde Valiliğini Ziyaret Etti (2)
Başbakan Yıldırım'a Valilik çıkışında Niğde Belediyespor Kulübü Başkanı Recep Canıtez tarafından 51 numaralı Niğde Belediyespor forması ve atkısı hediye edildi.
Niğde Belediyespor - 13.1.2018
Başbakan Yıldırım Niğde'de
Başbakan Yıldırım'a Valilik çıkışında Niğde Belediyespor Kulübü Başkanı Recep Canıtez tarafından 51 numaralı Niğde Belediyespor forması ve atkısı hediye edildi.
Niğde Belediyespor - 8.1.2018
Menemen Belediyespor'da Yeniler Coştu
Niğde Belediyespor'dan gelen Ömer Yıldız, Fethiyespor ve Denizlispor maçlarını boş geçmezken, Murat Fethiyespor'a, Yıldıray da Denizlispor'a gol attı.
Niğde Belediyespor - 2.1.2018
Menemen Belediyespor, Hakkı'yı Darıca Gençlerbirliği'ne Kiraladı
Devre arası hazırlıklarını Antalya'da sürdüren sarı-lacivertlilerde ilk yarıda fazla forma şansı bulamayan gurbetçi oyuncunun sezon sonuna kadar Darıca Gençlerbirliği forması giyeceği öğrenildi. Gençlerbirliği'nden sağ bek Utku, Bugsaşspor'dan golcü Yıldıray, Amed Sportif'ten forvet Murat ve Niğde Belediyespor'dan kanat oyuncusu Ömer'i kadrosuna katan sarı-lacivertlilerin, birer stoper ve orta saha oyuncusu alıp takviye çalışmalarını noktalayacağı belirtildi.
Niğde Belediyespor - 31.12.2017
Menemen Belediyespor, Ömer Yıldız'ı Kadrosuna Kattı
Daha önce Gençlerbirliği'nden sağ bek Utku, Bugsaşspor'dan golcü Yıldıray ile Amed Sportif'ten forvet Murat'ı renklerine bağlayan sarı-lacivertliler, Ömer'le sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı. Sezonun ilk yarısında Niğde Belediyespor'da kiralık olarak forma giyen 22 yaşındaki oyuncu, 11 lig maçında 5 gol attı.
Niğde Belediyespor - 27.12.2017
Kızılcabölükspor'dan Kaleye Takviye
TFF 3. Lig 3. Grup'ta zirve yarışı veren Kızılcabölükspor, ara transfer döneminde 2. Lig ekibi Fethiyespor'dan kaleci Cihan Şentürk'le 2.5 yıllık sözleşme imzaladı. 29 yaşındaki file bekçisi sezonun ilk yarısında 6 maçta görev aldı. Çaykur Rizespor'da profesyonel olan Cihan, Akhisarspor, Karagümrük, Ümraniyespor, Maltepespor ve Niğde Belediyespor'da da oynadı.
Niğde Belediyespor - 26.12.2017
Nazilli Belediyespor'da Transfer Harekatı Başladı
Siyah-beyazlıların Amed Sportif'ten sağ bek Mazlum Demir, Niğde Belediyespor'dan sağ kanat Hasan Üstübücü, Bugsaşspor'dan santrfor Emre Torun ve Arsinspor'dan orta saha oyuncusu Serkan Demirezen ile görüşmelere başladığı öğrenildi.
Niğde Belediyespor - 24.12.2017
Menemen'de İmzalar Sürecek
İlk olarak Gençlerbirliği'nden sağ bek Utku Işık'la sözleşme imzalayan ardından Buugsaşsporlu golcü Yıldıray Koçal'ı resmen kadrosuna katan sarı-lacivertlilerin Niğde Belediyespor'dan forvet Ömer Yıldız ve Bugsaşspor'dan orta saha Ömer Bozan'la da anlaşma aşamasına geldiği bildirildi.
Niğde Belediyespor - 20.12.2017
Nazilli Belediyespor'da Transfer Harekatı Başladı
TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta ilk yarıyı düşme potasında tamamlayan Nazilli Belediyespor, ara transfer harekatına başladı. İkinci devreye güçlü bir kadroyla girmek isteyen Nazilli Belediyespor, Niğde Belediyespor'dan kaleci Metin Uçar, Seçkin Getbay ve Mehmet Gürkan Öztürk'ün yanı sıra, Karşıyaka'dan Can Erdem'i transfer etmek için düğmeye bastı.
Niğde Belediyespor - 20.12.2017
Menemen Belediyespor'da Eren de Yolcu
Sezon başında Konya Anadolu Selçukspor'dan transfer edilen 27 yaşındaki orta saha oyuncusunun oynayabileceği bir kulübe gitmek istediği bildirildi. Menemen'de sadece 7 maça çıkan Eren, 90 dakika sahada kalamadı. İzmir ekibi, dış transferde Niğde Belediyespor'dan golcü Ömer Yıldız ve Bugsaşspor'dan orta saha Ömer Bozan'la da ilgileniyor.
Niğde Belediyespor - 17.12.2017
Toplu Sonuçlar
Türkiye futbol liglerinde bugün oynanan maçlar tamamlandı.
Niğde Belediyespor - 17.12.2017
Futbol: Tff 2. Lig'de Görünüm
TFF 2. Lig'de 17 maçtan oluşan ilk yarı karşılaşmaları sona erdi.
Niğde Belediyespor - 17.12.2017
Futbol: Toplu Sonuç
Alınan sonuçlar şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup: Eyüpspor-Menemen Belediyespor: 1-0 Amed Sportif Faaliyetler-Tokatspor: 1-1 Etimesgut Belediyespor-Bucaspor: 3-0 Afjet Afyonspor-Hatayspor: 0-0 Kocaeli Birlikspor-Bodrum Belediye Bodrumspor: 0-1 Kastamonuspor 1966-Keçiörengücü: 1-2 Beyaz Grup: Kipaş Kahramanmaraşspor-Şanlıurfaspor: 2-1 Gümüşhanespor-Altay: 0-2 Silivrispor-Niğde Belediyespor: 0-1 Bandırmaspor-Sakaryaspor: 4-1 Zonguldak Kömürspor-Nazilli Belediyespor: 1-1 BUGSAŞ Spor-Fethiyespor: 3-0 Karşıyaka-SBS İnşaat Kırklarelispor: 1-1 TFF 3.
Niğde Belediyespor - 15.12.2017
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Yarın: 14.00 Gençlerbirliği-Kasımpaşa (Ankara 19 Mayıs) 16.30 Aytemiz Alanyaspor-Demir Grup Sivasspor (Bahçeşehir Okulları) 19.30 Trabzonspor-Bursaspor (Medical Park) 17 Aralık Pazar: 14.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Kayserispor (Manisa 19 Mayıs) 14.00 Medipol Başakşehir-Antalyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 16.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya) 19.30 Beşiktaş-Osmanlıspor (Vodafone Park) 18 Aralık Pazartesi: 20.00 Göztepe-Atiker Konyaspor (Bornova) 20.00 Fenerbahçe-Kardemir Karabükspor (Ülker) TFF 1. Lig Bugün: 18.00 Balıkesirspor Baltok-Gazişehir Gaziantep (Balıkesir Atatürk) Yarın: 13.00 Boluspor-Eskişehirspor (Bolu Atatürk) 13.00 Gaziantepspor-Denizlispor (Gaziantep) 15.30 Çaykur Rizespor-Ümraniyespor (Çaykur Didi) 17 Aralık Pazar: 13.00 Elazığspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Elazığ Atatürk) 13.00 Altınordu-Adana Demirspor (Bornova) 15.30 MKE Ankaragücü-Grandmedical Manisaspor (Ankara 19 Mayıs) 18.00 Samsunspor-Akın Çorap Giresunspor (Samsun 19 Mayıs) 18 Aralık Pazartesi: 18.00 Adanaspor-İstanbulspor (5 Ocak Fatih Terim) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 13.30 İnegölspor-Sivas Belediyespor (İnegöl İlçe) 13.30 Sancaktepe Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Maltepe Hasan Polat) 13.30 Sarıyer-Tuzlaspor (Yusuf Ziya Öniş) 17 Aralık Pazar: 12.00 Eyüpspor-Menemen Belediyespor (Esenler) 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Tokatspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 13.30 Etimesgut Belediyespor-Bucaspor (Etimesgut Belediye Atatürk) 13.30 Afjet Afyonspor-Hatayspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir) 13.30 Kocaeli Birlikspor-Bodrum Belediye Bodrumspor (Kocaeli Alparslan Türkeş) 13.30 Kastamonuspor 1966-Keçiörengücü (Gazi) Beyaz Grup Yarın: 13.30 Hacettepe-Konya Anadolu Selçukspor (TCDD Ankara Demirspor) 13.30 Pendikspor-Ottocool Karagümrük (Pendik) 17 Aralık Pazar: 13.00 Kipaş Kahramanmaraşspor-Şanlıurfaspor (12 Şubat) 13.00 Gümüşhanespor-Altay (Gümüşhane Yenişehir) 13.30 Silivrispor-Niğde Belediyespor (Silivri) 13.
Niğde Belediyespor - 12.12.2017
Nazilli Belediyespor'da Ahmet Yavuz Devri
TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta altığı kötü sonuçların ardından düşme potasından bir türlü kurtulamayan Nazilli Belediyespor, teknik direktör Ahmet Yavuz ile resmen anlaştı. Başkan Erdoğan Eker, son olarak Niğde Belediyespor'da görev yapan deneyimli çalıştırıcı ile 2 yılı opsiyonlu 3.
Niğde Belediyespor - 10.12.2017
Futbol: Tff 2. Lig'de Görünüm
TFF 2. Lig'de 16. hafta maçlarının ardından Beyaz Grup'ta Gümüşhanespor, Kırmızı Grup'ta ise Menemen Belediyespor lider durumda bulunuyor.
Niğde Belediyespor - 10.12.2017
Futbol: Toplu Sonuç
Maçlarda alınan sonuçlar şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup Menemen Belediyespor-Etimesgut Belediyespor: 3-0 Bodrum Belediyespor-Eyüpspor: 1-2 Tuzlaspor-Kocaeli Birlikspor: 2-0 Tokatspor-Sancaktepe Belediyespor: 0-1 Bucaspor-Kastamonuspor 1966: 3-1 Mersin İdmanyurdu-İnegölspor: 1-3 Hatayspor-Amed Sportif Faaliyetler: 1-0 Beyaz Grup Şanlıurfaspor-Zonguldak Kömürspor: 2-1 Sakaryaspor-Silivrispor: 2-2 SBS İnşaat Kırklarelispor-Bandırmaspor: 1-2 Konya Anadolu Selçukspor-BUGSAŞ Spor: 0-5 Nazilli Belediyespor-Gümüşhanespor: 1-2 Niğde Belediyespor-Kipaş Kahramanmaraşspor: 1-1 Fethiyespor-Karşıyaka: 0-0 TFF 3.
Niğde Belediyespor - 8.12.2017
Niğde Belediyespor Başkanı Özmen İstifa Etti
NİĞDE Belediyespor Başkanı Bayram Özmen, kulüp başkanlığından istifa ettiğini açıkladı.
Niğde Belediyespor - 8.12.2017
Niğde Belediyespor Yönetimi İstifa Etti
Niğde Belediyespor Kulübü Başkanı Bayram Özmen ve yönetim kurulu üyeleri istifa etti.
Niğde Belediyespor - 8.12.2017
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: - Süper Lig Bugün: 20.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Büyükşehir Belediye) Yarın: 14.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 14.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Göztepe (Yeni Malatya) 16.30 Antalyaspor-Gençlerbirliği (Antalya) 19.30 Galatasaray-Teleset Mobilya Akhisarspor (Türk Telekom) 10 Aralık Pazar: 14.00 Osmanlıspor-Aytemiz Alanyaspor (Osmanlı) 16.30 Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül) 19.30 Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 11 Aralık Pazartesi: 20.00 Atiker Konyaspor-Kardemir Karabükspor (Konya Büyükşehir Belediye) - TFF 1. Lig Bugün: 18.00 İstanbulspor-Boluspor (Atatürk Olimpiyat) Yarın: 13.00 Ümraniyespor-Balıkesirspor Baltok (Ümraniye Belediye) 13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adana Demirspor (Kazım Karabekir) 15.30 Gazişehir Gaziantep-MKE Ankaragücü (Gaziantep) 15.30 Adanaspor-Elazığspor (5 Ocak Fatih Terim) 10 Aralık Pazar: 13.00 Denizlispor-Samsunspor (Denizli Atatürk) 15.30 Grandmedical Manisaspor-Altınordu (Manisa 19 Mayıs) 18.00 Akın Çorap Giresunspor-Çaykur Rizespor (Giresun Atatürk) 11 Aralık Pazartesi: 18.00 Eskişehirspor-Gaziantepspor (Yeni Eskişehir) - TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 13.00 Sivas Belediyespor-Sarıyer (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 13.30 Keçiörengücü-Afjet Afyonspor (Ankara Aktepe) 10 Aralık Pazar: 13.30 Menemen Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Menemen Tahir Şahin) 13.30 Bodrum Belediyespor-Eyüpspor (Bodrum İlçe) 13.30 Tuzlaspor-Kocaeli Birlikspor (Tuzla Belediye) 13.30 Tokatspor-Sancaktepe Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.30 Bucaspor-Kastamonuspor 1966 (Yeni Buca) 13.30 Mersin İdmanyurdu-İnegölspor (Mersin) 13.30 Hatayspor-Amed Sportif Faaliyetler (Antakya Atatürk) Beyaz Grup Yarın: 13.30 Altay-Pendikspor (İzmir Atatürk) 13.30 Ottocool Karagümrük-Hacettepe (Vefa) 10 Aralık Pazar: 13.00 Şanlıurfaspor-Zonguldak Kömürspor (Şanlıurfa GAP) 13.30 Sakaryaspor-Silivrispor (Yeni Sakarya Atatürk) 13.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Bandırmaspor (Kırklareli Atatürk) 13.30 Konya Anadolu Selçukspor-BUGSAŞ Spor (Büyükşehir Belediye Atatürk) 13.30 Nazilli Belediyespor-Gümüşhanespor (Nazilli İlçe) 13.30 Niğde Belediyespor-Kipaş Kahramanmaraşspor (Niğde 5 Şubat) 13.
Niğde Belediyespor - 5.12.2017
Nazilli Belediyespor Yeni Çalıştırıcısını Arıyor
Siyah-beyazlı yönetimin ilk olarak en son Niğde Belediyespor'da görev yapan Ahmet Yavuz'la görüştüğü öğrenildi.
Niğde Belediyespor - 3.12.2017
Toplu Sonuçlar
Toplu sonuçlarİSTANBUL / DHASÜPER LİGGençlerbirliği-Demir Grup Sivasspor: 4-0Atiker Konyaspor-Bursaspor: 0-3Medipol Başakşehir-Osmanlıspor: 1-0Fenerbahçe-Kasımpaşa: 4-2TFF 1.
Niğde Belediyespor - 3.12.2017
Futbol: Tff 2. Lig'de Görünüm
TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta 15. hafta maçları tamamlandı.
Niğde Belediyespor - 3.12.2017
Futbol: Toplu Sonuç
Liglerde alınan sonuçlar şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup: Eyüpspor-Tuzlaspor: 2-0 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü: 2-1 İnegölspor-Tokatspor: 1-0 Sarıyer-Mersin İdmanyurdu: 6-1 Kocaeli Birlikspor-Sivas Belediyespor: 1-4 Kastamonuspor 1966-Afjet Afyonspor: 0-0 Etimesgut Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 3-1 Beyaz Grup: Kipaş Kahramanmaraşspor-Zonguldak Kömürspor: 2-0 Gümüşhanespor-Şanlıurfaspor: 1-0 Hacettepe-Altay: 0-0 Karşıyaka-Konya Anadolu Selçukspor: 0-0 Sakaryaspor-Niğde Belediyespor: 5-1 Silivrispor-SBS İnşaat Kırklarelispor: 2-2 Bandırmaspor-Fethiyespor: 0-0 TFF 3.
Niğde Belediyespor - 1.12.2017
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Yarın: 14.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Manisa 19 Mayıs) 16.30 Kardemir Karabükspor-Göztepe (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 19.30 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park) 3 Aralık Pazar: 14.00 Atiker Konyaspor-Bursaspor (Konya Büyükşehir Belediye) 14.00 Gençlerbirliği-Demir Grup Sivasspor (Ankara 19 Mayıs) 16.30 Medipol Başakşehir-Osmanlıspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 19.30 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker) 4 Aralık Pazartesi: 20.00 Trabzonspor-Antalyaspor (Medical Park) 20.00 Aytemiz Alanyaspor-Kayserispor (Bahçeşehir Okulları) TFF 1. Lig Bugün: 18.00 Altınordu-Gazişehir Gaziantep (Bornova) Yarın: 13.00 Çaykur Rizespor-Denizlispor (Çaykur Didi) 13.00 MKE Ankaragücü-Ümraniyespor (Ankara 19 Mayıs) 15.30 Samsunspor-Eskişehirspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 3 Aralık Pazar: 13.00 Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk) 13.00 Gaziantepspor-İstanbulspor (Gaziantep) 15.30 Adana Demirspor-Elazığspor (5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Balıkesirspor Baltok-Akın Çorap Giresunspor (Balıkesir Atatürk) 4 Aralık Pazartesi: 18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Grandmedical Manisaspor (Erzurum Kazım Karabekir) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 13.30 Sancaktepe Belediyespor-Hatayspor (Maltepe Hasan Polat) 3 Aralık Pazar: 12.00 Eyüpspor-Tuzlaspor (Esenler) 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü (Seyrantepe Spor Kompleksi) 13.30 İnegölspor-Tokatspor (İnegöl İlçe) 13.30 Sarıyer-Mersin İdmanyurdu (Yusuf Ziya Öniş) 13.30 Kocaeli Birlikspor-Sivas Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş) 13.30 Kastamonuspor 1966-Afjet Afyonspor (Gazi) 13.30 Etimesgut Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 18.00 Menemen Belediyespor-Bucaspor (Menemen Tahir Şahin) Beyaz Grup Yarın: 13.30 Pendikspor-Nazilli Belediyespor (Pendik) 13.30 BUGSAŞ Spor-Ottocool Karagümrük (Ankara OSTİM) 3 Aralık Pazar: 13.00 Kipaş Kahramanmaraşspor-Zonguldak Kömürspor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 13.00 Gümüşhanespor-Şanlıurfaspor (Gümüşhane Yenişehir) 13.30 Hacettepe-Altay (Cebeci) 13.30 Karşıyaka-Konya Anadolu Selçukspor (İzmir Atatürk) 13.30 Sakaryaspor-Niğde Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk) 13.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Niğde Belediyespor Haberleri | Niğde Belediyespor Haber - Haberler - Sayfa 4 - Niğde Belediyespor haberleri, son dakika niğde belediyespor haber ve gelişmeleri burada. Toplu Sonuçlar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 09:00:08. #1.15#
title