New York'ta Yeni Filmini Çekiyor

New York'ta Yeni Filmini Çekiyor

Ünlü Aktris Catherıne Zeta -Jones, 'The Rebound' İsimli Yeni Filminin Setinde Görüntülendi. New York'ta Çekilen Filmde Jones, Yalnız Bir Anneyi Oynuyor..

New York'ta Yeni Filmini Çekiyor

ÜNLÜ AKTRİS CATHERINE ZETA-JONES, 'THE REBOUND' İSİMLİ YENİ FİLMİNİN SETİNDE GÖRÜNTÜLENDİ. NEW YORK'TA ÇEKİLEN FİLMDE JONES, YALNIZ BİR ANNEYİ OYNUYOR..

Hollywood'un ünlü oyuncularından Catherine Zeta-Jones, New York'ta yeni filmi 'The Rebound'un setinde görüntülendi. Yönetmenliğini Bart Freundlich'in yaptığı filmin çekimleri bir süredir New York'un gözde semtlerinden Chelsea'de devam ediyor.

Zeta-Jones'un film çektiğini gören New Yorklular da güzel yıldızı görebilmek ve fotoğrafını çekebilmek için sokakta kurulan film setinin etrafını sardı. Michael Douglas'la evli ve iki çocuğu olan Galler asıllı 39 yaşındaki Zeta-Jones, 'romantikkomedi' türünde çekilen filmde, kendisinden genç komşusuyla ilişkiye giren çocuklu ve yalnız bir anneyi canlandırıyor. Genç komşuyu Justin Bartha oynuyor. Ailesiyle birlikte Bermuda'da yaşayan Jones, çekimler için New York'ta kalıyor.