Nepal Haberleri

Nepal haber, Nepal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nepal - 11.07.2020
Dışişleri Bakanlığı, taziye mesajı yayımladı
Dışişleri Bakanlığı, Nepal'in başkenti Katmandu'nun batısında meydana gelen sel felaketinden dolayı taziye mesajı yayımladı.
Nepal - 11.07.2020
Son dakika haberi: Dışişleri Bakanlığı'ndan Nepal'e başsağlığı açıklaması
Son dakika politika haberi: DIŞİŞLERİ Bakanlığı, Nepal'in başkenti Katmandu'da 23 kişinin hayatını kaybettiği ve 30'u aşkın kişinin de kaybolduğu sel felakeyle ilgili açıklama yayımladı.
Nepal - 11.07.2020
Dışişleri Bakanlığından Nepal'deki selde yaşamını yitirenler için taziye mesajı
Dışişleri Bakanlığı, Nepal'de dün meydana gelen sel felaketinde hayatını kaybedenler için taziye mesajı yayımladı.
Nepal - 11.07.2020
Nepal'deki toprak kaymalarında ölü sayısı 23'e yükseldi
Nepal'de şiddetli muson yağışlarının yol açtığı toprak kaymalarında hayatını kaybedenlerin sayısının 23'e yükseldiği, 35 kişinin kayıp olduğu bildirildi.
Nepal - 11.07.2020
Nepal'de toprak kaymalarında ölü sayısı 22'ye yükseldi
- Nepal'de toprak kaymalarında ölü sayısı 22'ye yükseldi Nepal'de şiddetli yağışların yol açtığı toprak kayması sonucu hayatını kaybedenlerin sayısı 22'ye yükseldi, en az 50 kişinin ise kayıp olduğu belirtildi.
Nepal - 10.07.2020
Nepal'de toprak kaymalarında 10 kişi öldü
Nepal'de şiddetli muson yağışlarının yol açtığı toprak kaymalarında ilk belirlemelere göre 10 kişi öldü, 30 kişi kayboldu.
Nepal - 08.07.2020
DSÖ, Sri Lanka ve Maldivler'de kızamık ve kızamıkçığın bittiğini duyurdu
DSÖ'nün Güneydoğu Asya bölgesindeki 11 ülke, Eylül 2019'da, 2023 yılını kızamık ve kızamıkçıkların ortadan kaldırılması için hedef olarak belirlemişti. Bunlar Bangladeş, Butan, Doğu Timor, Hindistan, Endonezya, Maldivler, Myanmar, Kuzey Kore, Nepal, Sri Lanka ve Tayland'dan oluşuyor.
Nepal - 05.07.2020
Gönüllü meslek lisesi öğretmenleri, yabancı öğrencilerin hayallerini "kodluyor"
Türkmen, 70 ülkeden gelen gençlere en iyi barınma imkanlarını sağladıklarına dikkati çekerek, şunları anlattı: "Çocuklarımızın gözlerinin içine bakıyoruz, onlar geleceklerini kodluyorlar, tasarlıyorlar. Gönül coğrafyamızın, ümmetin, insanlığın ihtiyaç duyduğu karakterli insanlar yetiştirmeye çalışıyoruz. Gençlerin ülkelerinin ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücüne, kendi kariyerlerini oluşturucakları bir insan gücü için çalışıyoruz. Yurt dışında da öğrenci alan okullar var ama onlar bir transfer peşindeler, asimilasyon peşindeler. Biz ise gönül coğrafyamızın ihtiyaç duyduğu insanları yetiştirerek, ülkemize olan gönül bağlarını muhafaza ederek, kendi ülkelerinin de kalkınmasına faydalı olabilecek bir nesil yetiştirmeye çalışıyoruz. Örneğin Nepal'den gelen bir genç o şartlarda bir fabrika hayal ediyor, mühendis olmayı hayal ediyor.
Nepal - 23.06.2020
Son dakika haber | Kovid-19 nedeniyle son 24 saatte Nepal'de 538, Tayland'da 5 vaka görüldü
Son dakika haberleri... Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında son 24 saatte Nepal'de 538, Tayland'da 5 vaka tespit edildi.
Nepal - 22.06.2020
BM 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen Volkan Bozkır, kabul konuşması yaptı: (1)
Genel Kurul gu¨ndeminin, konulara duyarsız kalmayacak ve tekrarları o¨nleyecek s¸ekilde ortaya c¸ıkması ic¸in c¸aba go¨stereceğine dikkati çeken Bozkır, şu değerlendirmelerde bulundu: "Bu c¸erc¸evede, tu¨m Ana Komitelerin Bas¸kanlarıyla, ki bu go¨revleri I·spanya, Nepal, Macaristan, Botsvana, Uruguay ve S¸ili Daimi Temsilcileri u¨stlenecektir, c¸alıs¸malarını desteklemek ic¸in du¨zenli temas ve iletis¸im halinde olacagˆım.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nepal Haberleri | Nepal Haber - Haberler - Sayfa 10 - Nepal haberleri, son dakika nepal haber ve gelişmeleri burada. Araba yarışı oyunlarına bir yenisi ekleniyor: Dirt 5 | Dirt 5 fragmanı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 04:22:09. #1.15#

title