NESRİN ULEMA HABERLERİ

Nesrin Ulema haber, Nesrin Ulema son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nesrin Ulema - 03.06.2013
Akay, Saldırıyı Kınadı
İzmir'de, dün gece AK Parti Karşıyaka İlçe binasının kundaklanması nedeniyle AK Parti İzmir milletvekilleri Nesrin Ulema, Aydın Şengül, Hamza Dağ, İlknur Denizli, Ali Aşlık ile birlikte basın toplantısı düzenleyen AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer...
Nesrin Ulema - 31.05.2013
Ak Partili Milletvekilleri ve Genç Siyasetçiler, Çin'de İncelemelerde Bulundu
Partiden yapılan açıklamaya göre, AK Parti milletvekilleri Ramazan Can, Nesrin Ulema, Fatih Han Ünal, Recep Özel ve Bülent Turan, Genel Merkez Gençlik Kolları MYK Üyeleri Ahmet Kılıç, Neslihan Cenk, Ali Taylan Öztaylan ile MKYK Üyeleri Nesibe Erdoğan ve Ömer Faruk İslam'dan oluşan AK Parti heyeti ile CHP ve MHP'den de onar kişinin bulunduğu heyetler, 21-31 Mayıs'ta Pekin, Şanghay, Urumçi ve Kaşgar'da incelemeler yaptı.
Nesrin Ulema - 19.05.2013
Eroğlu'dan İzmir'e Elli Proje Müjdesi
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyon Emirdağ Kültür ve Dayanışma Derneği İzmir Şubesi tarafından Buca Kaynaklar Cennet Vadisi'nde düzenlenen Katmer Şenliği'ne katıldı. Şenliğe, Eroğlu'nun yanı sıra AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, Karşıyaka Belediye Başkanı Cavit Durak, AK Parti İzmir milletvekilleri Nesrin Ulema, Rıfat Sait ve İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay ve Afyonlu vatandaşlar katıldı.
Nesrin Ulema - 19.05.2013
Bakan Eroğlu: İzmir'de Fırtına Gibi Eseceğiz
Orman ve Su İşleri Bakanı, Afyonkarahisarlı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Emirdağ Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından Buca Kaynaklar Cennet Vadisi'nde düzenlenen katmer şenliğine katıldı. Şenliğe AK Parti İzmir milletvekilleri Nesrin Ulema, Rıfat Sait de geldi.
Nesrin Ulema - 18.05.2013
Günay: T.c.'nin Kaldırılmasına Çalışanın Aklına Şaşarım
Kültür ve Turizm eski Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, T.C. tartışmalarına değinerek, "T.C.'nin kaldırılmasına çalışanın aklına şaşarım. Onun kaldırılmasını ciddiye alıp eylem yapanın da aklına şaşarım. Buranın adı sonsuza kadar Türkiye Cumhuriyeti olarak kalacaktır." dedi. Partisinin Bornova İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen etkinlik kapsamında Smryna Beyaz Restaurant'ta sivil toplum kuruluşları, dernek ve muhtarlarla bir araya gelen Günay, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Toplantıya, İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, İl Başkanı Ömer Cihat Akay ve çok sayıda partili katıldı.
Nesrin Ulema - 18.05.2013
Günay'dan T.C Tartışması Yorumu
Toplantıda AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, Bornova İlçe Başkanı Hüseyin Özkan, il genel ve belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar hazır bulundu.
Nesrin Ulema - 14.05.2013
Dünya Çiftçi Gününde Ak Partili Vekile Çiftçi Tepkisi
Sonuç itibariyle çiftçilerle iç içe olduklarını anlatan Aşlık, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu tip şeyler bize birşey kaybettirmez. Onlar sadece belli ideolojilerle davranır. Sayın Çıray'ın siyaset yaptığı parti, milletin bıyığıyla sakalıyla, eteğiyle uğraştı. Büyütülecek birşey yok. Üç beş kişinin protestosu bizi engellemez. Doğru bildiğimiz yolda yürürüz. Çiftçilerimizin her zaman yanındayız. Çiftçilerin sorunlarını biliyoruz ve adım adım çözüyoruz. O kadar çok şey yaptık ki. İyileştirmeleri de sürece yayıyoruz." Öte yandan olayı ve CHP'li vekil Aytun Çıray'ı kınadıklarını belirten AK Parti İzmir Milletvekilleri Aydın Şengül ve Nesrin Ulema da, Aytun Çıray'ın kendisi gibi vekil olan Ali Aşlık'ın sözünü kesmesi ve ortamı provoke etmesinin şık olmadığını kaydetti.
Nesrin Ulema - 11.05.2013
AK Parti'nin Üç Vekili Şarköy'de İnceleme Yaptı
AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ ve Rize Milletvekili Hasan Karal, partililerle birlikte, Şarköy merkez ve Mürefte, Hoşköy beldelerinde halkla birlikte oldular.
Nesrin Ulema - 07.05.2013
(Özel Haber) AK Parti İzmir Milletvekili Ulema Açıklaması
AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bir süre önce açıkladığı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ile Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) arasındaki oy oranının azaldığını gösteren anket sonuçlarının önemli bir...
Nesrin Ulema - 28.04.2013
AK Parti Milletvekili Ulema, Çandarlı'yı Ziyaret Etti
Yeni Büyükşehir Yasası ile ilgili vatandaşları bilgilendirmek amacı ile kapanan belediyeler listesinde yer alan İzmir'in Dikili ilçesine bağlı Çandarlı beldesini ve köylerini ziyaret eden AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, "Bugün,"...
Nesrin Ulema - 27.04.2013
Yıldırım: Artık 4t Siyaseti Var
Bakan Yıldırım, İzmir'in Bergama İlçesi'nde temaslarda bulundu. Bergama Kaymakamı Ahmet Ertan Yücel ve CHP'li Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç,tarafından karşılanan Bakan Binali Yıldırım'a gezisinde İzmir Valisi Cahit Kıraç, AK Parti İzmir Milletvekilleri Ali Aşlık, Nesrin Ulema, Aydın Şengül, İlhan İşbilen, AK Parti İzmir İl Başkanı ömer Cihat Akay eşlik etti.
Nesrin Ulema - 27.04.2013
Dha Yurt Bülteni-1
Görüntü Dökümü ------------ -Gündoğdu'nun konuşması -Detaylar Haber-Kamera: Özgür YILMAZ/ALANYA (Antalya), (DHA) 26.04.2013 - Haber Kodu : 130426200_ ================================================= 6) ERTUĞRUL GÜNAY: SİLAHLARI BIRAKMA NOKTASINA DURDUK YERE GELMEDİLER Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay ile İzmir milletvekilleri Erdal Kalkan, Nesrin Ulema, Hamza Dağ, İl Başkan Yardımcısı Mahmut Badem ve Atilla Kaya Ödemiş'i ziyaret etti.
Nesrin Ulema - 27.04.2013
Eski Bakan Günay Ödemiş, Birgi ve Kaymakçı'yı Ziyaret Etti
Eski bakan Günay, AK Parti İzmir Milletvekilleri Erdal Kalkan, Nesrin Ulema ve Hamza Dağ, İl Başkan Yardımcısı A.
Nesrin Ulema - 26.04.2013
İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, Ödemiş'te
Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay ile İzmir milletvekilleri Erdal Kalkan, Nesrin Ulema, Hamza Dağ, İl Başkan Yardımcısı Mahmut Badem ve Atilla Kaya Ödemiş'i ziyaret etti.
Nesrin Ulema - 23.04.2013
Dünya Sağlık Turizmi Devleri İzmir'de Buluştu
İzmir Kaya Termal & Convention Hotel'de düzenlenen Dünya Sağlık ve 3. Yaş Kongresi'ne 58 ülkeden sağlık turizmi sektör yöneticileri katıldı. Kongrenin açılış töreninde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Aşkın Asan, İzmir Valisi M. Cahit Kıraç, İzmir İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Bediha Türkyılmaz, AK Parti İzmir Milletvekilleri Rifat Sait, Nesrin Ulema, Musa Çam, Nurettin Demir, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof.
Nesrin Ulema - 20.04.2013
'İzmir, Kültür, Turizm ve Sağlık Merkezi Olacak'
Dünya sağlık turizminin devleri İzmir'de düzenlenen 'Dünya Sağlık ve 3. Yaş Turizmi' Kongresi'nde buluştu. İzmir Kaya Termal & Convention Hotel'de 58 ülkeden sağlık turizmi sektör yöneticilerinin katıldığı kongrenin açılış töreninde; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Aşkın Asan, İzmir Valisi Cahit Kıraç, İzmir Milletvekilleri Nesrin Ulema, Rifat Sait, Musa Çam, Nurettin Demir, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof.
Nesrin Ulema - 15.04.2013
İlknur Denizli Açıklaması
Toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit AK Parti İzmir Milletvekilleri Nesrin Ulema, Erdal Kalkan, Ali Aşlık, Hamza Dağ've İzmir'in ilçe kadın kollarının yöneticileri ve üyeleri katıldı.
Nesrin Ulema - 12.04.2013
Bakan Fatma Şahin, Finlandiya Sosyal Modelini İnceliyor
Bakan Şahin'e Finlandiya'daki temaslarında, AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, CHP Gaziantep Milletvekili Ali Serindağ, MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Doğan Demirdaş, Kadının Statüsü Genel Müdürü Özlem Bozkurt Gevrek, Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Abdulkadir Kaya, Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Aylin Çiftçi eşlik ediyor.
Nesrin Ulema - 07.04.2013
"Şehrimin, Ülkemin İyilik Polisiyim" Projesi
Etkinliğe katılan AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, devletin engellilere verdiği desteğe dikkati çekerek, ilk kez 2005 yılında engellilerle ilgili kanun çıkarıldığını hatırlattı.
Nesrin Ulema - 07.04.2013
Yemin Ederek 'İyilik Polisleri' Oldular
Down sendromlu bireylerin sosyal, kültürel ve ekonomik hayata dahil edilmesi ve toplumdaki engellilik algısının değiştirilmesi amacıyla yürütülen "Ülkemin ve Şehrimin Gönüllü İyilik Polisiyim' projesi kapsamında 25 Mart–7 Nisan arasında bir dizi faaliyet düzenlendi. 30 down sendromlu çocuk ve genç, polis olma heyecanı yaşadı. Çocuklar, Pasaport İskelesi'nde polis helikopterinin eşlik ettiği denizde arama kurtarma tatbikatına katıldı. Boğulma tehlikesi geçiren bir kişiyi kurtararak, polis ağabeyleriyle birlikte ilk müdahaleyi yaptı. Şehirdeki üniversiteler de proje katılan çocuk ve gençleri ağırladı. Gediz Üniversitesi'nde hukuk, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'nde sağlıklı yaşam, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE)'nde ilk yardım ve hayatta kalma dersleri verildi. Şifa Üniversitesi'nde ise sağlık taramasından geçirildiler. Çeşitli polis birimlerinde eğitim alan down sendromlu çocuk ve gençler, polis ağabeylerinden Atlı Polis Tim Amirliği'nde, eğitim aldı. Eğitimler, Fuar Asayiş Ekipleri'nde de devam etti. Rüştü Ünsal Polis Meslek Yüksekokulu da projeye kapılarını açtı. 'İylik Polisi' adayları burada yanaşık düzen, Karşıyaka Trafik Uygulama Parkı'nda ise trafik polisliği eğitimi aldı. Son olarak Köpek Eğitim Merkezi'ne götürülen down sendromlular, Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki stajla eğitimlerini tamamladı. Projenin galası bugün Atatürk Kültür Merkezi'nde yapıldı. Galaya AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, İzmir Vali Yardımcısı Mustafa Harputlu, Emniyet Müdürü Ali Bilkay, projeye destek veren kurum ve kuruluş temsilcileri ile down sendromluların aileleri katıldı.
Nesrin Ulema - 06.04.2013
Kentsel Dönüşüm Kapsamında İlk Özel Yıkım, 5 Şehirde Başladı
AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema da, "10 yıldır milletimizin yıkılmış, kırılmış kalbini sizin liderliğinizde hizmet ederek onarıyoruz.
Nesrin Ulema - 01.04.2013
AK Parti İzmir Milletvekili İşbilen, Nazarköy'ü Ziyaret Etti
AK Parti, İzmir ve ilçelerindeki 'karınca modeli' çalışmasına Kemalpaşa'da devam etti. Kemalpaşa'ya giden AK Parti Teşkilatı ve Milletvekilleri İlhan İşbilen, Hamza Dağ, Ali Aşlık, Nesrin Ulema, İlknur Denizli, Mehmet Tekelioğlu ve Rıfat Sait, Kemalpaşa Kaymakamı Yüksel Topal, Kemalpaşa İlçe Emniyet Müdürü Şahin Özdemir, AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Yaşar Kırkpınar ve parti yöneticileriyle muhtarlar birlikte kahvaltı yaptı.
Nesrin Ulema - 01.04.2013
Nesrin Ulema Çözüm Sürecini Değerlendirdi
Kemalpaşa ilçesinde ziyaretlerde bulunan AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, ilçede yapılacak proje ve yatırımlar konusunda vatandaşlara bilgi verdi.
Nesrin Ulema - 01.04.2013
Milletvekili Ulema: Türkiye'nin Meselelerini Çözmek İçin Yola Çıktık
AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, Türkiye'nin bütün meselelerini çözmek için yola çıktıklarını, hizmet etme yürüyüşündeki en büyük gücü milletten aldıklarını söyledi.
Nesrin Ulema - 30.03.2013
Karınca Modeli Kemalpaşa'da
AK Parti İzmir ve ilçelerindeki 'karınca modeli' çalışmasını Kemalpaşa'ya da taşıdı.
Nesrin Ulema - 28.03.2013
Engin'in 'Bırakın İzmir Köy Kalsın' Sözlerine Tepki
Çakar, Sayın Engin'in, Ankara ve İstanbul'da betonlaşma var dediğini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Bir kere Ankara'da trafik sorunu İzmir'den çok az. Ankaralılar, Kızılay'dan Ankara dışına tek kırmızı ışığa yakalanmadan rahatça gidebiliyor. Sayın Engin herhalde Ankara'yı bilmiyor. Bir gitsin görsün. İstanbul, İzmir'in beş katı büyüklüğünde bir dünya metropolü. Kişi başına düşen yol uzunluğu İstanbul'da 51 metre iken İzmir'de 12 metre. Kendisi İstanbul'u da bilmiyor galiba. Yine betonlaşmadan bahsediyor. İzmir'de kişi başına düşen yeşil alan oranı 4.8 metrekare iken İstanbul'da bu oran 8, Ankara'da 18 metrekare. Bunu uluslar arası kuruluşlar tespit etmiş, biz değil. İdare İzmir'de CHP'nin elinde. Siz İzmir'in köy olmasını isteyebilirsiniz ama biz istemiyoruz. Biz İzmir'in köy olarak kalmasını değil çağdaş dünyada hakettiği yeri almasını istiyoruz. Akdeniz'in incisi ve Türkiye'nin yıldızı olmasını istiyoruz. O nedenle talibiz. İzmir'i bu mantıkla yönetemezler." KUTUPLAŞMA ÜZERİNE SİYASET BİNA EDİYORLAR Ali Engin'in açıklamalarına AK Parti İzmir milletvekilleri tepki gösterdi. Vekil İlknur Denizli, İzmir'in diğer illerle kıyaslanması ve köy kalmasının istenmesini hiçbir mantığın kabul edemeyeceğini belirterek şöyle konuştu: "Bir ilin diğer illerle ilgili olumsuz şekilde kıyaslanması şeklindeki görüşlere katılmak mümkün değil. Ankara ve İstanbul, özellikle kentleşme anlamında 15 yıldır çok büyük adım attı. Sağlıklı, yaşanabilir kentleşme ve kentsel dönüşüm ve ulaşım gibi altyapılarda örnek gelişmeler yaşanıyor. Biz AK Parti olarak İzmir'in birçok noktada geç kaldığını, bunu hızlandırmak istediğimizi söylüyoruz. Kutuplaşma var mantığıyla da bakılamaz İzmir'e. Kutuplaşmayı başlatan CHP'li yerel yöneticilerin beceriksizliğidir. Bunun üzerine de siyaset bina ediliyor." CHP'NİN BU ANLAYIŞINI ÇAĞ DIŞI BULUYORUM AK Partili bir diğer vekil Nesrin Ulema da, Türkiye'nin rotasının 2023 hedeflerine çevrildiğini, İzmir'de hala köy tartışmalarının yapılmasının ise anlamsız olduğu değerlendirmesinde bulundu.
Nesrin Ulema - 28.03.2013
Gökkuşağının Renklerini Buluşturdular
Türkiye'de düzenlenecek olan Türkçe Olimpiyatları'na Orta Batı Amerika'dan katılacak öğrencilerin seçildiği yarışmayı, çok sayıda seçkin davetli izledi. Programı izleyen konukların arasında, AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, AKP Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, AKP Konya Milletvekili Harun Tüfekçi, AKP Giresun Milletvekili Adem Tatlı, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Konya Akşehir Ticaret Odası Başkanı Erdal Çiftçi ve Türkiye'nin Chicago Başkonsolosu Fatih Yıldız da vardı.
Nesrin Ulema - 24.03.2013
Chicago'nun En Büyük Türk Kültür Merkezi Açıldı
Amerika'nın 11 eyaletinde şubesi bulunan TASC Kültür Merkezi'nin açılışına katılan isimler arasında, İllinois Hazine Bakanı Dan Rutherford, Chicago Senfoni Orkestra'sı Genel Müdürü Deborah Rutter, Chicago Rum Ortodoks Metropolis Piskoposu Demetrios, AK Parti (AKP) Giresun Milletvekili Adem Tatlı, AKP Konya Milletvekili Harun Tüfekçi ve AKP İzmir Milletvekili Nesrin Ulema bulunuyor.
Nesrin Ulema - 18.03.2013
İzmir'de Şehit Yakınları ve Gazilere Devlet Övünç Madalyası
İzmir'de 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü törenleri Kadifekale Şehitliği'nde İzmir Valisi Cahit Kıraç, Ege Ordu Komutanı Abdullah Atay, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu, AK Parti milletvekilleri Nesrin Ulema, Ali Aşlık, Rıfat Sait, AK Parti İl Başkanı Ömer Cihat Akay, siyasi parti temsilcileri, askerler ve şehit yakınlarının katılımıyla gerçekleştirildi.
Nesrin Ulema - 18.03.2013
18 Mart Şehitleri Anma Günü
Bu arada, AK Parti İzmir milletvekilleri Ali Aşlık ve Nesrin Ulema'nın bazı gazi ve şehit yakınlarına madalya ve berat vermesi sırasında Ö.
Nesrin Ulema - 18.03.2013
Şehitlikte Barış Sürecine Destek Çağrısı
18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma törenleri kapsamında İzmir Kadifekale Şehitliği'nde düzenlenen törende gergin dakikalar yaşandı. İzmir Kadifekale Şehitliği'nde düzenlenen törene, İzmir Valisi Cahit Kıraç, İzmir Vali Yardımcısı Ardahan Totuk, Ege Ordusu ve Garnizon Komutanı Orgeneral Abdullah Atay, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, AK Parti İzmir Milletvekilleri Rifat Sait, Nesrin Ulema, Ali Aşlık, şehit yakınları ve gaziler katıldı.
Nesrin Ulema - 17.03.2013
BDP'li Kuzu: Başkanlığı Krallık Sanıyorlar
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, '17 Mart'ta 17 ilde' sloganıyla başlatılan etkinlik kapsamında İzmir İnciraltı Crowne Plaza Oteli'nde düzenlenen toplantıda, parti teşkilatlarına yeni anayasa ve başkanlık sistemini anlattı. Toplantıya AK Parti İzmir milletvekilleri Ali Aşlık, Nesrin Ulema, Hamza Dağ, AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, eşi Serpil Akay ve il yöneticileri, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolu üyeleri katıldı.
Nesrin Ulema - 16.03.2013
Bakan Yıldırım, Büyükşehir Yasasıyla İlgili Muhalefeti Eleştirdi
Buca Başak Restaurant'ta gerçekleşen buluşmada Bakan Yıldırım, 'Yolların efendisi, haberleşmenin ustası' yazılı pankartla karşılandı. Buluşmada Bakan Yıldırım'ın yanı sıra, İl Sağlık Müdürü, Orman Bölge Müdürü, Tarım İl Müdürü, Tedaş İl Müdürü, AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, İzmir Milletvekilleri Aydın Şengül, Erdal Kalkan, Nesrin Ulema, İlknur Denizli, Rifat Sait, Hamza Dağ, Ali Aşlık ve teşkilat üyeleri de hazır bulundu.
Nesrin Ulema - 16.03.2013
Af Çıkarsa İmarsız Yapılaşma Çığ Gibi Artar
Toplantının ardından Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Forbes Caddesi'ndeki esnafları ziyaret etti. Esnaf, diğer vatandaşlar ve öğrencilerle sohbet eden Yıldırım simit, çağla badem ve kestane satın alarak tadına baktı, gazetecilere ikram etti. Yıldırım'a milletvekilleri İlknur Denizli, Ali Aşlık ve Nesrin Ulema, İzmir Valisi Cahit Kıraç ve AK Parti İl Başkanı Ömer Cihat Akay da eşlik etti.
Nesrin Ulema - 16.03.2013
Atanamayan Öğretmene Bakan'dan Yanıt
ATANMAK İÇİN KPSS'DE EN FAZLA PUANI ALMAKTAN BAŞKA ÇARE YOK Toplantının yapıldığı Başak Kafe restoran sorumlusu olduğunu ve İngilizce öğretmenliği mezunu olduğunu söyleyen Çilem Durgun, 6 yıldır öğretmen olarak atanamamasından şikayet etti. Yıldırım, ilginç bir yanıtla KPSS'de en yüksek puanı almaktan başka çare olmadığını söyledi. Bakan Yıldırım, şöyle konuştu: "Ulaştırma Bakanlığı olarak 10 yıldır hiç memur almadıklarını hep öğretmen, polis, sağlıkta alımlar yapıldığını Adalet Bakanlığı'nın da yeni yeni alım yapmaya başladığını söyledi. Yıldırım "Alınan öğretmen sayısı 80 yılda alınanın 80 katıdır. Ancak KPSS sistemi var. Örneğin 50 bin öğretmen alınacak sınava 500 bin kişi girebiliyor. Memur alıp oturtmak ne kadar akla yakındır. Bu sorun geçmişte bu yüksekokul branşlarının iyi planlanmamasından kontenjan sıkıntısından kaynaklanıyor. Bunun sıkıntısını şimdi yaşıyoruz. Yani eski dönemlerde herkes inisiyatif kullanarak memur alıyordu. Şimdi merkezi sistem var. Puanı tutan alıyor. Buradaki yanlış algılama KPSS'ye girenin memur olacak diye bir durum yok. KPSS'ye girenlerin sayısı devlette çalışan memurlardan fazla. Onun için her yıl ayrılan memur kadrosu bellidir. En yüksek puanı almandan başka çözüm yok." CEZAEVİNDE İŞ OLANAĞI VAR Buca Kırıklar Cezaevi Müdürü Ayhan Çabacı, 1 yıldır Cezaevi'nde İngilizce dersi verecek öğretmen aradıklarını, bulamadıklarını söyledi. Şikayetçi olan bayanın Halkevleri'ne müracaat ederek 1500 TL maaşla işe başlayabileceğini söyledi. İşsizlikle ilgili ilginç açıklamalar yapan Çabacı, milletvekillerinin bile TBMM'den çıkan yasalardan haberi olmadığını, hastalara bakan mahkumların veya dışarıdan gelen vatandaşların maaş alabildiğini söyledi. Bunun üzerine cezaevinde engelli olup olmadığın soran Ak Parti milletvekili Nesrin Ulema, Müdür'ün kendisini kastettiğini sanmadığını söyledi.
Nesrin Ulema - 11.03.2013
Tire'de Karınca Modeli Çalışma
Tire ilçesinde yapılan Karınca Modeli çalışmasına AK Parti İzmir Milletvekilleri İlhan İşbilen, Aydın Şengül, İlknur Denizli, Nesrin Ulema, Hamza Dağ, İl Başkanı Ömer Cihat Akay, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Aziz Demir, Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe yöneticileri ile kadın ve gençlik kolları katıldı.
Nesrin Ulema - 11.03.2013
Karınca Modeli Çalışması Tire'de Yapıldı
Tire ilçesinde yapılan Karınca Modeli çalışmasına AK Parti İzmir Milletvekilleri İlhan İşbilen, Aydın Şengül, İlknur Denizli, Nesrin Ulema, Hamza Dağ, İl Başkanı Ömer Cihat Akay, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Aziz Demir, Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe yöneticileri ile kadın ve gençlik kolları katıldı.
Nesrin Ulema - 08.03.2013
Tarıma 'Kadın' Dopingi
İzmir Valisi Cahit Kıraç'ın eşi Berrin Kıraç, Selçuk Kaymakamı Ayhan Boyacı, İl Tarım Müdürü Ahmet Güldal, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zekeriya Ertaş ve 21 İlçenin Ziraat Odası Başkanlarının katıldığı toplantıda konuşan AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, hükümetin tarıma ve kadın üreticileri verdiği önemi anlattı.
Nesrin Ulema - 08.03.2013
Müsiad'dan Çözüm Sürecine Tam Destek
Gala yemeğine Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İzmir Valisi Cahit Kıraç, AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, AK Parti İzmir milletvekilleri İlknur Denizli, Nesrin Ulema, MÜSİAD İzmir Şube Başkanı Abdurrahman Çabuk'un yanısıra çok sayıda davetli katıldı.
Nesrin Ulema - 08.03.2013
Türkiye'nin İlk Kadın Çiftçi Eğitim Semineri Sona Erdi
Eğitim seminerinin son gününde verilen gala yemeğine; AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, İzmir Valisi Cahit Kıraç'ın eşi Berrin Kıraç, Selçuk Kaymakamı Ayhan Boyacı, İzmir Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Güldal, İzmir Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Zekeriya Ertaş, Türkiye Zıraat Odaları Birliği İzmir İl Koordinasyon Kurulu Başkan Yardımcısı Mümtaz Almışlar ile İzmir'e bağlı ilçelerin Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürleri ile Zıraat Odalarının başkanları katıldı.
Nesrin Ulema - 08.03.2013
"Sağ Ayak Erkekse Sol Ayak Kadındır"
AK Parti İzmir milletvekilleri İlknur Denizli ve Nesrin Ulema'nın da hazır bulunduğu ziyarette Bakan Müezzinoğlu, Kordon İşadamları Derneği Başkanı Ömür Şanlı'ya AK Parti rozeti taktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nesrin Ulema Haberleri | Nesrin Ulema Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Nesrin Ulema haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nesrin Ulema kimdir, hayatı ve biyografisi. Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Açılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 02:58:47. #1.16#

title