NESRİN ULEMA HABERLERİ

Nesrin Ulema haber, Nesrin Ulema son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nesrin Ulema - 28.09.2012
Bakan Günay: Yamanlar, Ne Zaman Üniversite Olacak?
Günay'ın yanısıra törene, AK Parti İzmir Milletvekilleri Nesrin Ulema, İlknur Denizli, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay, AK Parti İl Başkanı Ömer Cihat Akay, üst düzey bürokratlar ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.
Nesrin Ulema - 28.09.2012
Çeşme'de Tıbbi Cihazcıların Kongresi Başladı
Çeşme Altın Yunus Resort & Thermal Hotel'de başlayan kongrenin açılışına Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, AK Parti İzmir Milletvekilleri Rıfat Sait ve Nesrin Ulema, Çeşme Kaymakamı İnci Sezer Becel, Çeşme Sağlık Grup Başkanı Onur Sabancı olmak üzere SGK yetkilileri ile sektör temsilcileri katıldı.
Nesrin Ulema - 21.09.2012
Şehitlerimizi Uğurluyoruz
Hakkari-Çukurca karayolunda askeri birliğin geçişi sırasında düzenlenen mayınlı saldırıda şehit olan Uzman Çavuş Mehmet Çiftçi ile Bingöl'de askeri konvoya yönelik saldırıda şehit düşen Sıhhiye Er Yusuf Vural ve Jandarma Er Şahin Oğuz Kayabaş, İzmir'de törenle toprağa verildi Gaziemir'deki Gülhane Camisi'nde şehit 3 asker için düzenlenen cenaze törenine Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, İzmir milletvekilleri Nesrin Ulema, Musa Çam, Mustafa Moroğlu, Hülya Güven, Mehmet Ali Susam ve Ahmet Kenan Tanrıkulu, İzmir Valisi Cahit Kıraç, Ege Ordusu ve Garnizon Komutanı Orgeneral Abdullah Atay, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, şehit aileleri ve yakınları ile binlerce vatandaş katıldı.
Nesrin Ulema - 21.09.2012
İzmir Üç Şehidin Acısıyla Yandı
Törene Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Ege Ordu Komutanı Abdullah Atay, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, İzmir Valisi Cahit Kıraç, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm, CHP İzmir Milletvekilleri Musa Çam, Mustafa Moroğlu,Mehmet Ali Susam, MHP İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, oda başkanları ile şehitlerin aileleri, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Nesrin Ulema - 21.09.2012
Şehitlerimizi Uğurluyoruz
Gaziemir'deki Gülhane Camisi'nde şehit 3 asker için düzenlenen cenaze törenine Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, İzmir milletvekilleri Nesrin Ulema, Musa Çam, Mustafa Moroğlu, Hülya...
Nesrin Ulema - 11.09.2012
AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül, İzmir'de Korku Siyaseti Üretilmek İstendiğini Savundu
İzmir'de belli çevrelerin AK Parti'ye yönelik korku politikası üretmeye çalıştığını da savunan Şengül, söylemlerin tamamen asılsız olduğunu söyledi. Artan terör olayları karşısında soğukkanlılığın korunup, tahriklere kapılınmaması gerektiğine de dikkat çeken Şengül, CHP'nin BDP'nin taşeronu olduğunu iddia etti. Şengül, şöyle konuştu: "CHP zihniyeti ve iç dünyası ayrımcılık üzerine kurulu. CHP'nin BDP'den farkı kalmamış durumda. CHP, BDP'nin taşeronu olmuş durumda. Bu durum mecliste de göze çarpıyor. BDP'li vekiller CHP'lileri, CHP'liler BDP'lilere içtenlikle alkış tutuyor. BDP kendi ses getiremediği noktalarda CHP'i olarak çok güzel kullanıyor. Bu açıdan CHP artık BDP'nin taşeronu olmuş durumda. Bu vahim tabloyu hayretler içerisinde izliyoruz." Toplantıya AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül'ün yanısıra AK Parti Bornova İlçe Başkanı Hüseyin Özkan, AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, il ve ilçe yönetim kurulu, kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetimleriyle mahalle temsilcileri de katıldı.
Nesrin Ulema - 10.09.2012
Menderes'te Sünnet Şöleni
AK Parti Menderes İlçe Kadın Kolları ev sahipliğinde Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen organizasyona AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, İlknur Denizli, Rıfat Sait ile AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Özen Kızılırmak, sünnet olacak çocuklar ve aileleri katıldı.
Nesrin Ulema - 09.09.2012
AK Parti İzmir İl Kadın Kolları'ndan Sünnet Şöleni
AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema da en doğusundan en batısına, yurdun dört bir yanından Menderes'e gelen vatandaşlarla bugün el ele gönül gönüle olduklarını söyledi.
Nesrin Ulema - 03.09.2012
Koğuş Sisteminden Çocuk Evi'ne
AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Aliağa ilçesinde düzenlenen sünnet şölenine katıldı.
Nesrin Ulema - 03.09.2012
Koğuş Sisteminden Çocuk Evi Sistemine
AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Aliağa ilçesinde düzenlenen sünnet şölenine katıldı.
Nesrin Ulema - 02.09.2012
Bosna-Hersek Türkleri 9.kuruluş Yıl Dönümünde Buluştu
Halilbeyli köyünde düzenlenen Pita Şenliklerine,CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray,AK Parti İzmir Milletvekilleri Nesrin Ulema,Erdal Kalkan,Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş,Turgutlu Belediye Başkanı Serhat Orhan,Boşnak Derneği Başkanı Hamza Yavuz,Ak Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Yaşar Kırkpınar,CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ayçil,MHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Metin Altuntaş ve çok sayıda davetli katıldı.
Nesrin Ulema - 31.08.2012
81. İzmir Enternasyonal Fuarı Açıldı
Bu yıl 81. kez düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), TBMM Başkanvekili Güldal Mumcu, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, CHP Genel Başkan Yardımcıları Perihan Sarı ve Adnan Keskin, İzmir milletvekilleri İlknur Denizli, Ali Aşlık, Erdal Kalkan, Rifat Sait, Aydın Şengül, Nesrin Ulema, Hamza Dağ, Hülya Güven, Alaattin Yüksel, Rahmi Aşkın Türeli, Aytun Çıray, Mustafa Moroğlu, İzmir Valisi Cahit Kıraç, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk, Ekvador'un Ankara Büyükelçisi Agusto Alevandro Saa Corriere, üst düzey bürokratlar ve iş dünyasının temsilcilerinin katılımıyla açıldı.
Nesrin Ulema - 31.08.2012
Bakan Yıldırım: Foça Saldırısıyla İlgili Somut Bilgiye Ulaşılamadı
İzmir'in Foça ilçesine 2012- 2013 su ürünleri avcılık sezonu açılışına katılmak için gelen Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Foça'da Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı Amfibi Deniz Üssü'nü ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde yaşanan bombalı saldırıda 2 şehit veren birliğe taziye ve geçmiş olsun taziye ve geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Yıldırım ve Eker, daha sonra Foça Belediye Tesisleri'nde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Vali Cahit Kıraç, İzmir Milletvekilleri Aydın Şengül, Hamza Dağ, Nesrin Ulema ve Erdal Kalkan'ın da bulunduğu yemeğe katıldı.
Nesrin Ulema - 18.08.2012
Hekimler Sorunlarına Çözüm Arıyor
İzmir Aile Hekimleri'nin meslek odası niteliğindeki İzmir Aile Hekimleri Derneği (İZAHED) heyeti, aile hekimlerinin sorunlarını bildirmek için AK Parti İzmir milletvekili Nesrin Ulema'yı ziyarette bulundu.
Nesrin Ulema - 16.08.2012
Mavi Tren İzmir'den Konya'ya Yola Çıktı
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın katıldığı, Alsancak Garı'nda Konya İzmir hattında Konya Mavi Tren'in ilk seferine uğurlama töreni İzmir Alsancak Garı'nda yapıldı. Törene Ak Parti İzmir milletvekilleri Ali Aşlık, Nesrin Ulema, Hamza Dağ, İzmir Valisi Cahit Kıraç, CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman ve yaklaşık 500 kişi katıldı.
Nesrin Ulema - 16.08.2012
Mavi Tren İzmir'den Konya'ya Yola Çıktı
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın katıldığı, Alsancak Garı'nda Konya İzmir hattında Konya Mavi Tren'in ilk seferine uğurlama töreni İzmir Alsancak Garı'nda yapıldı. Törene Ak Parti İzmir milletvekilleri Ali Aşlık, Nesrin Ulema, Hamza Dağ, İzmir Valisi Cahit Kıraç, CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman ve yaklaşık 500 kişi katıldı.
Nesrin Ulema - 15.08.2012
AK Parti'nin 11. Kuruluş Yıldönümü İzmir'de Binlerce Kişinin Katıldığı Vefa İftarlarıyla Kutlandı
AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay'ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe, AK Parti İzmir Milletvekili AB Uyum Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tekelioğlu, AK Parti İzmir Milletvekilleri Aydın Şengül, Nesrin Ulema, Hamza Dağ ve İlknur Denizli, AK Parti İzmir Kurucu İl Başkanı İsmail Katmerci, AK Parti İzmir eski İl Başkanı Ömür Kabak ve AK Parti İzmir eski Milletvekili Tuğrul Yemişçi katıldı.
Nesrin Ulema - 14.08.2012
Ak Partili Kadın Vekillerin Batman Çıkarması
Milletvekilleri Fatma Salman Kotan, Ülker Güzel, Tülay Bakır, Fatoş Gürkan, Gökçen Özdoğan Enç, Mine Lök Beyaz, Nurdan Şanlı, Tülay Babuşçu, Sermin Balık, Gülay Samancı, Gülşen Orhan, Gönül Bekin Şahkulubey, Nurcan Dalbudak, Sevim Savaşer, Semiha Öyüş, Nesrin Ulema, Oya Eronat, Safiye Seymenoğlu, Tülay Selamoğlu, Ayşe Türkmenoğlu, Öznur Çalık, Ülker Can ve Türkan Dağoğlu ilk kez tarihi Hasankeyf'e gelmenin keyfini yaşadı.
Nesrin Ulema - 13.08.2012
İzmir Tarım ve Gıdada Nasıl Bir Vizyon Belirlemeli Paneli
Gazeteci-Yazar İsmail Uğural'ın yönettiği panele, AK Parti İzmir Milletvekilleri İlknur Denizli, Nesrin Ulema, Rıfat Sait ve Ali Aşlık katıldı.
Nesrin Ulema - 10.08.2012
AK Parti Heyeti Yaralı Askerleri Ziyaret Etti
AK Parti İzmir milletvekilleri Ali Aşlık, Hamza Dağ, Nesrin Ulema ve Erdal Kalkan, İl Başkanı Ömer Cihat Akay, İl Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Aziz Demir, İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili ve İl Başkan Yardımcısı Nazmi Kalyoncu...
Nesrin Ulema - 09.08.2012
Foça'da PKK'ya Protesto
Ak Parti İzmir Milletvekilleri Ali Aşlık, Hamza Dağ, Nesrin Ulema, Erdal Kalkan, Ak Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, Ak Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Aziz Demir, İl Genel Meclisi Grup Başkanvekili İl Başkan Yardımcısı Nazmi Kalyoncu ve Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili İl Başkan Yardımcısı Yusuf Kenan Çakar'dan oluşan Ak Parti heyeti Foça'daki hain saldırıda yaralanan askerleri tedavi gördükleri hastanelerde ziyaret etti.
Nesrin Ulema - 09.08.2012
AK Parti Heyeti, Yaralı Askerleri Ziyaret Etti
AK Parti İzmir Milletvekilleri Ali Aşlık, Hamza Dağ, Nesrin Ulema, Erdal Kalkan, AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Aziz Demir, İl Genel Meclisi Grup Başkanvekili ve İl Başkan Yardımcısı Nazmi Kalyoncu, Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili ve İl Başkan Yardımcısı Yusuf Kenan Çakar, yaralı askerleri hastanede ziyaret etti.
Nesrin Ulema - 09.08.2012
Ak Partili Vekiller Sosyal Medyadan Gelen Davetleri de Geri Çevirmiyor
Ramazan programları çerçevesinde Tire'ye giden AK Parti İzmir Vekili Nesrin Ulema, ilk ev ziyaretini Ketenci Mahallesi'nde gerçekleştirdi ve burada vatandaşlarla sohbet edip, sorunlarını dinledi.
Nesrin Ulema - 08.08.2012
Bulgaristan'dan Saman İthalatı Kapıda
Saman fiyatlarının tavan yapması ve bir balya samanın 14 liraya yükselmesinin ardından İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği'nin ithalat yapılması konusundaki girişimleri sonuç verdi. AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema'ya iletilen sorunların Bakanlık nezdinde ele alındığı bildirildi.
Nesrin Ulema - 01.08.2012
Kiraz'da İftara Katılan AK Parti İzmir Vekili Nesrin Ulema, Çiçeklerle Karşılandı
Kiraz'da düzenlenen iftar programına katılan AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, ilçe sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.teşkilat başkanı Özcan Kaymak'ın sunduğu çiçeklerle karşılandı.
Nesrin Ulema - 28.07.2012
Lice Şehidi İzmir'de Kürtçe Ağıtlarla Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene AK Parti milletvekilleri Nesrin Ulema, İlknur Denizli ve Hamza Dağ, İzmir Valisi Cahit Kıraç, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sırrı Aydoğan, Ege Ordusu Komutanı Orgeneral Abdullah Atay, askeri yetkililer, şehidin yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Nesrin Ulema - 28.07.2012
Şehit Astsubay Kürtçe Ağıtlarla Uğurlandı
Daha sonra şehit Astsubay Aksu için öğlen namazına müteakip Bostanlı Beşikçioğlu Camii'nde askeri tören düzenlendi. Törene İzmir Valisi Cahit Kıraç, Ege Ordu Komutanı Orgeneral Abdullah Atay, Hava Eğitim Komutanı Korgeneral Akın Öztürk, Ege Ordu Kurmay Başkanı Tümgeneral Musa Avsever ile AK Parti İzmir Milletvekilleri Nesrin Ulema, Hamza Dağ ile İlknur Denizli, askeri ve sivil erkan katıldı.
Nesrin Ulema - 28.07.2012
İzmir Şehidini Uğurladı
Diyarbakır Lice'de askeri aracın geçişi sırasında yola döşenen mayının uzaktan kumanda ile patlatılması sonucu şehit düşen Astsubay Selman Aksu için Bostanlı Beşikçioğlu Cami'nde öğlen namazına müteakiben cenaze töreni düzenlendi. Şehidin annesi Şerin ve babası Hayrettin Aksu çifti, oğulları Şükrü, Mehmet, Mustafa, Murat ve evin tek kızı olan Emine Aksu kardeşlerinin cenaze töreninde yakınlarının desteği ile ayakta durmaya çalıştığı gözlendi. Törene İzmir Valisi Cahit Kıraç, Ege Ordu Komutanı Orgeneral Abdullah Atay, Hava Eğitim Komutanı Korgeneral Akın Öztürk,Ege Ordu Kurmay Başkanı Tümgeneral Musa Avsever ile AK Parti İzmir Milletvekilleri Nesrin Ulema ile İlknur Denizli, askeri yetkililer ve şehidin yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Nesrin Ulema - 27.07.2012
Ak Partili Vekiller Her Gün İftar ve Sahur Programlarına Katılıyor
AK Parti İzmir İl Teşkilatı, ramazan ayında çalışmalarına hızlandırdı. İzmir milletvekilleri Aydın Şengül, Ali Aşlık, İlknur Denizli, Nesrin Ulema, Hamza Dağ, İlhan İşbilen, Rıfat Sait ve Erdal Kalkan, her gün bir başka ilçede iftar programlarına katılıyor.
Nesrin Ulema - 27.07.2012
AK Parti İzmir Teşkilatı ve Vekiller Her Gün Bir İftarda
AK Parti İzmir Teşkilatı ve İzmir Milletvekilleri, Ramazan ayında gösterdikleri performansla dikkatleri çekiyor. Her akşam bir vatandaşın sofrasına konuk olan ya da bir ilçenin düzenlediği toplu iftar yemeğine katılan İzmir Vekilleri, sahurda da boş durmuyor. İftardan Sahura sürekli İzmirlilerle birlikte olan AK Parti İzmir Milletvekilleri Aydın Şengül, Ali Aşlık, İlknur Denizli, Nesrin Ulema, Hamza Dağ, İlhan İşbilen, Rıfat Sait ve Erdal Kalkan, Konak'tan Kiraz'a her ilçedeki iftar programlarına katılıyor.
Nesrin Ulema - 25.07.2012
Bakanlar, Müsiad'ın İftar Yemeğine Katıldı
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kaya Termal Otel'de iftar yemeği düzenledi. İftar yemeğine MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, AK Parti İzmir Milletvekilleri Ali Aşlık, Aydın Şengül, Nesrin Ulema, CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Susam, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sırrı Aydoğan, CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin ve çok sayıda iş adamı katıldı.
Nesrin Ulema - 24.07.2012
Bakan Yıldırım ve Bayraktar'ın İzmir Temasları
İzmir Valisi Cahit Kıraç, AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, İzmir Milletvekili Nesrin Ulema'nın eşlik ettiği açılış töreni ilçede yaşayan vatandaşların protokol üyelerini coşkulu karşılamasıyla başladı.
Nesrin Ulema - 21.07.2012
AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, Torbalı'yı AK Parti Belediyeciliğiyle Tanıştıracaklarını...
AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, Torbalı'ya giderek, partililerle ve ilçe halkıyla buluştu.
Nesrin Ulema - 21.07.2012
İzmir Milletvekili Ulema, Urla'yı Ziyaret Etti
AKP İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, Urla'yı ziyaret ederek, Urla ve sorunları hakkında bilgi aldı.
Nesrin Ulema - 23.06.2012
Engelleri, Engelsiz Yürekleri ile Aşmaya Kararlılar
KEY-DER'in açılış törenine AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema ve Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı da katıldı.
Nesrin Ulema - 23.06.2012
Bakan Yıldırım'dan İş Adamlarına Kızılay'a Yardım Çağrısı
Kemalpaşa Kızılay Şubesi'nin düzenlediği yardım yemeğine Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmir Vali Yardımcısı Fatih Ahmet Kurt, AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema ve Ali Aşlık, AK Parti Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Kemalpaşa Kaymakamı Yüksel Topal, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı ve birçok İzmirli işadamı katıldı.
Nesrin Ulema - 09.06.2012
Erdoğan'a İzmir'de Yoğun Koruma
Başbakan Erdoğan, kendisine çiçek veren yöresel kıyafetli çocuklara da hediye verdi. Polisin yoğun güvenlik önlemi aldığı havalimanından çıktıktan sonra parti otobüsüne binen Başbakan Erdoğan, Bakan Yıldırım'la baş başa sohbet etti. Başbakan Erdoğan daha sonra parti kongresi için Halkapınar'a hareket etti. Konvoyda basın mensuplarına ait bir otomobile, AK Parti İzmir milletvekili Nesrin Ulema'nın aracı arkadan çarpınca maddi hasarlı kaza meydana geldi.
Nesrin Ulema - 09.06.2012
''Karşıyaka İçin Desteğe Hazırız''
Ak Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, zorlu geçen kongrenin ardından Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı olmayı başaran Cihan Büyükoral'i kulüp binasında ziyaret ederek, kendisi ve yeni yönetimine başarı dileklerinde bulundu.
Nesrin Ulema - 02.06.2012
AK Parti Kemalpaşa İlçe Teşkilatı Danışma Toplantısı
AK Parti Kemalpaşa İlçe Teşkilatı danışma toplantısına gerçekleştirildi. Toplantıya, Ak Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, Ak Parti İzmir Milletvekili Ali Aşlık, Ak Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Yaşar Kırkpınar, il genel meclisi üyeleri, belediye meclis üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları, köy ve mahalle temsilcileri katıldı.
Nesrin Ulema - 29.05.2012
İzmirli 380 Hacı Piknikte Buluştu
Çiçekli Köyü'ndeki pikniğe, AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema da katılarak hacı adaylarını yalnız bırakmadı.
Nesrin Ulema - 23.05.2012
Afyon Emirdağlılar İzmir'de Buluştu
İzmir'de yaşayan 150 bin Emirdağlının her yıl geleneksel hale getirdiği katmer şenliği bu yıl büyük bir katılımla Gaziemir Sarnıç Piknik alanında gerçekleştirildi. Afyonkarahisar Emirdağlılar Derneği'nin üyeleri arasındaki birlik beraberliği artırmak, Anadolu'nun dört bir tarafından göç ederek İzmir'e yerleşen insanlarla kaynaşmak amacıyla düzenlenen Katmer şenliği her geçen yıl daha da genişleyerek büyük önem kazanıyor. Emirdağlılar katmer şenliğine kalabalık bir katılım sağlarken siyasiler ve sivil toplu örgütleri temsilcileri de büyük önem verdiler. Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Ali Polat, Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala ve Gömü Beldesi Belediye Başkanı Hakkı Tekin'de memleketlerinden gelerek hemşerilerinin Katmer Şenliğine katıldı. İzmir'den Katmer Şenliğine Ak Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, Gaziemir Belediye Başkanı H.
Nesrin Ulema - 22.05.2012
15 Bin Emirdağlı, Katmer Şenliğinde Buluştu
Katmer şenliğine, Emirdağ Kaymakamı Ali Polat, Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala, Gömü Beldesi Belediye Başkanı Hakkı Tekin'in yanı sıra AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, Gaziemir Belediye Başkanı İbrahim Şenol, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Bayraklı Belediye Başkan Yardımcısı Necat Yılmaz, Gaziemir Belediye Başkan Yardımcısı Ak Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Kerem Ali Sürekli, İzmir İl Genel Meclis Üyesi İsmail Sarı, Bilal Şencan, Turgay Çetin, İzmir Orman Bölge Müdürü İbrahim Aydın katıldı.
Nesrin Ulema - 19.05.2012
Tarihi Lisede Bayram Coşkusu
TARİHİ LİSEDE İLK Cumhuriyet Meydanı'ndaki tören ardından 124 yıllık tarihe sahip Atatürk Lisesi'nin bahçesindeki kutlamalara geçildi. Kutlamalar, lise bahçesinde ilk defa yapılırken, Vali Cahit Kıraç, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile birlikte askeri- sivil yetkililer ile öğrenciler, hazır bulundu. Kutlamalar nedeniyle bahçeye 3 ayrı tribün oluşturuldu, okul binası Türk bayraklarıyla donatıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan'nın konuşmasının ardından Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın da aralarında bulunduğu siyasilerin mesajları okundu. Gençlik adına Atatürk Lisesi öğrencisi Tolga Yüksel'ın konuşması, tribünleri dolduranların alkışlarını topladı. Bando eşliğinde Gençlik Marşı'nı okuyan öğrenciler, daha sonra gösterilerini sergiledi. Her yaştan kutlamalara gelenler, öğrencilere alkışlarıyla büyük destek verdi. Trambolin gösterisinin ardından uluslararası alanda başarılı olmuş İzmirli sporculara ödülleri, protokoldekiler tarafından verildi, saat 11.30'da, kutlama sona erdi. Törene CHP'li milletvekilleri katılmazken AK Parti Milletvekilleri Nesrin Ulema ve Hamza Dağ katıldı.
Nesrin Ulema - 15.05.2012
Nesrin Ulema: 3 Bin 500 Kişiye Bir Eczane Uygulaması Geliyor
Eczacı kökenli İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, 3 bin 500 kişiye bir eczane uygulamasının önümüzdeki bir iki hafta içinde genel kurula gelerek, kanunla birlikte başlayacağını söyledi.
Nesrin Ulema - 14.05.2012
Anneler Günü Etkinlikleri
Anneler Gününde İlçe Teşkilatının etkinlikleri ; Yılın Annesi Plaketi : Türk Anneler Derneği Gaziemir Şubesi tarafından ilçede yılın annesi seçilen ve geçtiğimiz ay Afganistan'da görev yaptığı sırada şehit düşen Üsteğmen Murat Yıldız'ın annesi Özgül Yıldız'a Türk Anneler Derneği Gaziemir Şube Başkanı Gül Funda Bük ve AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema tarafından "YILIN ANNESİ PLAKETİ" verildi.
Nesrin Ulema - 14.05.2012
Nesrin Ulema Gaziemir'deydi
Nesrin Ulema Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü öncesinde Gaziemir'deydi.
Nesrin Ulema - 12.05.2012
Bakan Yıldırım'ın Eşi "Yılın Annesi"
Bakan Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım'a AK Parti İzmir Milletvekillerinden İlknur Denizli ve Nesrin Ulema da eşlik etti.
Nesrin Ulema - 12.05.2012
Bakan Yıldırım'ın Eşi, Yılın Annesi Seçildi
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, Anneler Günü dolayısıyla İzmir'de yılın annesi seçildi. AK Parti Milletvekili Nesrin Ulema ise yaptığı konuşmada, sosyal destek uzmanlarının yaklaşık 2,5 milyon aileye ulaşacağını söyledi.
Nesrin Ulema - 12.05.2012
Bakan Yıldırım'ın Eşine Yılın Annesi Ödülü
İzmir Eğitim Gönüllüleri Derneği (İEGD) tarafından düzenlenen yılın annesi ödül töreni Bornova'daki Ege Üniversitesi Rektörlüğü Sosyal Tesisleri'nde yapıldı. Ödül töreninde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, Ak Parti İzmir Milletvekilleri Nesrin Ulema, İlknur Denizli, İzmir Valisi Cahit Kıraç'ın eşi Berrin Kıraç, Ak Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül'ün eşi Nuriye Şengül ve çok sayıda davetli katıldı.
Nesrin Ulema - 12.05.2012
Bakan Yıldırım'ın Eşine "Yılın Annesi" Ödülü
Anadolu'nun, yüzyıllar boyunca annelerin değerinin en iyi şekilde bilindiği topraklar olduğunu dile getiren Yıldırım, şöyle devam etti: "Nasıl bilmesinler- Bu toprakların yüreği o kadar büyüktür ki, canlarını, evlatlarını gözlerini kırpmadan kınalayıp kurban misali vatana şehit vermişler. Acılarını, yüreklerine gömerek büyüklüklerini ispat etmişlerdir. İşte bu yüzdendir ki, 'Cennet annelerin ayakları altındadır' kutlu seslenişi, anneler için söylenmiştir. Şunu da büyük bir gururla ifade etmek istiyorum, bu toprakların ismi, işte bu yüzden Anadolu'dur." Törene, AK Parti İzmir milletvekilleri Nesrin Ulema ve İlknur Denizli de katıldı.
Nesrin Ulema - 09.05.2012
Anadolu Birliğinden 'Anadolu Dostu' Ödülleri Dağıtıldı
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmir Valisi Mustafa Cahit Kıraç, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ "Anadolu Dostu" ödülüne layık görüldü. Geceye Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmir Valisi Mustafa Cahit Kıraç, İzmir Milletvekillerinden Nesrin Ulema, İlknur Denizli, Hamza Dağ, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, çok sayıda sivil toplum örgütünün temsilcisi, oda ve birlik başkanları konuk oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nesrin Ulema Haberleri | Nesrin Ulema Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Nesrin Ulema haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nesrin Ulema kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Yıldırım İzmir' de Bayramlaştı;chp'ye Çattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 16:33:05. #1.16#

title