Nezarethanede Kendini Astı (2)

Nezarethanede Kendini Astı (2)

AİLE ŞİKAYETÇİ OLACAKİzmir'in Kemalpaşa İlçesi'nde, bir markette alışveriş yapan kadına bıçak çektiği iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra nezarethanede gömleğiyle kendini asarak intihar eden 22 yaşındaki Eren Uzun'un ailesi oğullarının ölümünde ihmal olduğunu öne sürerek şikayetçi...

Nezarethanede Kendini Astı (2)

AİLE ŞİKAYETÇİ OLACAK

İzmir'in Kemalpaşa İlçesi'nde, bir markette alışveriş yapan kadına bıçak çektiği iddiasıyla  gözaltına alındıktan sonra nezarethanede gömleğiyle kendini asarak intihar eden 22 yaşındaki Eren Uzun'un ailesi oğullarının ölümünde ihmal olduğunu öne sürerek şikayetçi olacaklarını belirtti. Eren Uzun'un dayısı 35 yaşındaki Erkan Gürleç, şöyle dedi:

"Eren madde bağımlısı bir çocuktu. Tedavi olmasını istiyorduk. Kimse yardım etmedi. Dün saat 16.00 gibi yine madde alıp evden sokağa çıkmış. Kendisinde de değilmiş zaten. Bir markete girip elindeki bıçakla para istemiş. Bu sırada gözaltına alınmış. Bizi aradılar; 'Eren gözaltında' diye. Almaya gittik. Nezarethanede kendisini astığını söylediler. Zaten problemli çocuk. Nezaretteki kameraların başında hiç kimse yokmuş. Olsa belki görüp intihar etmesine engel olabilirdi. İhmal olduğunu düşünüyoruz. Pazartesi günü şikayetçi olacağız."